Jaké pomúcky do vody se vám osvědčili?

giorgina
1. črc 2009

ahoj,
prosim podelte se o zkusenosti, jake pomucky do vody pro batole se vam osvedcily - funkcnost, vek ditete.
Mam na mysli : - nafukovaci rukavky, kruh, nafukovaci kruh v podobe jakoby clunu, maly clun, plovaci deska apod.

jakoubka
1. črc 2009

Ahoj,
tak nám se osvědčil plavací kruh s dírkama na nožky 😉

giorgina
autor
1. črc 2009

jakoubka - je ale omezen vahou ditete , jaky jsi mela do 11 kil?

jakoubka
1. črc 2009

my tam máme napsané 1-2 roky 😕 Vím,že je více velikostí.Tak to nám tento bude už asi malý.A je tam psaná velikost 68cm 😉

kijonkova.k
1. črc 2009

Tak my taky máme kruh a v něm otvory pro nožičky.Je to teda čtverec,ne kruh 69x69cm,1-2 roky 😉

katy1979
1. črc 2009

bacha ale na to ze tieto plavacie kruhy nie su ako zachranna pomocka, takze dieta do kruhu a na ruky rukavky.

k plaveckemu opasku my pouzivame aj dosticku malu tam sa drzi rukami.

mima77
4. črc 2009

my sme prisli teraz z Talianska a tam sme mali taky ten zlty, stvorcovy kruh - co ma v strede 4 otvory na nohy -take prekrizene to je a okolo dietata to ma 3 nafuknute komory... maly sa ale straasne rad blazni vo vode a v tom nebol rad velmi dlho, takze sme ho vyberali len tak a blaznili sa v bazene bez vsetkeho (chodili sme predtym na plavanie) tak z toho nemame ziadny mindrak. Velmi vela deti tam mali iba plavacie rukaviky - su odstupnovane podla vahy a myslim, ze tie uplne stacia! Tiez sa chystam mu take kupit lebo koleso ho obmedzuje.

trixi
4. črc 2009

ahojte, budem sa robit mudra, nieco som citala, nieco davali v telke a nieco nam odporucali v plaveckom kurze: plavacie rukavky a kolesa vraj nie su vhodne pre deti (plavacie kruhy obycajne, nie tie vo maju tie otvory na nozicky), vraj si v nich deti ziskaju zle navyky pre pohyb vo vode, v plavacom kruhu nelezia na vode, ale vlastne visia v kolmej polohe. Potom ked sa ucia plavat, velmi tazko prekonavaju tuto polohu a prechadzaju na splyvavu polohu, lahko mozu z kolesa vyklznut, vysmyknut sa.
Ja som pouzivala okolo 6 mesiacov pre maleho take koleso s otvormi na nozicky, alebo ziadne pomocky. Toto leto som mu obstarala pomocky, ktore pouzivame v plaveckom kurze, Matko krasne splyva, kopka nozickami, plava s plaveckym opaskom a s dostickou, uci sa carovat rucickami. Ked sa jasi v domacom bazene, kde dociahne na dno, tak ma okolo seba taku rybicku, ktora je z rovnakeho materialu ako plavaci opasok, krasne ho nadnasa, a co je hlavne, nevysmykne sa.
Na kupalisku, pri mori bezne je vidiet deti v plavacich kruhoch alebo s rukavkami. Moj synovec do 4 rokov pouzival rukavky, dnes chodi uz pol roka na plavanie, perfektne plave, takze u neho sa nepotvrdilo, ze by rukavky neboli dobrou pomockou.

kacka.va
4. črc 2009

mně přijdou nejlepší ty pásy (dříve to byly korky) kolem pasu. u kruhu už jsem párkrát viděla jak se přetočil a musím říct, že to nebyl pěkný pohled právě proto, že tam dítě pak viselo hlavou do vody, protože bylo nožičkama zašprajclé v těch otvorech, takže mi to bezpečné moc nepřijde. A rukávky mi rozhodně přijdou lepší než kruh.

srsenka
30. črc 2020

@giorgina Ahoj Nám se dobře slouží ten kruh s otvory na nožičky.

jankaa_
8. črc 2021
Uživatel jankaa_ je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankaa_.

Za mně nafukovací vesta