• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co kupujete pro své mimi za kosmetiku?

Taky používáme českou přírodní Nobilis Tilia. Ale tělíčko a vlásky umývám mýdlem - samozřejmě, že přírodním. Buď si vyrábím sama, nebo kupuji na mydloteka.cz , kde mají asi největší výběr přírodních mýdel. Hodně to střídám, ale oblíbila jsem si mýdla z mýdlárny Čarovný mlýn - mají naprosto bezkonkurenční vůně.
18. kvě 2016 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, myslíte, že Sebamed pleťový krém mohu používat na pokožku celého tělíčka?
13. čer 2016 v 11:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marumarun myslím, že ano proč by ne? Ale většinou pletové bývají malé tak si myslím, že to je zbytečné. Já na tělo používala olejíček.
14. čer 2016 ve 22:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saloos, Eone - Delfínek do vody je úžasný, olejíček, který promastí pokožku a pak už není nutné tělo mazat. A Weleda, ale obecně jsem to s kosmetikou nepřeháněla od narození, více je někdy méně. Moc jsem ani nikdy nepochopila preventivní mazání, když se dítě neopruzuje.
14. čer 2016 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Není potřeba přehánět to, nám sedí Nivea http://www.hpbaby.cz/cz-kategorie_590144-0-kosmetika.html nebo přírodní mýdlo.
13. črc 2016 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám vyzkoušenou kosmetiku Nobils Tilia. Hlavmě koupelový olej mandarinkový, šampón Toník a další. Velký výběr mají na www.bylinkyplus.cz J.á používám od nich krém na nohy a ruce a jsem spokojena.
3. srp 2016 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek