Zkracující se čípek v 41tt, máte zkušenost?

pesinka
11. zář 2015

Ahoj holky jsem 40+3 a dnes mi doktorka rekla,že mám čípek 1,5cm.Máte s tím nejaká take zkusenost? a za jak dlouho ste pote porodila? 🙂

megy
11. zář 2015

no já tě moc nepotěším, já měla stejný nález, dole jak se říká zabetonováno, nakonec vyvolávání skončilo císařem. u druhého totéž :-/ prostě mé tělo jaksi nechtělo spustit samo porod 🙂

elana
11. zář 2015

měla jsem to samý. Teda u prvního. U druhýho už to nikdo neřešil, na otázku jestli to chci znova zkusit vyvolat nebo rovnou říznout jsem si samozřejmě vybrala rovnou sekci a bylo...ale tak mě ani ten první císař vůbec nevadil, doteď si myslím, že se mi porod nespustil ani po vyvolávačkách prostě proto, že "v hlavě" jsem rodit nechtěla 🙂

daasenka85
11. zář 2015

No, takový čípek jsem měla okolo 28. týdne a malou v 37+1 vyvolávali 😉 Je to nicneříkajcí..Držím pěsti, ať to máte brzy za sebou a co nejrychleji 🙂

pesinka
autor
11. zář 2015

Práve toho vyvolávání se bojím.V porodnici mi rekli , že by vyvolávali až skoro za 14 dní což bych už nevydržela.Po dnešní kontrole me strašne bolí v krizi a mam i bolesti v podbrisku,Ale to pry mvaji zenske i 14 dni pred porodem

nela89
11. zář 2015

Dnes jsem 40+1 v utery na kontrole cipek 1,5cm pro prst,dnes kontrola to same.. Doktor rikal ze to zatim na porod nevypada :/ ale tim ze to bude druhY porod tak klidne se to muze prehoupnout i dnes v noci.. Prvni jsem rodila 40+3 po vyvolavaci tabletce a mala se narodila za 4h od prvnich bolesti.. Poslicky uz mam 3ti den,popijim svaracek,teple koupele,sex,prochazky.. A nic 🙂 uz bych to taky chtely mit za sebou :/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru