Vysoký tep dítěte ve 38. týdnu těhotenství

lostris88
24. zář 2013

ahojky 🙂 ..během týdne už jsem byla potřetí na monitorigu - měření křivky a pokaždé má malý hrozně vysoký tep..když se hýbe dosahuje mu tep až 200/min. 😲 ..v klidu má od 150-160/min. V pátek mám jít znovu..1. října mám první termín a pokud do té doby neporodím tak musím jít ještě toho 1. října na křivku..Měla jste to některá taky tak??..že jste měla mimčo v bříšku takhle živé??..nehrozí mu něco?..Doktoři mi jen řekli, že to je moc, že by měl mít tep od 110-150/min...ale nic víc..jen musím chodit takhle často na měření...nehrozí mi třeba, že budu muset rodit císařským řezem? Nebo že by mohl mít něco se srdíčkem?? 😲 ..Díky moc za odpovědi...

berynka
24. zář 2013

Při prvním těhotenství jsem ve 35tt měla tachykardii plodu. Pár dní jsem byla v nemocnici, kde to sledovali častěji na monitorech. Pak mi ve 39tt porod vyvolali tabletkou, všechno proběhlo dobře, dcera žádné potíže se srdcem neměla a nemá 😉.

zuzkakoc
29. zář 2013

Pijete dost? U me melo miminko vysoky tep, kdyz jsem malo pila. Doktorka me odmitla pustit domu, musela jsem na pasy a vypit litr vody, za pul hodiny byl tep normalni. A pak mi jeste rikala, ze ten den uz jednu poslala s dehydrataci do nemocnice, ze to bylo mnohem horsi nez u me.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru