Jaké používáte krémy pro mimčo po koupání?

jasminy
10. bře 2011

A co na koupání? Dáváte do vaničky nějakou koupel nebo myjete dětským mýdlem? Zkoušela jsem Niveu, ale moc hezky nevoní. Ani Johnson...Díky.

camelinka
11. říj 2011

ja mam nejradsi olej od weledy, navic krasne voni 😉

matyasek29_6
9. lis 2014

nově jsem teď vyzkoušela měsíčkové pěsticí mléko Weleda a určitě bych doporučila.....pokožka je po použití hydratovaná a díky lehoučké konzistenci se dobře roztírá...a hlavně se dobře a rychle vstřebává🙂

radulkac
12. pro 2014

Já myju dětským mýdlem Robátko, je to sice konopná kosmetika, ale malému vyhovuje, po ní se mi nikdy neosypal, pokožku má pěkně zvláčněnou, navíc mydélko voní pěkně po levanduli, po koupeli promažeme dětským olejíčkem stejné značky a jsme spokojení.

marie_s66
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adelaso
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kachna_b
24. zář 2018

ja umývam v čistej vode, prípadne používam trochu prírodného sprchového gélu od eone alebo prírodný šampón a telové mydlo Hristina. A po kúpeli malého natieram obyčajným olivovým olejom z lékarny. Pokožku má krásne vláčnu a zatiaľ akýchkoľek problémov

2hanah
24. zář 2018

@miluse Taky používám jen Bubchen a nedám na něj dopustit! Je úplně super, používám jejich bylinnou koupel, naleju do vaničky a je to jediná věc na mytí miminek, po které nám zmizela a nedělá se bílá krusta ve vláskách, zadeček předmyju jejich mycím gelem pod tekoucí vodou, ob den mažu slunečnico-olivovým olejem pro miminka z DM a obličej ovesným krémem, jinak ho má jako struhadlo.

pandabox
24. zář 2018

poprvy jsem pouzila mydlo asi ve 14 mesicich (az na myti rukou, tam jo) jinak do vanicky kapku weleda oleje.. krempuzivame vyjimecne, spise olej..vse weleda..

innocence
24. zář 2018

Mažu obličej jen čistým bambuckým máslem a tělo na střídačku - bambucke máslo a Hipp olejíček.