Jaké používáte krémy pro mimčo po koupání?

jasminy
10. bře 2011

A co na koupání? Dáváte do vaničky nějakou koupel nebo myjete dětským mýdlem? Zkoušela jsem Niveu, ale moc hezky nevoní. Ani Johnson...Díky.

petruskaaa
19. bře 2011

Pro mimi jsem měla Weledu,teď když je starší Bubchen nebo Hipp jak na koupání tak na mazání,ale můžete vyzkoušet všechno možný,stejně každýmu vyhouje něco jinýho 😉 Jinak já teda mažu po každým koupání,ale taky záleží,jakou máte vodu.My máme hnusnou,strašně vysušuje,beru to podle sebe,tak že se musíme mazat furt 😒

meo
20. bře 2011

já používám dětské tekuté mýdlo od Avonu, ze začátku jsem dala pár kapek jenom do vody a teď už na tělo. Po koupání mažu přírodním olejíčkem od Hippu.

antarres
20. bře 2011

Myla jsem mýdlem Seba med a po koupání už jsem nic nemazala.

lussi
20. bře 2011

Mažeme Weledou, krásně se nám po ní ztratily šupinky na hlavičce 🙂

peggylucka
9. říj 2011

Máte někdo zkušenost z kosmetikou od manufaktura?

zuza01
9. říj 2011

My používáme koupel Hipp a na mazání Leniens mast z lékárny. Akorát na obličej krém od Hippu.

janca_dobi
9. říj 2011

Na koupání používám Baby Bad Bübchen a po koupání Baby Oil Bübchen a velká spokojenost. 😉

helcas
9. říj 2011

já obyč indulonu, leniensku, anfadolan, olej, co se namane 🙂

cincinnati
9. říj 2011

My používáme to, co se nám nejvíc osvědčilo a v jednom čase po tom zmizela vyrážka. EXPICIAL LIPOLOTIO

anitram18
9. říj 2011

Na promazání po koupeli Excipial U lipolotio nebo Cold cream od Bebe Klorane - úžasně voní. Teď do vody už nic nedávám, ale v prvních cca 2 měsících ( kdy se ještě nejvíce loupal) jsem dávala Balmandol olejíček 😉

romcovaklarka
9. říj 2011

Dávám mu do vody mandlovou olejovou koupel od Lavery a ručičky a nožičky, kde má hodně suchou kůži, mažu balzámem Atopikderm od Saloosu.

xvitk101
9. říj 2011

Koupeme jen ve vodě, používám Klorane Bebe mycí emulzi z měsíčku lékařského a po koupání slunečnicový olej z lékárny. Na šupinky v hlavičce dávám Excipial U lipolotio. Zatím to takhle vyhovuje.

coxa
10. říj 2011

Určitě bych nevybírala podle vůně, čím víc to voní, tím více parfémů a tím spíš větší nesnášenlivost kůže. My koupeme jen ve vodě nebo v Kulíškovi od Missivy a mažeme Niveou.

melca
10. říj 2011

Používáme vše od Saba med,šampon na vlásky 2x v týdnu, olejíček a krém po koupání,teď vede spíš krém než olejíček. Do koupele dávám teď od Nivei aby se zjemnila voda a dřív jsem používala Biodermu mycí gel,perfektní,bylo to jako by mýdlo i krém v jednom,malá nikdy neměla vyrážku,ani opruzeniny 😵 Někdy je lepší si připlatit,nejde o vůni,ale tak celkově,aby to sedělo a bohužel ty levné kosmetiky bych na malou nedala! Vždyť takové věci vydrží pár měsíců,tak si raději připlatím, třeba nechápu,že někdo kupuje na děti ty marketový sajrajtičky za pár korun 😝

1luciferka1
10. říj 2011

já do vaničky občas kapnu dvě tři kapky levandulového oleje a natírám ob jedno koupáním obyčejným olivovým olejem z lékárny 😉

mpavlinka
10. říj 2011

Leniensku nebo Niveu mlíko 😵

levandule_vanilkova
10. říj 2011

Používáme kosmetiku pro děti Alverde - Kleine Elfe z DM drogerie a jsem s ní naprosto spokojená. Příjemně voní a hezky se roztírá. 😉

lutsousek
10. říj 2011

My máme Biodermu- na koupání Moussant a po koupání krém na tělo a obličej. Je to hypoalergenní a hlavně ten Moussant je bez parabenů! (My máme Atoderm tělové mléko a to je taktéž bez parabenů, v obyč ABCDerm už nějaké jsou.)

anehap
10. říj 2011

používám tělové mléko Sebemed nebo Alverde z DM

dana3262
10. říj 2011

My pouzivame masla (mangove, kakaove, shea atd) od Hadka. Od nej taky olej do koupele a olej na myti vlasu. Taky obcas Linolu oil a excipial mleko a krem. Ze zacatku (maly mel na obliceji hodne ekzem od narozeni) a na to nam pomahal ocni krem taky od Hadka. Je hodne regeneracni a to mu pomahalo.

scai
10. říj 2011

já nepoužívám nic, nějak mi nepříjde, že by to bylo potřeba....
Ani jako miminko jsem jí skoro nemazala. Za celou dobu, tak 3 krát? a to weledou, olejíčkem...

jankadudova
10. říj 2011

La Roche telova mleka na citlivou plet. Jsou hypoalergenni a urcena i pro kojence. Jsem s nimi moc spokojena. Je sice drazsi, ale vydrzi dlouho a hlavne plni ucel🙂

bonduele
10. říj 2011

my myjeme převážně jen vodou, občas použijeme tuhle koupel https://www.weleda.cz/produkty/pece-o-dite/mesi... a hlavně po každém koupání mažeme olejíčkem https://www.weleda.cz/produkty/pece-o-dite/mesi.... Weleda je sice dražší, ale obojího stačí fakt malinko, takže ty lahvičky dlouho vydřží.

darkneswillka
10. říj 2011

Ja nepouzivam krem,protoze jsem od lekarky zjistila, ze olejicek je do 1roku nejlepsi. tak pouzivme olejicek od Johnsons Baby, a nebo Bübchen a nebo Hipp. ale nejvice jsem spokojena s Johnsons Baby.

kammka
10. říj 2011

panenský olivový olej byl nej....

lucifukafuk
10. říj 2011

pouzivame od welledy olejicek ten je nej🙂 nejaky nivea johnson nebo hipp nam vubec nepasoval..
a jeste nam dr.doporucil kremecek exipial a je fajnove asi kazdemu ditku sedne neco jineho.. 🙂

vendulka
10. říj 2011

http://www.kosmetika-francie.cz/klorane-kosmeti...

používáme celou sadu od narození,krom teda mýdla do koupele to až tak kolem půl roku, krásně to voní, neštíme a i pro alergiky

levata
10. říj 2011

my dávali do jednoho roku kapku olejíčku od weledy do vaničky a pak mazali jen prdelku, teď už olejíček nedáváme, myjeme jen žínkou a vodou a jednou za týden vlásky šamponem od HIPP s bio výtažkem. nikdy jsme neměli s pokožkou problémy, pokud nějaký pupínek, tak jsme přidali do vaničky odvar z řepíčku a bylo vyléčeno🙂

terkaz
10. říj 2011

my pouzivame panensky oliv. olej, a ted jsme u babicky vyzkouseli takovy ten detsky olejicek Aviril za par korun a je super. Ani bych to necekala...a to mame hodne citlivou pokozku.... 🙂 Prijemne voni a rychle se vpije 😉 Nemam rada prevonene kremy a oleje 😉

popellka
11. říj 2011

My používáme jak na koupel, tak i na mazání PO - Sebamed a myslím, že je výbornej 😉