Čistící ubrousky na zadeček, jaké máte oblíbené?

misska1
10. srp 2013

Jaké máte oblíbené čistící ubrousky na novorozeně? 🙂

ange_de_la_morte
11. srp 2013

prwní dny jsem měla Pampers Sensitiwe ( podle mně zbytečně) a pak jsem to moc neřešila - nejčastěji kupuju bílé Babylowe z DM nebo zelené Huggies ( ty jsou o něco mokřejší tak se líp čistí posr... zadeček) nebo modré Pampers , doma když je nehoda tak strčím pod umywadlo ... jinak malý by se snad neosypal ani kdybych ho myla jarowou wodou 🙂 takže nemáme problém s jakýmikoliw ubrousky, snad jen s modrými Linteo - ne že by malému wadily a mi se z toho smradu zwedá žaludek

mafeska
11. srp 2013

používám huggies puré a nedám na ně dopustit 🙂

olusenka
11. srp 2013

@martinakl ta lahvička s olejem nebo už ta naředěná emulze? Lahvička s olejem měla trvanlivost do srpna a pořád je tam skoro půlka. Používám ho několikrát denně. Ovšem odkdy ho mám, nevím. Ale vydrží fakt dlouho. A není myslím tak drahý. naředěná emulze se má spotřebovat za den, ale určitě vydrží 3dny, i déle možná.

mandlinka
11. srp 2013

Huggies Pure

betysek
12. srp 2013

Měli jsme látkové z bambusového oboustranného froté. Namočila jsem ve vodě a utřela zadeček. Používala jsem jen v noci. Ve dne jsem nosila a nosím do teď mimčo do koupelny. Osprchuju zadaček pod sprchou....

elastiq
12. srp 2013

Používala jsem Pampers i Johnson´s, podle toho, které byly v akci, ale moc dobrou zkušenost mám i s Babylove z DM
/zelené i bílé/

mili01
13. srp 2013

Tak pro doplnění viz můj příspěvek na předchozí stránce:
Babylove DM - cena za 4 balení 137,- Kč, v balíčku 80 ks (=0,4281 Kč /1 ks ubrousku). Pokud máte slevový kupon 25%, tak 4 balení stojí 102,75 Kč (=0,321 Kč / 1 ks ubrousku).

kocour1
12. bře 2014

Já jsem vlhčené ubrousky téměř přestala používat. Většinou obsahují příliš mnoho různých látek, které pokožku dráždí a způsobují tak větší výskyt opruzenin. Praktikuji omytí čistou vodou pod umyvadlem, moje dcera už to bere jako samozřejmost, pak namažu Bepanthenem a máme krásně čisťounký zadeček bez opruzenin a jiných vyrážek. Dokonce to takhle praktikuji i na cestách - mám s sebou hadrovou plínku a kdekoli na toaletě zadeček rychle opláchnu a utřu tou hadrovou plínkou místo ručníku...je to kolikrát rychlejší, než to drhnout velkým množstvím ubrousků🙂. Ty už máme jen na případy nouze, kde není tekoucí voda.

edeltraut
12. bře 2014

DM Babylove a Pampers 🙂

vesele_pleny
25. bře 2014

Nejraději mám ubrousky látkové. Lahoda pro prdelku. Vlhčenýma čistím digestoř, boty atd 😄

zuza555
2. kvě 2014

Pampers, Babylove, Hipp... jsou tak akorát vlhčené.

consti
2. kvě 2014

Tak my látkové ubrousky a Medvídek, vydrží fakt dlouho. A výborné, ale drahé, jsou od Biodermy 😉 . Jinak kupuji i v DM babylove 😉 .

slunicko333
2. kvě 2014

nejlepší jsou Huggies modré, potom Pampers bílé, z DM babylove jsou také dobré. Vlhčené ubrousky jsem nejvíce používala, když byla malá malinké miminko. Teď už jen na cestách a doma praktikuji omývání vodou v umyvadle, předtím (pokud kakala) otřu kouskem toaletního papíru (jemného). Malé voda vyhovuje a je fakt, že nejsou žádné problémy s opruzeninami. Co se týká těch vlhčených ubrousků tak Pampers sleep and play za mě nejhorší, dráždily pokožku (červenala).

majvik
2. kvě 2014

před porodem jsem si koupila dvě balení vlhčených ubrousků a po pěti týdnech ještě pořád jeden mám - otírám navlhčenou plenou nebo látkovými ubrousky a medvídkem... vlhčené ubrousky používám pouze na cestách a to pampers sensitive

evaamy
2. kvě 2014

že vám do toho vstupuju, ale jdou vyrobit i doma. stačí na to papírové utěrky, dětský mycí gel a olejíček. více na žena007

petule_1
2. kvě 2014

pro uplně malé mimčo je dobré omývání vodou,ale malá u toho vždycky moc pláče,ještě hlavičku neudrží sama tak se jí to nelíbí..tak spíše otíráme těmi ubrousky nebo mokrou žínkou-vyzkoušela jsem několik druhů a po žádných se neosypala 😉 Pampers sensitive a Babylove jsou hodně podobné,potom Hipp krásně voní ale jsou menší,Johnsons jsou měkoučké a dosti velké-takže ty jsou nejlepčí 🙂 akorát jsme ted dostali Huggies a budu je muset někde prodat,hodně moc voní a mě ta vůně vadí..mám jich celý balík.Na zkoušku jsem koupila Niveu,jsou měkké,ale ubrousek je maličký a takový sušší,za tu cenu mohly být lepší.

veroon1
1. říj 2014

my jedine pampers senzitive,ty jsou super...zkousela jsem treba huggies a ty jsou az moc navlhceny a jdou spatne vytahovat,pak ubrousky od hippu a ty nejsou taky nic moc-jsou zase malo navlhceny a hrozne tenoucky..ted jsme koupily na zkousku i od penatenu,tak uvidime..ale zatim ty bily pampers ubrousky jsou u nas TOP🙂

klaravera
1. říj 2014

Babylove sensitive v DM.Ale nejvíce kupujeme LINTEO BABY,vyhovují a ted super cena 20 kč/70 ks v Albertu.Jsme s nimi spokojený,ale pravda je že dcera nemá citlivou pokožku 🙂

lucienj
1. říj 2014

Pampers, z Huggies jsme měli sedřený zadeček

prumyslovacka
1. říj 2014

Albert, jejich značka BASIC, 21,90 a jsou srovnatelný s Linteo, hezky voní, ale nejsou tak nasáklý 🙂 a bez opruzenin, v pohodě 🙂