Délka přebalovacího pultu. Jaká je dostatečná?

boudova
24. říj 2011

Holky, jak dlouhej - hlubokej - přebalovací pult považujete za dostatečnej? Všechny mi přídou krátký. Jak dlouho se takovej přebalovák využívá?

skajana
24. říj 2011

My máme podobný jako tento - http://www.babyshopstonozka.cz/prebalovaci-podl... a spokojenost - používáme ho doteď, odjinud mi dcera při přebalování zdrhá 🙂 Jinak taky jsem se bála, že je to krátké, ale je to v pohodě - sice už se na něj nevejde celá, ale nožičky má stejně vždycky nahoře 🙂

petra.happyday
24. říj 2011

My máme udělanej přebalovací pultík na míru a mám ho položenej na komodě....délka-74cm, šířka-88cm, rantlík kolem té desky-10cm vysoký. Na desce mám danou přebalovací podložku o rozměrech 70x70cm a ještě mám v pohodě místo na hygienické potřeby, plenky apod. No jelikož naší malé je 10měsíců a už se tam opravdu na délku vejde jen tak tak a hlavně udržet jí tam už je opravdu veliké umění. Tak si myslím, že desku asi tak za 2měsíce sundáme a budeme raději přebalovat na posteli nebo na gauči 🙂

lienka4343
25. říj 2011

Mam komodu velku 100cm na sirku a na dlzku 60cm.Zmesti sa mi tam cela vybava pre dcerku. Pouzivam prebalovaciu podlozku velku nie tie uzke a male a este dodnes sa na nej prebulujeme pretoze je vo vyske asi 110-120cm.Takze nam maximalne vyhovuje a nemusime sa sklanat.Dcerka ma uz 16mes.