Jak dlouho jste koupali ve velké vaničce?

luccii
14. pro 2009

Ahojky, prosim poradte, zda mame koupit velkou vanicku, ted nam malej vyrostl z kybliku, je mu 6 mesicu a meri 71 cm. Nekdo koupe ve vane, ale pro nas by byla vanicka lepsi, lip se udrzuje cista. Jen nevime, zda by ji vyuzil dlouho. Diky.

kocicinka
15. pro 2009

Ahoj Luci 🙂 My jsme koupili vaničku, nemám ji ted doma, takže ji nezměřím, ale vejde se tam dobre. Jenze uz 2 měsíce koupeme ve velké vaně. Že se malá vanička udržuje líp čistá bych neřekla, myslím, že naopak. Vanu vždy před koupáním umeju( dřív jsem ji desinfikovala desidentem) vypařím horkou sprchou a je to 🙂

mayerka
15. pro 2009

Ahojky, Járovi je 14měsíců a stále koupeme ve vaničce. Máme pidi koupelnu, vanu z jedné strany zastavěnou umyvadlem a z druhé pračkou, je jen malý průchod, tak se bojím, že bych ho nemohla dostatečně rychle vytáhnout, kdyby něco. A asi bych ho tam ani neulovila na umytí. Takže vanička, sice mu z ní trčí nohy, ale koupání má rád a aspoň mám v koupelně pěkně umyto 😀 někdy až vyplaveno...

kocicinka
15. pro 2009

Me vanicka přišla hrozne nepraktická. Musíš jí někde skladovat, my ji měli v kuchyni na zemi, kam se do ní prášio a kocour si v ní udělal pelíšek, 😀 (nekoupeme denně) a umýt malou vaničku mi dalo víc práce, nežli umýt velkou vanu. Navíc si při koupání ve velké vaně potrénuje plavecké dovednosti 🙂
Tak jsme ji odvezli k rodičům.

luccii
autor
15. pro 2009

koukam, ze jste se rozvasnily nad hygienou vany 😀 tak abych to uvedla na pravou miru, tak mi jde prenos bradavice, kterou ja mam na plosce nohy a nechce se me mrcha pustit 😅 pokud s ni nekdo bojuje x let, vi o cem mluvim... desinfikovat vanu kazdy den se mi nechce, takovy nadsenec nejsem 😝

koci, cauky 🙂