Citlivá pleť u miminka

tarrry
26. únor 2013

Tak se s vama musím podělit o super věc!
Přítel objednal na http://www.sprchy-wolf.cz/produkty/elixator-spr... jak teda sprchu, tak i pravě ty elixatory.Napřed jsem si myslela, co to zase dotáhl domů za blbost, ale nejenom teda že jsem to zkusila napřed na sobě a super pocit po tom, ale zkusila jsem i na mým malým synovi, kterej má hodně citlivou pleť- po veškerých krémech se mu dělaly červený fleky po těle, tak po použití pravě tady těch šikovných věciček vůbec nic 🙂, ani jeden flek, neměl vysušenou kůži prostě super!
Je pravda, že co jsem se divala na ceny, tak teda docela pálka, ale pokud to opravdu takhle funguje, tak si raději připlatím za tohle ( a je to bio) než na malýho matlala pořád nějaký antibiotický mastičky(Excipial apod.), který ve finále víc škodí než pomáhají.
Takže posílám dál dobrou zkušenost s tímhle výrobkem, třeba máte podobnej problém jako my a snad taky pomůžou jako nám 🙂.

tarrry
autor
26. únor 2013

Oprava: Citlivá pleť ne Péťa 😀 😀

stavba
27. únor 2013

ha a já sem vlezla jen kvůli tomu, že mě zajímalo, co to je ta "Péťa" 😀

leniiis
27. únor 2013

@tarrry Tak ono je to o zkušenostech zase no, každýmu vyhovuje něco jinýho..mě třeba ten excipial pomohl...a nemám žádný problémy takže nevím no. Víš jak se to říká ..100 lidí, 100 názorů..🙂