Jak dlouho jste koupali ve velké vaničce?

luccii
14. pro 2009

Ahojky, prosim poradte, zda mame koupit velkou vanicku, ted nam malej vyrostl z kybliku, je mu 6 mesicu a meri 71 cm. Nekdo koupe ve vane, ale pro nas by byla vanicka lepsi, lip se udrzuje cista. Jen nevime, zda by ji vyuzil dlouho. Diky.

bihan
14. pro 2009

Využívame doteraz ;)

mavanka
14. pro 2009

ahojky, Kačce je devět měsíců a koupeme ve vaničce pořád, poslední dva týdny, co už sama sedí, tak jsme začali v sedě a vanička je jí dost velká, myslim, že ještě nějakou dobu vydrží, je to lepší než napouštět velkou vanu, máme jí ale postavenou ve velké vaně, protože jinak by byla všude povodeň 😀

ronie
14. pro 2009

luci mě to teda přijde absolutně zbytečný, Julča je tedy koupaná víceméně jen ve vaně, ve vaničce se jí absolutně nelíbilo, Oliho sme koupali taky v kyblíku a pak šel do vany, vanička je strašně nepraktická, moc nechápu to s tou čistotou 😕 já normálně vemu sprchou vanu a je připraveno na koupání 😀 Vanu čistím normálně jednou týdně a myslím že je to až až 😝 Oni taky děti co byli zvyklí na kyblík nechtěj ve vaničce být, jelikož se tam nemůžou celý ponořit, no a taky za pár měsíců ti malej poleze a posadí se a to už je vanička nepoužitelná...

mauska
14. pro 2009

my koupeme ve vaničce pořád. měly jsme jen přechodné období než začala malá sedět, to jsme koupaly ve velké, ale vrátily jsme se do vaničky. Má tam víc vody, nikam neutíká, takže spokojenost. Máme ikea vaničku. No a ségra v ní koupe dodnes oba kluky (4roky a 1 a 8M) klikům se tam líbí, mají to postavené ve sprcháči a pohoda. občas je jen osprchuje nebo napustí velkou vanu, ale většinou využívají vaničku
takže já bych ji koupila 🙂 a ta z ikea stojí pár kaček 😉

ronie
14. pro 2009

ale koukám že spíš se koupe ve vaničkách...mě to teda fakt přijde děsně nepraktický, děti se tam nemůžou rozvalit, Julča ve vaně leze i si stoupá, hraje si s hračkama...

bihan
14. pro 2009

Nechápem, prečo by sa väčšie sediace deti nemohli kúpať vo vaničke, keď naše chodiace a hovoriace sa tam kúpe stále 😅 Vanička má protišmykovú úpravu, čo naša vaňa nemá a keď chcem malú kúpať, tak nemusím napustiť 50 litrov, aby mala ponorené aspoň nohy 😉 Občas jej ju vyložíme na balkón a má to ako bazénik.
Navyše vodou potom polievame kvety, takže žiadne plytvanie.

rimmel
14. pro 2009

ja som vanicku pouzivala od zaciatku a to bol fakt malinkyyyy 😀 a pouzivame doteraz

nikollette
14. pro 2009

My kúpeme vo vaničke od narodenia, ale rozmýšlame nad prechodom do velkej vane 😉

ronie
14. pro 2009

bihan ne že nemůžou,ale že si to tak neužijou, ale fakt se kvůli tomu nehodlám dohadovat, jsou to zkušenosti každé z nás, mě to přijde nepraktické to crcání s vodou-vylejvat z té vaničky , je to vratké, takže třeba Julča by se ve vaničce nyní opravdu koupat nemohla-to mi můžeš věřit, stoupá si i ve velké,takže vanička by se převrhla, líbí se jí ten prostor, pak se v té vodě vykoupe Oli a vypustí se to no...

luccii
autor
14. pro 2009

diky za vase zkusenosti, jsou prirozene ruzne, tak stale vaham...

beruska2x
14. pro 2009

koupala jsem tam dokud se vesel - asi do 11m 😉

nechapu proc je vanicka nepouzitelna kdyz dite sedi 😕

evitkamalicka
14. pro 2009

my sme vo vanicke kupali len mesiac, potom uz vo velkej vani

emanka
14. pro 2009

Tak my už asi 2 týždne kúpeme v normálnej vani, pretože Leuša pri kúpaní strašne kope nohami a furt trieskala do tej vaničky, aj rukami.........teraz je to super, veľmi sa jej to páči 😀

eliotka
14. pro 2009

A nechcete ještě zůstat v kyblíku? My koupali do 9 měs. 😕
Pak měl teda malou vaničku ve velké vaně, ale to proto, že jsme ji už měli dávnou koupenou. Jinak bychom možná přešli rovnou do velké vany.
I když pozor, děti, co jsou zvyklý na kyblík, se pak bojí ve vaně toho velkého prostoru. To byste museli vyzkoušet, pokud by to bylo v poho, tak bych možná vabičku nekupovala.

Taky zvažte, jak často jezdíte ven, jestli byste ji využili i na cesty...

florule
14. pro 2009

Kubík má 70 cm a do vaničky se vleze tak tak. Já už bych neinvestovala a přešla do velké vany.

aleachim
14. pro 2009

Lucka se koupe ve vaničce a už se těším až se přestěhujeme a bude mít vanu. Vodu, co ji tam nalijeme, vycáká a my pak vytíráme pravidelně tak kýbl vody. Když koupeme u babiček ve vaně, tak si to náramně užije a my jsme ušetřeni velkého úklidu 🙂 , takže já jsem jednoznačně pro vanu. Ale asi záleží na každém dítěti.

monkap
14. pro 2009

my kupeme stale vo vanicke 😉 .... ale mame taku dost velku 😅

momin
14. pro 2009

My koupeme asi od 3 mesicu ve velke vane! Mam stejny nazor jako Ronie.. prijde mi to hodne praktictejsi a pro mimco pohodlnejsi,ale my mame hodne zive dite..v te male vanicce by se fakt zblaznil.
A nechapu co se tady resi s hygienou ve velke vane? Sme snad lidi ne pras**a....

jmisa
14. pro 2009

My koupali v kyblíku asi do tří měsíců, pak jsme začali chodit na plavčo a najednou byl malému kyblík malý, tak od té doby koupeme ve velké vaně, my tedy máme docela krátkou - 160cm, ale malej je tam spokojenej a pro mě je to lehké, nemusím nic přenášet.

ojo
14. pro 2009

my koupali v malé do 6.měsíců, pak jsem hned přešla do velké, protiskluzovou podložku jsem koupila a je to v pohodě 🙂 ale my vanu máme docela malou...a je pravda, že někdy tu vodu po malým ještě využije manža nebo já 🙂

berus222
14. pro 2009

my kupeme vo vanicke, ale je vo velkej vani, lebo maly strasne spliecha. 😀

murinka
14. pro 2009

aj ked ma dcera 75cm stale ju kupeme v malej vanicke 😅 umyvame ju vsak posediacky-inak by to asi ani neslo 😀 nad velkou vanou sme este nerozmyslali 🙂

leonik
14. pro 2009

my jsme měli velkou vaničku a koupali jsme v ní do 8. měsíců, pak už se nám tam malej nevešel, tak jsme pořídili pěnový lehátko a šel do velký vany 🙂

momin
14. pro 2009

Halooo.. muze mi to nekdo vysvetlit co je nehygienickeho na velke vane? 😕

sayast
14. pro 2009

my ve velke vanicce koupali 5 mesicu. pak jsme predelali koupelnu a kvuli juli udelali vanu. je tam stastna, hraje si tam,cvachta,hybe... prijde mi to i praktictejsi nez vanicka. a na udrzbu? rekla bych ze uplne nastejno
koupani nebereme jen jako ritual k umyti,ale i k vyblbnuti. ve vanicce se moc nemuze hybat a blbnout. ja jsem pro velkou vanu 🙂

rimmel
14. pro 2009

momin asi niekto doma vanu casto neumyva 😀 😀 😀

momin
14. pro 2009

jako tak ze na ni ma nanos spiny? 😀

leonik
14. pro 2009

say: tak to máte dobrý, že se ve vodě malý líbí 🙂 Vojta už od narození nemá rád koupání 😒 Takže jsme vždycky rychle opláchli a hned musel ven z vody. A to i teď tu vodu nějak nemusí, vždycky koupeme s křikem 🙄

leonik
14. pro 2009

momin: já bych řekla spíš kvůli bakteriím, ne? 😕 😅 Když se tam třeba koupe celá rodina 😅

momin
14. pro 2009

Toho bych se ja osobne teda vazne nebala.... 😅 😅