Vyvolání porodu ricinovým nápojem, máte zkušenost?

ivcakryt
5. zář 2013

Zdravim vsechny a chci se zeptat na Vase zkusenosti s vyvolanim porodu ricinovym napojem. Dost jsem na to spolehala. Bohuzel se mnou to neudelala vubec nic. Ani streva se nevyprazdnila. Proste vubec nic ☹

veruska007
5. zář 2013

Já tohle nezkoušela. Udělala jsem si svařák s 10 hřebíčky a 2 skořicemi a než jsem vypila hrnek, rupla mi voda 😉

ivcakryt
autor
5. zář 2013

Diky moc za tip. Jeste se zeptat jak moc je tam dulezita ta skorice. Ja se s ni zrovna moc nekamaradim.. 🙂

vespinka
5. zář 2013

Já jsem zkoušela ricinový koktejl s meruňkovým džusem a nestalo se nic. Jen v noci slaboulinké kontrakce asi půl hodinky, ale jinak se nic nestalo. Ani jsem s nevyprázdnila. Rodila jsem až za dva týdny, přenášela jsem. Pokud není tělo na porod připraveno, nepomůžeš si ničím. Takže trpělivost a nech to na miminku 🙂

aljuska
5. zář 2013

a kdy máš nebo si měla termín? tady je diskuze týkající se tohoto nápoje https://www.modrykonik.cz/diskuse/3-trimestr/na... tam si určitě zkušenosti vyčteš
on má fungovat jen když už to na porod je opravdu připravené. Jinak já ho u druhého syna vyzkoušela, ve 14h jsem si ho dala, nijak mě neprohnal, ale v 21:15 jsem ucítila první píchnutí a v 21:45 se mi rozjely kontrakce a po 23:20 byl syn na světě a to jsem přenášela už 4 den, takže na mě to zabralo 😉
a jinak ta skořice v tom nápoji co doporučovala veruska je hodně důležitá 😉

ivcakryt
autor
5. zář 2013

No mam termin sice az 8.9. ale bohuzel uz tyden mam zanet ledvin. Ledviny prestali skoro fungovat takze cim vim piju tim mit jdu na zachod. ☹ A bohuzel se to odrazilo na vaze. Uz mam 32kg nahore a vsechnu tu vodu drzim v nohach takze velke riziko zanetu zil. Kqzdy krok ukrutne boli. Miminko je v poradku a donosene proto se snazit jak to jde.. ☹

xmarg04
5. zář 2013

@ivcakryt To me mrzi, snad bude všechno ok.Bohuze pokud to není k porodu, napoj fakt nepomuze. Ja ho dala ve 40+3, odpo vypila, v noci zacaly kontra, mimco rano na svete...😉 (nicmene jsem podle me mela spocitanej blbe termin, takze jsem ji asi vyvolala dle mych vypoctu 38+5)

lopakus
24. čer 2015

@xmarg04 Ahoj nedoporučuji přenášela jsem dva dny Skusila to a dva dny bylo spatne hrůza. Zvracení celý den. RADĚJI SE TEN NEUBLÍŽÍ.

xmarg04
25. čer 2015

@lopakus Ahoj, tak ja naopak velmi doporucuju, zachranilo me to pred sekci, obe holky jsem po tom porodila do par hodin a pohodovej porod, to se neda s prvnim porodem syna vubec srovnat....

karolka321
26. čer 2015

Mě nezabrala žádná babská rada prostě nic a nakonec jsme vyvolávali v nemocnici oxytocinem.... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru