Dětská kosmetika Bübchen. Máte zkušenost?

katuska85
24. čer 2010

Maminky máte někdo zkušenost s touhle kosmetikou? http://www.ukrtecka.cz/index.asp?inc=detail&kod... děkuju 🙂

mmmk
24. čer 2010

Katu, ja mam pro prcka mesickovy krem od Bübchen proti opruzeninam, ale nema to nejaky valny efekt. Jsou i lepsi.

beruska2x
24. čer 2010

na hermanek a mesicek pozor, jsou dost agresivni, hermanek podporuje mokvani - prijde mi to dost parfemovane pro miminko...

chaala
28. čer 2010

Katuško, já používám jejich olejíček a v zimně ještě krém na ven. A spokojenost. U syna jsem používala i krém na zadeček, ale teď u dcery nám nějak neseděl, tak používám jiný. Pěny do koupele ani šampóny od nich nepoužívám...syn má sklony k ekzémům, tak jsem se jim spíš vyhýbala.

dadka2
30. čer 2010

Já dostala od lékarnice zkušební sadičku a vše bylo ok. Kosmetika se prostě musí zkusit, někomu vyhovuje a někomu vadí. U nás byla reakce na Sebamed, ale neříkám, že je to špatná kosmetika, nám prostě nesedla.

luciferdik
1. črc 2010

My používáme ten "zimní" krém na obličej od Bübchen a bezva, ale třeba krém na prdku nám vadil. A třeba nám zase nevadí vůbec kosmetika Johnson´s a ostatní s ní hodně mívají problém. Je to fakt miminko od miminka.

katuska85
autor
1. črc 2010

Holky díky za názory a zkušenosti.Je mi jasné že je to mimčo od mimča,že to každé asi snáší jinak.Zajímá mě hlavně ten sprchový gelík a olejíček.Na prdku budem používat klasiku Rybilku.
Luciferdik jj přesně tak.Znám hromadu maminek a miminek co špatně snášejí Johnson.S Bubchenem to vypadá líp 🙂

dzejn81
1. črc 2010

My používáme na koupání mycí gel, je výborný a i nádherně voní a po koupeli olejíček, který je taky super. Používáme ho od narození a neměli jsme zatím žádný problém.

nikola87
27. kvě 2013

Já jsem spokojená máme koupel a šampon. Obojí nám vyhovuje a malá není osypaná neštípe a je z přírodních materiálů.

nikola87
21. čer 2013

Sprchový gel od Bübchen je dobrý, ale ředíme ho vodou, satačí pár kapek do vody. Olejíček se skvěle vstřebábá a mohu doporučit dětský krém na opruzeniny je výborný i na beďáry🙂

elastiq
27. srp 2013

Také jsme jednu dobu používali, hlavně koupel a tělové mléko, byli jsme spokojeni

janahoub
27. srp 2013

Já u staršího syna od této značky používala tělové mléko vždy po koupání a byli jsme spokojení, žádná reakce, příjemně mi vonělo. Jiné přípravky této značky jsme neměli.