Zvracení, průjem v těhotenství = pohotovost?

andreaseda
1. dub 2018

Ahoj holky. Nezlobte se ze otravuji. Sama takové druhý komentářů nemam rada ale už tem maminkám trochu rozumím. O co jde? Cely den zvracim, mam prujem a už nemůžu snad ani chodit. Jde mi o to jestli je třeba možný ze je to tím ze se mi miminko otočilo a dela neplechu se žaludkem? Nic nesmím, nic nevypiju. A když ano tak se premahamaby to ve me zůstalo. Mam si zajet ted na pohotovost nebo zbytecne plasim?

joygiorgo
1. dub 2018

Hrozi ti dehydratace!

newwi
1. dub 2018

Mela bys jet!!!!Mohou te zavodnit!!!!

hanih
1. dub 2018

Jela bych, už jen proto,ne jsi těhotná. Přesně, hrozí dehydratace. Na pohotovosti ti daji kapačku a něco na zklidnění žaludku. Nemyslím, že to je tím, že by se miminko otočilo. Bude to mít jiný důvod. Doktora by to chtělo. Jako v tom stavu, v jakém píšeš, že jsi, bych uz jela na pohotovost i jako netěhotná...

mku
1. dub 2018

Ja bych taky jela... mela jsem typicke hypermesis gravidarum od 8tt do 20tt.. poprve jsem to podcenila a vezla me rychla s tezkym otresem mozku... podruhy jsme jeli relativne vcas, ale taky jsem si na kapackach pobyla vic jak tyden

kackakastanka
1. dub 2018

oni to umi zastavit kapackou, tim, ze jsi tehotna, tak bych jela, otázka je na koho narazis, nevim, v jakem jsi tydnu, jela bych nekam, kde berou tehotny, at to nejak nepokazi..., pripadne, pokud mate nekde lékárnu s nocnim provozem, tak zazracne na zaludek pomaha Kulisek, je to pro deti, ale pomaha vsem..., otázka spise je, zda to nejak nesouvisi s tim, ze jsi tehotna.... proto bych jela nekam, kde tomu rozumi

mku
1. dub 2018

@kackakastanka urcite bych jela na gyndu... tam fakt zazracne pomuze kapacka... za den za dva to bude mnohem lepsi a hlavne udelaji utz ze mimi je v poradku... jak rikali na pohotovosti me: lepsi prijet petkrat zbytecne nez jednou pozde

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru