AVIRIL baby. Kam se poděl? Co na opruzeniny?

evikuu
16. lis 2008

Ahoj holky, nejsem tu poprvé, ale spíš jsem se jen "radila" na Vašich příspěvcích 🙂) Momentálně máme problém s opruzeninou, malé je 7týdnů a je to poprvé. Pipku větráme a mažeme rybilkou, ale vzpomněla jsem si, že první dceři /9let/ jsem mazala prcku avirilem a nikdy opruzená nebyla, je možné, že je tahle větší cíťa ale stejně, kam se poděl aviril??? Prý ho nahradila indulona baby-znáte???A co používáte na vaše prďolky?? Děkuju za rady.

zedra1
23. zář 2009

tak my používáme rybylku a jsme sní spokojený,malej ještě opruzenej nebyl 😀

fifa79
24. zář 2009

parádní je Bepanthem mast,vyzkoušeno,doporučuji

usounek25
24. zář 2009

ahoj, taky používáme od narození Rybilku, je cenově dostupná a malej neměl s opruzeninama problém. Hlavně když ho přebaluju, tak ho utřu vlhčenýma ubrouska a potom prcku otřu suchou žínkou a nechám chvíli prokopat a opravdu jsme zatím opruzeniny nemuseli řešit, snad to nezakřiknu 😉. Jinak mám taky Aviril zásyp a Aviril krém na kterým je přímo psáno, že je na opruzeniny apod. Dostala jsem ho, takže nevím, kde byl kupovanej, ale viděla jsem ho v Tesku, v drogerii Teta apod. Bepanthen je prý taky dobrý, ale podle mě je dost drahej, ale záleží na každým.

pehaka
24. zář 2009

Na velký opruzniny doporučuji Imazol nabo Sudo crem......výborná zkušenost jinak používáme zelený od Johansona..velká spokojenost po Hipu se mi hodně oprudil!!

avantgarda
18. črc 2013

Ahoj holky, my používáme Bepanthen. Jako prevence opruzenin je skvělý - nevysušuje pokožku a snadno se roztírá. Takže ho nemusíme nanášet tak velké množství jako jiných krémů. Jednou jsme museli řešit opruzeninu - pomohla mast z lékárny. Doktorka říkala, že když opruzenina vznikne je potřebné jí nějakou mazat mastí, která postižené místo vysuší. A až se to zahojí, tak mazat Bepanthenem. Od doby, co používáme Bepanthen je všechno v pořádku. Mám ho s sebou sbalený v přebalovací tašce a používám ho i pro sebe místo balzámu na rty.

elastiq
4. lis 2013

Aviril baby krém existuje pořád, máme ho doma, ale přijde mi takový "slabší", možná spíš jako prevence, účinnější mi oravdu přijde jak Sudocream, tak Bepanthen mast

kocour1
12. bře 2014

Já používám bepanthen, který mi přijde ze všech přípravků nejvíce účinný jako prevence opruzenin. Svým složením je velmi šetrný a opravdu při jeho pravidelném používání nevím co to opruzenina je🙂.

rencaca87
21. dub 2016

@lukas1337.. Sice je to starý příspěvek,ale strašit kortikoidama v imazolu? Co je to za blbinu..imazol obsahuje klotrimazol a to je antimykotikum..neplést si pojmy s dojmy!! Volné prodejně kortikoidy snad ani neexistují..