Česká kosmetika Altermed a Camillca. Znáte?

evcounek
26. led 2010

Ahojky maminky,
znáte některá českou kosmetiku Altermed nebo Camillca?
nějak se nedovedu rozhodnout co pořídit malému za kosmetiku. 😒 Mám ještě čas, ale co je doma to se počítá.

Včera jsme byly nakupovat pleny. Měla jsem nějaké slevové kupony od kamarádky tak jsme nakupovali a nakupovali. Máme Pempersky (slevový kupon), ale slyšela jsem i chválu na fialové Tesco pleny.
Oblečeníčko už mám pohromadě jen to vše přeprat, ale do května to zmáknu.
😉

tymothy
26. led 2010

Ahoj,
Camillcu neznám, ale na Altermed jsem slyšela samou chválu. Osobně jsem ho ale nezkoušela. V euforii těhotenství jsem si nakoupila kosmetiku od Hippu a ještě jsme ji nevypotřebovali. Ale jsem s ní spokojená.

Co se týče plen, moc ti neporadím, protože jednorázovky používáme jen minimálně. Na úplně maličké miminko jsem měla balíček Fixies a Pampers, ty Fixies byli neporovnatelně lepší - Pampersky nám protékaly, kde se dalo. A od 4 kg už používáme jen eko Alany.

anicka164
26. led 2010

Od Altermedu máme krém do mrazu. Jiný jsem nezkoušela, takže nedokážu porovnat, ale Altermed krásně voní. Tak jako miminkovsky 🙂 Je super.
Plínky - zezačátku Pampers, ale ty větší jsou pak napuštěné nějakým smrdícím hnusem, tak teď u nás vedou Babylove z DM. Nebo látkovky, střídám to...

cimlik
26. led 2010

Ahoj, před pár měsíci posílala firma Altermed vzorečky kosmetiky, ale už to zřejmě pozastavila. Ale s kosmetikou jsem byla moc spokojená. Zkus si napsat na www.altermed.cz , třeba zase vzorečky posílají 😉 . Jinak jestli můžu poradit, vzorečky kosmetiky na miminko ti pošle i weleda a nivea, stačí o ně zažádat.
Jinak nám se pro nejmenší miminko nejvíc osvědčily Pampers, Huggies a Babylove z DM. Přeju pohodové těhotenství a zdravé miminko
😵

beruska2x
26. led 2010

plinky do Tesco jsou super jen nehledej fialove - maji uz zeleny obal...a ja pouzivam na Simu od Altermed kosm. Leciderm a super, ma AE a jsem spokojena, je hodne setrna, pekne voni a i cenove v pohode... muzu jen doporucit..

cudlinka22
26. led 2010

Tak já používám Biodermu a olivový olej, přijde mi to nejšetrnější. Bioderma není parfemovaná, takže super. Plenek jsme zkoušely víc druhů a žádný nám problémy nedělaly. Nejvíc používáme Happy od Bella Baby, jsou skoro stejný jako ty z DM. To se musí vyzkoušet. Sestřin starší kluk se osypal po Pamperskách, ten mladší v pohodě a my taky dobrý. Ty Happy a z DM mi přijdou dobrý v tom, že jsou takový široký oproti Pamperskám, což je dobrý na kyčle. No a taky jsou levnější, i když radši klidně připlatím, co bych pro toho andílka neudělala 🙂 A Huggies taky docela dobrý, hlavně jsou na nich postavičky z mého oblíbeného medvídka Pú 😀 Ale přijde mi, že jsou takový moc vysoký nebo jak to napsat, prostě že toho má malá moc mezi nožkama, ale ne jako do šířky, blbě se přes to natahuje bodíčko, který jí je normálně větší. Takže asi tak... 😀

soanpe
26. led 2010

počkej až porodíš. v porodnici dostaneš hromadu vzorečků,takže budeš moci vyzkoušet.já do 3m nepoužívala an malou žádnou kosmetiku.ani mýdlo.jen oliv. olej a rybilku na zadek.
dětská plet je hodně citlivá, takže s kosmetikou opatrně 😉

vrtule83
26. led 2010

já dlouho používala jen rybilku na prdelku a slunečnicový olej z lékárny. Jednou za čas šampon právě od altermedu s heřmánkem. Je jemný a nádherně voní. Mám také dobré zkušenosti s Lecidermem od Altermedu, malá má AE. Jinak jsem také slyšela chválu na tuto kosmetiku.

evcounek
autor
27. led 2010

díky holky,
jste fakt poklad. 😉
o vzorečky jsem si napsala ať mám něco do začátku a pak uvidíme co a jak.
díky i o reakce na pleny. dost jsem se rozhodovala mezi látkovakami a jednorázovými, ale jsem asi moc pohodlná. uvidíme jakje bude malý snášet až se narodí.
v Pátek si jedeme pro kočárek hurááááááááááááá. Kupovali jsme ho před Vánoci a ještě jsme ho nepoužívali a už jsme ho reklamovali. 😠 Byl to, ale výstavní kus. Měli jsme problém s boudou u hluboké korby. někdo pravděpodobně zkoušel na prodejně zklopit boudu a nešiml si pojistek na odjištění a tak nám to rozbil. 😠
nejhorší ale asi je, že si toho prodavačky nevšimli, když nám ho balili. 😖
no a když jsme u budoucí babičky zkoušely plymo do kočárku (po mě a sestřičce) a deku, tak jsme zjistili, že to nějak nesedí. taky jsme si to měli pořádně prohlídnout už na prodejně. 😅
teď už na nás kočárek čeká a v pátek ho přivezem. Máme V-cross.

cimlik
27. led 2010

evcounek, ještě jsem si vzpomněla, že pošlou vzorečky kosmetiky odsud: http://www.markdistri.cz/ZASTOUPENE-ZNACKY/Seba...

Jinak ještě můžu doporučit zaregistrovat se na www.mojedite.cz , www.hipp.cz , www.kojeneckavyzva.cz - až se miminko narodí posílají vzorečky výživ atd. Víc se dozvíš ve "volné diskuzi" o vzorcích 😉 .

janulazaynab
27. led 2010

Ahoj, my máme Flatulin proti nadýmání od Altermedu a přijde mi o dost lepší než Pupík. Jinak k plínkám - nejlepší jsou Pampers, ale ty v oranžovém obalu. Měla jsem pár balíku Premium Care a byly pěkně na houby - strašně se tam natahují ty lepítka do dálky. Teď máme Huggies Clasic a nic moc - mají zase moc široká a tvrdá lepítka. Dostali jsme i dva balíky z Tesca, myslím, že zelené, ale nejsem si jistá - ty jsou úplně jako pampersky, takže můžu jen doporučit. Mají fajn lepítka a taky jsou tvarově úplně jako ty pampers.

kar.la
27. led 2010

Ahoj, také přidám svou zkušenost.
Pro malou používám od mala kosmetiku Altermed (skoro celou řadu) a jsem velice spokojená.
Dcerka má velice citlivou kůži (nesnese většinu pracích prášků apod.), ale s touto kosmetikou nemáme žádné problémy. Taktéž neteř - byla děsně vysušená, Altermed jí sedla.
Není ani moc aromatická, voní fakt jemně.
No a nakonec - dcerce je 2,5 roků a co kosmetiku kupujeme, šla dost dolů cena.
Kdysi stála koupel v lékárně 116Kč, nyní běžně platím za koupel 85 😉

evcounek
autor
28. led 2010

Ahojky maminky,
asi si pořídím kosmetiku Altermed. Tolik chváli co jsem na ní slyšela mi napovědělo. 😀 I ta cena ujde. Na jejich stránkách se dá koupit kolem 50,-.
Dnes jsem mluvila s paní doktorkou Rybovou pro malého. Vezme nás a byla nadšená z dalšího miminka, které bude v Květnu.
Jen mám obavy z kyčlí. Moje Maminka měla dečku a Tchán měl strojek do 1 roku. No snad budeme v pohodě. 😒
díky za rady