Co kupujete pro své mimi za kosmetiku?

gandy
8. čer 2007

Ahojky holky, toto téma jsem tu nenašla a chtěla bych se zeptat co kupujete pro své mimi za kosmetiku. Nemám s tím zkušenosti nevím co je dobré co ne a abych něco nekoupila zbytečně, nebo aby mi zas něco nechybělo.
Děkuji moc za rady.

kachidlo
26. pro 2013

Tohle je pro některé maminky určitě aktuální. My museli hledat to pravé a skončili jsme u Avirilu olejíčku, Bepanthenu na zadeček a na mytí tuhé Hanušovo dětské mýdlo a všechno používámy i my dospělí.

amj
26. pro 2013

U nas frčí mustela. Od oleje az po krem na zimu

zunem
26. pro 2013

Mám odmala atopický ekzém, takže používám buď saloos a nebo original atop. Saloos je víc komerční a platí se za značku. Originál atop budu používat i na děti a mohu doporučit.

kakamilca
11. srp 2014

Prosím o radu. Co koupit pro mimčo za kosmetiku, ale abych nekupovala nějaké zbytečnosti. Nechci za to dát majlant. Klidně koupím něco kvalitního, ale aby to mělo taky nějaký význam.
Chci látkovat takže na mytí zadečku Medvídka? Jsou třeba pak ještě nějaké krémy? Asi bych pořídila ještě Bepanthen (pro klid duše). Sudocreme na případné opruzeniny. Je třeba něco na mytí nebo je lepší prostě jen voda? Po koupeli bych to viděla na nějaký olejíček - Hipp nebo klasiku Aviril? Weleda má dobré recenze, ale přijde mi už dost drahá. Také bych asi koupila i hřejivý olejíček na bříško proti prdíkům, ale to už nějak nevím jaký. Nemáte tip?
Co myslíte stačí to či je toho příliš?

lllucielll
24. srp 2014

Já koupu v tekutém mýdlu od Hippu a po té natírám jen slunečnicovým olejem z lékárny. Zadeček mažu Bepantenem.. a vše v pohodě, žádné potíže. Na prdíky jsem používala Pupík a fakt zabíral. 🙂

lucinajda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucikvr
12. říj 2014

Používala jsem hipp s bio mandlovým olejem je vhodný i pro dospělé s citlivou pokožkou. Místo drahého bepanthen rybilka i když taky podražila a nebo mast na opruzeniny z lékárny. Tu co používáte v porodnici. Saloos olejíčky jsou taky velmi kvalitní. Nicméně dr. mi doporučovala ze začátku nic do koupele nedávat a ani následně ničím nemazat. Je to všechno chemie.

matyasek29_6
17. led 2015

my používáme od narození Weledu měsíčkovou řadu a ač je dražší, ráda si za kvalitu připlatím...je to přírodní kosmetika, která nám opravdu nám vyhovuje a které věřím, nikdy jsme neměli žádný problém s vyřážkou nebo nějakou reakcí..

janawei
2. únor 2015

Weledu, protože dost řeším, z čeho je kosmetika vyrobená a obzvlášť na mimčo bych "neplácla" cokoliv. A co se ceny týče, tak radši ušetřím na něčem jiném. Měsíčková řada je super, ale nám se o trošku víc osvědčila ta zklidňující řada - Zklidňující pleťový krém, tělové mléko a kojenecký krém. Z měsíčkové řady používáme 1 x týdně Měsíčkovou kojeneckou koupel (jinak koupeme v čisté vodě), a když jdeme s prckem ven, mažu mu obličej Měsíčkovým ochranným balzámem, protože neobsahuje vodu. A když ho bolí bříško a trápí prdy, masíruji Olejem na masáž bříška kojence.

kluziste
6. bře 2015

Ahoj, chtěla bych se poradit.. od malička na malou nepoužívám prakticky nic na koupání, jen cca 1x týdně nejobyčejnější mýdlo a po koupání mažu slunečnicovým olejem, teď nějakou dobu mandlovým. Ale malé už je rok a skoro dva měsíce, má už hustší vlásky a asi by to chtělo už nějaký šampon nebo mýdlo, teď skoro vůbec nemydlím..malá žádné problémy s pokožkou nemá, ale dala jsem zatím na rady méně je více.
Kdy jste vy u svých dětí začaly s pravidelným mytím tělíčka a vlásků?

zlutapampeliska
26. kvě 2015

Ahoj, ja teda mam syna, ktery ma asi bezoroblemovou plet, zatim vsechno, co jsem zkusila, mu nedelalo problemy. Nakonec jsem po odzkouseni zustala u Weledy, libi se mi jejich vune a taky vubec idea te znacky. Ale predtim jsem zkousela treba sebamed a taky fajn. Pouzivame kojenecky krem, telovy tekuty sampon/bylinna koupel a pletove mleko, nic vic. 🙂

xkvetinkahm
31. srp 2015

Krásné ráno maminky, nedávno jsem byla nakupovat, zastavila jsem se u regálů s dětskou kosmetikou, a vybírala jsem která by se mi nejvíce líbila. Dle vůně se mi nejvíce líbila Hipp oproti jiným na které jsem vsázela. Je to nádherná vůně (Miminka vždycky tak krásně voní 🙂 ) Ale nevím zda jsem se rozhodla správně co si myslíte o téhle značce vy? Pak jsem vlastně řešila co miminko z té široké škály výrobků potřebuje, tak jsem sedla jak jinak než na net a nechala jsem si vyjet všechny produkty. Ze všech produktů jsem si vybrala balzám vítr a zima (Táďa se narodí v lednu),pečující krém na opruzeniny, sprchový gel, šampon a pleťové mléko. Chtěla jsem se zeptat zda to stačí či něco není zbytečné nebo vy sami jste měli jinou skladbu výrobků. Děkuji za odpověď 🙂

lamberta
31. srp 2015

@xkvetinkahm nepoužívám akorát šampón, na těch pár chlupů mi to přijde zbytečné. Ale třeba budete mít vlasaté miminko ☺

lamberta
31. srp 2015

@xkvetinkahm jinak já používám Sebamed, Hipp jsem nikdy neměla.

kata1234567
2. říj 2015
berusenka745
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
oriell
12. říj 2015
Uživatel oriell je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od oriell.

Holky chtěla jsem se zeptat, jestli nepoužíváte dětský vyživující gel na tělo a vlásky? Nejsem si úplně jistá tou dvojitou kombinací, ale zase mi to připadá celkem praktické 🙂 Jinak nemáte nějaký typ, v jakém obchodě (nebo online) pořídit dětskou kosmetiku o něco málo levněji?

pavlapola
15. říj 2015
Uživatel pavlapola je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od pavlapola.

@oriell Ahoj taky jsem to řešila a nakupovala jsem spoustu věcí u nás v Tetě kousek od domu 🙂 ale kolegině v práci mi řekla, že nakupuju pro děti a pro sebe kosmetiku na netu, což mě ani nenapadlo. Je to myslim na Ageo. Včera jsem se koukala na stránky a jsou tam docela slušné ceny.

dada76
12. lis 2015

Osobně si myslím, že míň méně kosmetiky..tím pro miminko lépe. Před 18 lety jsem na synka taky používala Johnson, Niveu a jinou dostupnou kosmetiku pro dětátko.
Ted už jsem moudřejší a po prostudování, co vše za chemický koktejl běžná kosmetika obsahuje.. Budu používat jen čistě přírodní.
Mám velmi dobrou zkušenost s Nobilis Tilia - laboratoře přírodní kosmetiky, nebo čistě přírodními mýdly Manna.

mirusajda
12. lis 2015

Karel Hádek, Nobilis Tilia a Eone. Všechno přírodní, žádné konzervanty.

janawei
23. lis 2015

@oriell Já používám pro prcka Měsíčkový dětský šampón od Weledy. Je na celé tělo i vlásky. Obsahuje mandlový a sezamový olej a je v bio kvalitě - má certifikát NATRUE. Navíc opravdu nedráždí oči. Jsme s ním moc spokojení a nic jiného ani zkoušet nebudeme.

janawei
23. lis 2015

@oriell A nakupuji různě, většinou podle toho, kde to mají "na akci" 🙂.

markyska88
23. lis 2015

@mirusajda Hadek je skvělej !!! 🙂

sissinka81
23. lis 2015

Cosmetic ATOK je naprosto nejbaječnější přírodní kosmetika, kterou používám už dlouhá léta a mají i parádní Baby kolekci 🙂

luidisek
23. lis 2015

Miminko sice ještě nemám, ale chci používat kosmetiku Manufaktura. Je neparfemovaná a hlavně netestovaná na zvířatech 🙂

matulle
23. lis 2015

Mam 7. měsíčního syna a od narození používám Hipp

meta123456789
18. kvě 2016

Já bych to moc s kosmetikou nepřeháněla, aspoň ne ze začátku. Miminka mají citlivou pokožku a není třeba jí zatěžovat jakoukoli chemií. Já měla pro holčičky od začátku Weledu měsíčkovou koupel, vždy 1 stříknutí na celou vaničku. Na zadeček Bepanthen Extra - je specielně pro miminka. A ještě tuhé mýdlo Sebamed, pokud na zadečku bylo něco přischlého. A to bylo z kosmetiky vše. Později jsem používala Sebamed šampon, mycí gel. (dostali jsme dárkový balíček, spokojenost). Když jsou holky starší, už to tolik neřeším, ale ze začátku jsem byla fakt opatrná...

lucykal
18. kvě 2016

Weleda krém na zadeček, olej do koupele olejíček střídáme s HIPP už od porodnice. A Šampon Mixa a mýdlo Nivea sensitive

raaduska
18. kvě 2016

Lavera, Weleda..

jirinka1989
18. kvě 2016

máme na celotělové mytí Biodermu a pak už nic. Zubní pastu elmex pro děti...a polyká to takže na to prdím a čistím na sucho