• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

AVIRIL baby. Kam se poděl? Co na opruzeniny?

tak my používáme rybylku a jsme sní spokojený,malej ještě opruzenej nebyl :grinning:
23. zář 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
parádní je Bepanthem mast,vyzkoušeno,doporučuji
24. zář 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky používáme od narození Rybilku, je cenově dostupná a malej neměl s opruzeninama problém. Hlavně když ho přebaluju, tak ho utřu vlhčenýma ubrouska a potom prcku otřu suchou žínkou a nechám chvíli prokopat a opravdu jsme zatím opruzeniny nemuseli řešit, snad to nezakřiknu :wink:. Jinak mám taky Aviril zásyp a Aviril krém na kterým je přímo psáno, že je na opruzeniny apod. Dostala jsem ho, takže nevím, kde byl kupovanej, ale viděla jsem ho v Tesku, v drogerii Teta apod. Bepanthen je prý taky dobrý, ale podle mě je dost drahej, ale záleží na každým.
24. zář 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na velký opruzniny doporučuji Imazol nabo Sudo crem......výborná zkušenost jinak používáme zelený od Johansona..velká spokojenost po Hipu se mi hodně oprudil!!
24. zář 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my používáme Bepanthen. Jako prevence opruzenin je skvělý - nevysušuje pokožku a snadno se roztírá. Takže ho nemusíme nanášet tak velké množství jako jiných krémů. Jednou jsme museli řešit opruzeninu - pomohla mast z lékárny. Doktorka říkala, že když opruzenina vznikne je potřebné jí nějakou mazat mastí, která postižené místo vysuší. A až se to zahojí, tak mazat Bepanthenem. Od doby, co používáme Bepanthen je všechno v pořádku. Mám ho s sebou sbalený v přebalovací tašce a používám ho i pro sebe místo balzámu na rty.
18. črc 2013 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aviril baby krém existuje pořád, máme ho doma, ale přijde mi takový "slabší", možná spíš jako prevence, účinnější mi oravdu přijde jak Sudocream, tak Bepanthen mast
4. lis 2013 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já používám bepanthen, který mi přijde ze všech přípravků nejvíce účinný jako prevence opruzenin. Svým složením je velmi šetrný a opravdu při jeho pravidelném používání nevím co to opruzenina je:slight_smile:.
12. bře 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukas1337.. Sice je to starý příspěvek,ale strašit kortikoidama v imazolu? Co je to za blbinu..imazol obsahuje klotrimazol a to je antimykotikum..neplést si pojmy s dojmy!! Volné prodejně kortikoidy snad ani neexistují..
21. dub 2016 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek