Jaké používáte krémy pro mimčo po koupání?

jasminy
10. bře 2011

A co na koupání? Dáváte do vaničky nějakou koupel nebo myjete dětským mýdlem? Zkoušela jsem Niveu, ale moc hezky nevoní. Ani Johnson...Díky.

vysocanka
10. bře 2011

ja davam jak nam ukazovali v porodnici do vanicky po umyti zinkou obliceje ocicek atd trochu geliku ( ja mam zatim Niveu) ono mozna kolikrat cim vic to voni tim je to na detskou pokozku horsi....No celeho si ho oplachnu zinkou a pak az ho dam do vanicky a vycvachtam a pindika a zadecek jeste prejedu mydlem.. 😝

michamicha
10. bře 2011

Hezky mi voní (z těch hypoalergenních) Babylove a Sebamed, ale žádný krém ani mýdlo nemůžeme používat kvůli atopickému ekzému. Koupeme jen ve vodě se solí z Mrtvého moře (které má čistící účinek, teda aspoň to o ní píšou) a po koupeli promazáváme jen masťovým základem Ambiderman 😎 Jinak ještě občas (když má kůži hodně vysušenou a hrubou), tak mažu bepanthenem, ale ta jeho spotřeba je děsná 😝

kjajule
10. bře 2011

My po umytí hlavičky , vlásků atak, kápnu pár kapek dětského oleje Alverde z DM krásně příjemne voní, malý má krásně vláčnou jemnou pokožku, akorát se potom musí umýt vanička i všechny hračky protože jsou mastné 😅 , ale je mi to fuk malej má fakt jemnoučkou pokožku 🙂
Momentálně po koupání mažeme bude extra jemným krémem Sebamed nedo Excipialem 🙂

slavkah
10. bře 2011

davam detske myci oleje (nemusim ho pak po koupani mazat) doted jsem mela od hadek a alverde a s obojim jsem byla spokojena ....kdyz byl malinky tak jsem ho napred umyla zinkou na podlozce a pak supla do vanicky, ted uz se koupe se mnou ve sprchovem boxu, napred se spolu odprchujeme a pak mu tam napustim trosku vody a necham ho se cachat .... 😀

andy80
10. bře 2011

Nejde o to, jestli mýdlo voní nebo ne, ale aby dítku sedělo a nemělo po něm vyrážku. Já používala do vody na koupání olejíček od Seba med, pár kapek jsem dala do vaničky a na mytí jsem mýdlo od Seba med a po koupání jsem mazala tělovým mlékem Seba med nebo mastičkou Excipial. V porodnici nedoporučovali mýdla vůbec, omývat jen vodou a po koupání mazat olivovým olejem.

beponka
10. bře 2011

do půl roku jsme myli bez mýdla, od té doby používáme Sebamed a po koupání mažeme olejem Weleda

miluse
10. bře 2011

my koupali ze začátku v koupeli od bübchenu, používám na koupání jen jejich kosmetiku, jak pěnu, tak mycí gel, šampon na vlásky, tak i olejíček po koupeli a jsem moc spokojená 🙂. Jen tu pěnu už nepoužíváme jak jsou kluci větší 🙂

swead
10. bře 2011

ahoj, do vody většinou nedávám vůbec nic, jen prdku umyju olivovým mýdlem, popř. když potřebuje promastit, dám do koupele olivový nebo mandlový olej, všechno je to přírodní kosmetika Nobilis. Praktikovala jsem to takhle u staršího, teď u mladší a ani u jednoho nikdy nebyly problémy, mají krásně vláčnou kůži bez šupinek.

babulinkab
10. bře 2011

do vaničky trochu hipp dětská koupel - krásně voní a olejíček hipp po koupání

sarihy
10. bře 2011

Ellču jsem koupala na střídačku v čisté vodě a pěnové koupeli Babylove, po koupání mazala buď olejíčkem nebo krémem Babylove. Druhé mimino budu koupat stejně, mazat Excipialem nebo A-Dermou...

andelka
10. bře 2011

Do vaničky s vodou dávám trošku olejíčku od Hipp a pak už nemažu ničím.

katule01
10. bře 2011

My používáme vše značku Linola z lékárny, doporučila nám jí dr. Olej do koupele, šampon, tělové mléko a krém na obličej... Po koupání nemusíme mazat, olej krásně promastí, takže většinou mažeme až druhý den, podle potřeby... Jo a nádherně to voní... 🙂 Je to i pro alergiky, exémy, atd.

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
ja.na81
10. bře 2011

na koupani pouzivam olej od Alverde, takze potom uz mazat nemusim... na oblicej jinak krem od weledy, stejne tak na zadecek... ale ani s jednim ani druhy ani tretim to moc neprahanim 🙂

barevka
10. bře 2011

Kdybychom neměli tvrdou vodu, tak bych koupala bez přípravků, jen ve vodě. Trochu bych použila na prdýlku. Ale bohužel má po naší vodě malá hrozně vysušenou pokožku a nepomáhá ani mazat krémíky a olejíčky... Náš pediatr nám doporučil na mytí klasické obyč mýdlo v "kostce" Dave a po umytí mazat modrou Indulonou. Do 14 dnů bylo po suchých flecích a u této kombinace už jsme zůstali. Mýdlem myji vše i vlásky, malá pak krásně voní až do dalšího koupání 😉

alcatko.j
10. bře 2011

Ja si myslim, ze cim mene komsetiky, tim lip.-N samozrejme podle pokozky miminka, nektere ma suchou, ekzemovitou, v tom pripade je nejake mazani asi na miste, ale pokud je pokozka v poradku, normalni, tak neni treba mazat nicim.
my jsme nemazali nikdy, jen jsme do kybliku strikli trosku linoly(koupelove emulze)🙂

sarlotta
10. bře 2011

Bubchen, pro obě děti, spokojenost naprostá, malou jen očmáchnu ve vaničce, ani nemydlím, dávám emulzi od bubchenu nebo různé koupele od bubchenu na spinkání, heřmánkové, levandulové, lipové... jsou perfektní voňavé. 😵 😵 😵 natírám olejem nebo mlékem, krémy na pusinku na ven jsou taky super.
hlavně používej jednu řadu kosmetiky, nemíchej to🙂

S johnsonem mám špatnou zkušenost, malý se mi po něm osypal. 😅

lidiab
10. bře 2011

My mame Hipp olejicek a telove mleko. Olejicek pouziju kdyz malemu delam po koupani masaz, mleko kdyz ho jen potrebuji narychlo namazat. S obojim jsem spokojena. Na oblicej mame krem Bioderma. Na koupani pouzivame gel rovnez od Hippu a take spokojenost. Bohuzel ma syn trochu sussi pokozku a tak musim mazat, kdyby ji mel vlacnejsi tak bych jen pouzivala olej do koupele. Ale zase na druhou stranu masaz bez oleje neudelas 😉

weri1
10. bře 2011

leniens namíchanou v lékárně
jinak do vody dám buď niveu nebo hipp a jen opláchnu bez mydlení

cara.m
10. bře 2011

Nakonec se nám osvědčila klasická modrá indulona 🙂

eriska
10. bře 2011

ahojky, já jsem odpůrce johnsnů, bubchenu, nivei..i já mám po tom vyrážku..takže my asi prvních 14 dní používali olej do koupele od weledy, na doporučení sestřiček v nemocnici a mazali olejíčkem od weledy..potom jsme přešli k vazelíně, modré induloně a calciovce..střídám to..do vany mu nic nedávám..jen občas olej linola..kvůli suché pokožce..a vyhovuje nám..tak šťastnou ruku při výběru🙂

vrtule83
10. bře 2011

není nad modrou indulonu při suché kůžičce, jinak mám i mléko od Nivei nutri sensitive a gel na mytí a super i při ekzémech, žádné reakce a velké vysušování a navíc nádherně voní

klarka1
11. bře 2011

Když byl Ondrášek malý používali jsme Hipp, teď nedáme dopustit na Johnsona (určitě některá namítne, že není dobrý, ale nám vyhovuje a máme ho rádi) A taky sahám po kosmetice v Dmku nebo Tescu, jsou to jejich výrobky, kvalitní a levnější 😉

lucy222
11. bře 2011

Do vody nedavame nic. Obden myjeme myci emulzi od SebaMedu,ale jen velmi lehce...po koupeli mazeme olejem nebo telovym mlekem teze znacky.

johnatanka
11. bře 2011

Linola z lékárny, pak se už mazat nemusí, používám í kosmetickou vazelínu na tváře a i na sebe - paty, lokty, ruce super cena a super výsledky 😉

romana29
11. bře 2011

Nemažu ničím - na vánoce jsme dostali Batole a hnus...Obecně mě mazání nebaví..občas ji natřu obličejíček krémíkem od Bubchen, ale to tak jednou za týden. Ani syna jsem ničím nemazala a doktorka nás pořád chválila a ptala se, čím mažeme, že jsme tak krásní 😀 , takže v tomto trendu pokračuji 😎

norma
11. bře 2011

Já si myslím že taky záleží na tom,jestli má dítě předpoklady k alergii,což moje obě děti mají,takže za mě určitě modrá indulona,vazelína z lékárny,do koupele dáváme oilatum nebo linola.Paní doktorka na kožním mi řekla že největší sviňstvo je NIVEA.Samozřejmě jsem u prvního taky zkusila niveu,hipp,weledu a johnosn a už nikdy více jsem toho odpůrce.

m.o.u.s.e
11. bře 2011

Koupu teď přes zimu ob dva dny,do vaničky dávám koupelovou pěnu od Babylove z DM,vlásky myju konopným šampónem a používám i od Johnson From Top to Toe emulzi.Po usušení mažu jenom plenkovou oblast a to sudokrémem.

niki2
11. bře 2011

Do vany jsem davala Linolu - olejovou lazen a pak jsem mazala slunecnicovym olejickem, ale asi jen do 3 mesicu, pak uz stacilo, jak byli mastni z te koupele 🙂

akras
11. bře 2011

Od narození používáme slunečnicový olej, koupený v lékárně a nikdy jsme s kůží problém neměly. 🙂
Do vody jsme dávali ze začátku také kapku sluneč.oleje, ale později už nic. Mýdlo používáme babylove ve velké modré lahvi. Šampony jak kdy - zrovna teď z Manufaktury s krtečkem, ale už mám koupený zase od Babylove stejná řada jako mýdlo.