Co kupujete pro své mimi za kosmetiku?

gandy
8. čer 2007

Ahojky holky, toto téma jsem tu nenašla a chtěla bych se zeptat co kupujete pro své mimi za kosmetiku. Nemám s tím zkušenosti nevím co je dobré co ne a abych něco nekoupila zbytečně, nebo aby mi zas něco nechybělo.
Děkuji moc za rady.

magdalena2
18. kvě 2016

Taky používáme českou přírodní Nobilis Tilia. Ale tělíčko a vlásky umývám mýdlem - samozřejmě, že přírodním. Buď si vyrábím sama, nebo kupuji na mydloteka.cz , kde mají asi největší výběr přírodních mýdel. Hodně to střídám, ale oblíbila jsem si mýdla z mýdlárny Čarovný mlýn - mají naprosto bezkonkurenční vůně.

marumarun
13. čer 2016

Holky, myslíte, že Sebamed pleťový krém mohu používat na pokožku celého tělíčka?

lucykal
14. čer 2016

@marumarun myslím, že ano proč by ne? Ale většinou pletové bývají malé tak si myslím, že to je zbytečné. Já na tělo používala olejíček.

lennus
14. čer 2016

Saloos, Eone - Delfínek do vody je úžasný, olejíček, který promastí pokožku a pak už není nutné tělo mazat. A Weleda, ale obecně jsem to s kosmetikou nepřeháněla od narození, více je někdy méně. Moc jsem ani nikdy nepochopila preventivní mazání, když se dítě neopruzuje.

petul81
13. črc 2016
Uživatel petul81 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od petul81.

Není potřeba přehánět to, nám sedí Nivea http://www.hpbaby.cz/cz-kategorie_590144-0-kosmetika.html nebo přírodní mýdlo.

andrea173
3. srp 2016

Mám vyzkoušenou kosmetiku Nobils Tilia. Hlavmě koupelový olej mandarinkový, šampón Toník a další. Velký výběr mají na www.bylinkyplus.cz J.á používám od nich krém na nohy a ruce a jsem spokojena.

eva_sajdla
17. bře 2017

Naše dcerka se zatím osypává skoro po všem, ale přijde mi, že mytí pouze vodou už moc nestačí, a tak bych ráda alespoň občas přidala i mýdlo (budou jí tři roky)... Máte, prosím, někdo zkušenost s kosmetikou Kneipp? https://obchod.sanicare.cz/pece-o-dite-a-matku/...

jirinka1989
18. bře 2017

@eva_sajdla biodermu z lékárny jste nezkoušeli? nebo linola fett?

giovik
18. bře 2017

My mame veci od Biodermy, myci gel na cele telo a telove mleko a jsme naprosto bez potizi. Jen podotykam, ze mam sama ekzem a mam precitlivelost na nektere kosmeticke produkty. Proto pouzivam jen kosmetiku z lekarny.

eva_sajdla
19. bře 2017

@jirinka1989 Linolu fett jsme měli jako krém i jako olej do koupele a také vyrážka. Biodermu jsme nezkoušeli, díky za tip.

eva_sajdla
19. bře 2017

@giovik Nám právě ani nic z lékárny nepomohlo, tak jsem si říkala, že se poohlédneme jinde. Biodermu jsme ale ještě neměli...

kituska20
19. bře 2017

Eoné

olga_
19. bře 2017

Dříve Sebamed (mýdlo), teď Karel Hádek.

giovik
19. bře 2017

@eva_sajdla bohuzel se nejedna o levnou zalezitost, ja to koupila a doufala, ze se maly neosype, diky bohu se tak nestalo, sama pouzivam a bez problemu. Vzala jsem to hlavne kvuli predispozici. Zkus se poptat po vzorcich, tyhle znacky je mivaji vzdycky. 🙂

jirinka1989
20. bře 2017

@eva_sajdla nám vyhovuje bioderma, ale není to nejlevnější investice - ale ten gel za 450 máme už třetí rok - myji s ním celé tělo prckovi a hlavičku.

eva_sajdla
21. bře 2017

@olga_ Karla Hádka máme doma krém, tak mrknu i na jeho další výrobky, díky za tip!
@giovik , @jirinka1989 No, ty ceny jsou vždy děsivé, hlavně když tím dcerku namažu/umyji a pak už to víckrát použít nemůžu. Taky vždy jen doufám, že to tentokrát vyjde 🙂.

olga_
21. bře 2017

@eva_sajdla U Hádka je fajn, že se dá koupit i třeba jen 5 ml na vyzkoušení. Má celou dětskou sérii. Aktuálně z ní mám doma heřmánkový koupelový olej, dětský mycí mandlový, masážní heřmánkový, heřmánkový tělový krém a krém pro dětskou atopickou pokožku. Se vším jsem spokojená na max.

nijij
21. bře 2017

Linteo mléko, olej a plwťový krém s bio měsíčkem lékařským

normalnimatka
21. bře 2017

@eva_sajdla můžeš ještě zkusit kosmetiku Larens...i když je to taky dražší krapet...

jirinka1989
22. bře 2017

@eva_sajdla a zkusit od někoho v okolí? já jsem takhle nemohla používat bepanthen...tak jsem ho zdělal pro sebe ....tu biodermu používám s malým, a ta pixla za 400 nám vydržela fakt 2 roky a ještě tam 1/3 je... jinak holky tady v Plzni vyrábí i různé bio za levno a udělají ti i malý kelímek..záleží odkud jsi tak třeba tam někdo tako vý také bude

berenickaa
26. kvě 2017

Já si nakoupila před porodem docela dost kosmetiky pro malou a hodně jsem taky dostala. Postupně jsem spoustu věcí eliminovala, protoze to male nesedlo nebo jsem si uvědomila, že to vlastně vůbec nepotřebuje. A ted pro ni používám jen šampon od weledy 2v1 a na zadeček emulzi Gilbert a hotovo,bohate staci🙂

petra_studentka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz