Dětský kondicionér. Sehnaly jste ho někde?

akzeret1
22. srp 2009

Ahoj holky nesehnala jste některá někde dětský kondicionér? nejlépe na citlivou pokožku máme AE.Viděla jsem akorát šampon s kondicionerem od Johnsona,toho se dost bojim.Malá má pořád přesušený vlásky i když jí je pár dnů nemeju na temeni se jí vždy vytoří taková koudel jako po trvalý,chci jí nechat delší vlásky,aby se nezničily.Díky

romankav
22. srp 2009

akzaret1: o tom jsem teda ještě neslyšela 🙂 A jaký máte šampon? My používáme velmi kvalitní od Nivea pro citlivá očíčka a jsme spokojení. Syn má kudrnaté vlásky, v těhlech vedrech se snadno zapotí a vlásky se mastí rychleji.

kijonkova.k
22. srp 2009

akzaret1,já jsem viděla dětský kondicionér ve spreji.Byl v Shleckeru,značku nevím,ale byl to jeden z těch,co mají barevné obaly,typu Pufík a spol.Kvalitu tudiž neposoudím. 🙂

akzeret1
autor
22. srp 2009

holky díky
romankav:používáme Sebamed,zkoušeli jsme už vícero druhů a efekt pořád stejnej 😉

kacka79
22. srp 2009

Akzeret - no my těch vlasů nemáme tolik, ale taky se mu v noci cuchaj, používáme Niveu nebo seba med a v pohoděě. Ale kamarádka / kadeřnice/ má dceru s dlouhými vlásky a dává normoš kondicionér, ale malinko /kerastase/