Babylove kosmetika. Máte zkušenost?

skurinka
4. bře 2009

ahoj mate nekdo zkusenosti s touto kosmetikou z dm drogerie.dekuju za odpovedi

jaku
4. bře 2009

Ahoj, mám a jen ty nejlepší. Kupuji ji oběma dětem i nám. Dobrá cena, dobrá kvalita. 😉 . Nevím co na ni 🙂 třeba ekzematici, my jsme naštěstí všichni bezproblémoví 🙂

skurinka
autor
4. bře 2009

jeee jaku dekuju .to mam pro malou .ma suchou kuzi a tak jsem byla u detske dr a ona rikala ze mam jeste vyzkouset tohle ze je to velice dobre testovane.tak to teda vyzkousim .diky moc 🙂 🙂 🙂

jaku
4. bře 2009

Já osobně měla tuto kosmetiku připravenou na novorozence a už jsme u ní zůstali. Mají pro děti více řad - i pro hodně citlivou kůži - myslím bílá řada- ale s tou zkušenost nemám. Mám odzkoušenou modrou řadu na koupání a vše kolem - nepoužívala jsem mýdlo, ale mycí olej, který jsme dávali do koupele, pak jsme ani mimčo nenatírali. Taky skvělý je krém do větru a mrazu, krém na zadeček, opalovací krémy, pasta na zuby, no opravdu nemůžu říct absolutně nic špatného 🙂

skurinka
autor
4. bře 2009

no tak hned pojedu o vikendu koupit.ja pouzivam Penaten -taky mam olejovou koupel ale stejne ji musim natirat.natiram ji gelovym olejem a to do ni vcucne hruza.tak uvidime jak ji pomuze tady ta kosmetika .kouknu na to.ja jsem i pouzivala Bübchen s malym jsem nemela problemy jen s malou.jsem zkousela vse materske mleko do vody olivovej olej atd a nic.ale vsymla jsem si ze to ma jen tady ,kdyz jsme v cesku tak je ok ,asi mame blbou vodu.

jaku
4. bře 2009

Jestli to je vodou tak zkus třeba koupat obden, raději možná sprchovat a jen to nejdůležitější. Děti se nemusí koupat celé každý den, vysušuje to. Zkus to DMko a pak písni, držím palečky,ať je líp a malou netrápí suchá kůže 😉

skurinka
autor
4. bře 2009

to uz jsemtaky delala ob den koupat a vysledek stejnej.zkusim to DM a uvidime 🙂 🙂

liviky
4. bře 2009

baby love - jo některý přípravky kupuju holkám a sou dobré,sem tam jim trochu čmajznu 😅

skurinka
autor
16. dub 2009

jenom chci podekovat-ta kosmetika nam velice pomohla.dekuji moc 🙂

jaku
16. dub 2009

jé Skurinka, náhodou koukám, že si písla do tématu. Mám obr radost, to je dobře, že malé to pomohlo. Já teď koupila i opalovací krém pro děti 50 faktor bez konzervantů atd., moc se mi líbí pidi malá tubička-jako vzorek cca do 30Kč, kterou vozím v zašce kdybychom se někde zdrželi a musela bych prcka přimáznout. Takže opět další krémík co je fajn. 😉

petka80
16. dub 2009

jaku, jé, taky jsem ten opal. krém dneska koupila 😀 Odpoledne ho hned vyzkouším, tak jsem ráda, že jsi spokojená. Já vloni koupila nějaký příšerně drahý opalovací krém v lékárně, ale tak děsně blbě se roztírá, že ho asi brzo hodím do koše ☹

Jinak Babylove mám ráda, kupuju i jejich plínky, přebalovací podložky, vlhčený ubrousky a určitě by se ještě něco našlo. A pak hodně kupuju v DMku jídlo - Alnaturu.

jaku
16. dub 2009

Petka on ten krém teda taky je hutný, chce ho dát malinko, aby nebyl bílej, ale je za super penízky a kvalitní. Plínky máme od nich taky, ubrousky a momentálně malej ujíždí na ovocných tyčinkách Alnatura, perfektní zdravá tyčinka na cesty, akorát teda ta cena no...

skurinka
autor
16. dub 2009

ahoj jaku 🙂 ja ted koupila sampon a konditioner a muzu rict perfektni,lepsi nez nejaky schauma,fructis atd.fakt super.ja mam od nich taky kosmetiku pro me -denni a nocni krem a na oci a peling a umyvasi gel na oblicej,a ted jsem koupila tuhy deodorant a taky super takze spokojenost nejvetsi ,a za slusny prachy 🙂 🙂 takze diky za tip a ten krem urco poridim taky