Co kupujete pro své mimi za kosmetiku?

gandy
8. čer 2007

Ahojky holky, toto téma jsem tu nenašla a chtěla bych se zeptat co kupujete pro své mimi za kosmetiku. Nemám s tím zkušenosti nevím co je dobré co ne a abych něco nekoupila zbytečně, nebo aby mi zas něco nechybělo.
Děkuji moc za rady.

verisek
4. led 2010

ahoj, nemate nekdo zkusenost a Biodermou?

wali
5. led 2010

ja pouzivam biodermu - zacala som s radou Atoderm od nich kvoli synovmu exzemu, co mal a super. to bolo pred dvoma rokmi. teraz pouzivam detsku kozmetiku ABCDerm od Biodermy a som max spokojna. ziadne zle reakcie ani u syna a teraz ani u malej dcerky. takze ja si ich chvalim. dokonca detsku pletovu vodu pouzivam aj ja 😎

dupik
7. led 2010

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, v čem perete. Lovela nebo Batole? Všude je reklama na Lovelu, ale nechci dát jen na reklamy.Ráda bych znala Vaše zkušenosti...Díky, Irena

martulikk
7. led 2010

dupik: my používáme od narození Lovelu, i když teda reklamu jsem do teď neviděla žádnou 😀 a jsme spokojení

ivika18
7. led 2010

Taky jsme používali tekutou Lovelu a je úžasná, krásně voní, prádlo měkkoučké.

dupik
7. led 2010

Takže Lovelu...no tou reklamou jsem myslela, že například slevy pro těhu dávají v dm na lovelu...moc pracích prostředků pro miminka na výběr tedy není. A že se tak ptám - pere? Já jen,jestli si poradí i se zašpiněním-ublinknutí, flíčky po příkrmech a tak. Jo a stačí jedno nebo radši dávat dvě máchání? A do kdy prát v Lovele-do dvou let nebo jinak? Vůbec netuším...

ivika18
7. led 2010

dupik: pere docela dobře, fleky po příkrmech mi někdy nešly ani Vanishem, pokud stihly zaschnout, takže lepší když ne hned vyprat, tak aspoň namočit. Máchání nám stačilo jedno a prala jsem v tom zhruba do roka, pak jsem dávala k normálnímu prášku místo aviváže na naše prádlo aviváž od Lovely, ale teď už i naši. Ale to záleží na mimču, náš malý s tím neměl problémy, ale některý děcka z toho můžou mít vyrážku nebo svědění nebo něco. Tak asi nejlíp vyzkoušet. 😉

susik77
7. led 2010

aj my perieme v Lovele. na flaky nam zabera vanish=ked nevyperiem na 1.krat, tak na 3.je to uz bez flakov.
Verisek: ja som pouz. Atoderm od biodermy, najprv super, ale teraz ma od neho stipu strasne ruky. tiez mam atop. ekzem, decka zatial nemaju.
pre deti pouz. kozmetiku weleda, je super.

agula
7. led 2010

Ahojky, chtela bych se zeptat od kdy je mozne pro miminko pouzivat avivaz od Lovely, nikde sem tu informaci nenasla? A jeste jedu otazku, Lovela balzam je na bile pradelko nebo v tom muzu prat i barevne? Moc dekuji za odpoved

lenkazdenek
7. led 2010

Ahoj ,tak my praly v lovele od narození,ale příkrmy my to nevypralo,batole mi na to pak přišlo troku lepší,ale ne omoc a od roka už peru spolu s našima věcma a bez problémů,aviváž sme začly až po půl roce,ale nevím jestly se může dřív 😕

ivika18
7. led 2010

agula, to ti asi nikdo neřekne přesně, odkdy aviváž, to chce zkusit, my asi od roka. Ale při té tekuté Lovele ani není nějak potřeba, ani na svetříky. A tekutá je zvlášť na bílý a zvlášť na barevný.

martulikk
7. led 2010

dupik: my ještě nejsme na příkrmech 😉 ale blinkáme o 106, plínka taky občas "proteče" a nikdy se nám nestalo, že by se to nevypralo...
do pračky dáváme Lovelu v prášku, tekutou používám jen na ruční praní, abych si nedřela ruce... musím říct, že ta tekutá opravdu nádherně voní! jo a máchadlo Lovelu přidáváme do praní už od narození (je to snad i uvedeno na etiketě), přijde mi to spíš jako placebo, protože to nijak v tom prádle necítím, ale kdo ví... 😉 jinak taky mi doporučovali Tide sensitive... v tom pereme naše prádlo, ale až bude malá trošku větší zkusím v něm prát i její věcičky...

cudlinka22
3. únor 2010

Nevíte, jestli olivový olej z lékárny má jiný složení než klasický na vaření? Četla jsem na netu, že si holky na mimi kupují oliv olej v lékárně, tak jsem šla dnes do dvou lékáren, že ho chci pro mimčo a čučeli na mě jak na vola, že jsem si snad spletla obchod 😒

slavkah
4. bře 2010

Pouzivate nekdo na mimi Atok (Hadek), Lush, Weledu nebo jinou prirodni kosmetiku?

ivika18
4. bře 2010

slavkah, měli jsme párkrát od weledy mastičku na zadek a je super - jedna z mála, co nám nevadila.

slavkah
4. bře 2010

ja prave na sebe pouzivam prirodni kosmetiku , ale ruzne znacky od kazde neco, za ta leta uz mam vyzkousene co mi od ktere vyhovuje,... kdyz jsem videla napr. slozeni nekterych kremu proti striiim pro tehulky - ja bych si tim tehu brisko nenatrela a to nejsem zadnej extremista kt. pouziva vse jen prirodni.

zlatouch
5. bře 2010

slavkah-pouzivam Saloos, prijde mi podobna jako Atok, ale levnejsi a takova celkove milejsi 😉 Weleda je draha a nidky me moc neoslovila, Lush tolik neznam, ale prijde mi spis dospelacky. U Saloosu se mi libi, ze maji i jednodruhove oleje a ciste bambucke maslo...
Ja bych zas na mimino nedala olej s parafinakem 😒

zlatouch
5. bře 2010

cudlinka - to vis, ze je to to samy 😉 Nic jinyho nevymysli 😉 Kdyz mi dosel slunecnicovy olej z porodnice, sahla jsem do lednice 🙂

slavkah
5. bře 2010

diky za tip se na Saloos mrknu, pro sebe jsem od nich mela jen jednou sprchovy olej a prilis me neoslovil ale to ani sprachace od atok

janka313
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kevorkian
13. dub 2010

Ahojte, my používáme kosmetiku řady Mariol (pro naši mladší dcerku - 1 rok) a Camillca (pro starší dceru - 4 roky) od české firmy Irel. Jedná se o českou přírodní kosmetiku, takže rádi podpoříme českou firmu a navíc jsme s ní mooooc spokojeni. Muzeme jen doporucit....

renejaarudolf
13. dub 2010

Chcela by som sa spytat aku znacku opal.kremu je dobre použit pre novorozene?Ake mate skusenosti?

meri
14. dub 2010

My jsme používaly Daylong baby.

sirael4
10. kvě 2010

Máte někdo zkušenosti s dětskou kosmetikou od Oriflame?

xkacatkox
11. kvě 2010

Oriflame je celkem v pohodě, pokus netrpíte na ekzémky, tak je fajná, mi ji používali i u nedonošenců, a měli krásnou pokožku

misullka20
20. kvě 2010

ahojky, jaká si myslíte že je nejlepší kosmetika pro mrňouska??
Já se nemůžu rozhodnout mezi Sebamed či od Chico 😝

kjajule
20. kvě 2010

Taky trošku přispěju , prací prášek jsme používaly Persil senzitive, krásně voní a vypare mi to i fleky od příkrmů dokonce i mrkev sice na dvakrát ale vypere 😉
A pro nás jednoznačně nejlepší kosmetika Hipp a Sebamed, na zadeček jedině bepanthen , na sluníčko Daylong 😉
Zkoušela jsem niveu , Johnsons baby a po těhle dvou se mi osypal. ☹

romana29
20. kvě 2010

sirael Oriflame absolutně v pohodě, není ani nijak výrazně parfemovaná. Spokojenost.
S dětským práškem - můžu s čistím svědomím doporučit českou ekologickou drogerii Dedra, jde vyhledat na netu, případně můžu sdělit bližší info i o možné spolupráci 🙂

karomal
11. čer 2010

Johnsons nebrat. Malá se po olejíčku taky osypala. Nechápu, že když je na to tolik stížností, proč s tím něco neudělají...?
Olejíčky používám Saloos, perfektní. Jinak krémy různé, na umývání Nivea, vše ok.
Peru normálně v Arielu, Persilu, používám aviváž a není problém, našštěstí 🙂

kjajule
11. čer 2010

Taky se divím , že ten Johnsons je tak agresivní...pro novorozeně určitě nebrat ! zkoušela jsem sice až v roce a půl ale stejně se mi osypal takže pro nás neee ☹ i když celkem pěkně voní... 😒