Jakou jste volili barvu kamínku do náušniček?

korcula
30. kvě 2011

Ahojky, jakou jste prosím volili barvu kamínku do naušniček?

luciana43
30. kvě 2011

Ahojky, my se rozhodovali mezi vínovou a modrou. Zvítězila modrá, shodli sme se všichni, že se k malý víc hodí 🙂

kopretinka26
30. kvě 2011

Ahoj, my jsme to nějak neřešili, máme náušnice po tři generace a ani jsem se nezajímala jaký je tam kamínek.Prostě to dcera zdědila. Moc to ale nejde vidět v ušičkách, takže si myslím, že je to docela jedno jaká barvička. Každá barvička je na malé holčičce hezounká 🙂

crca
30. kvě 2011

Malá má modrou kytičku 😵

nika
30. kvě 2011

ahojki malá má naušničky z bílého zlata a bílý kamínek 🙂 záleží jaký je typ, co se ti líbí která barva ji sluší.

zuzkkkaaa
30. kvě 2011

Já jsem kamínek hodně řešila, chtěla jsem bílej, aby se hodil ke všemu 😀 😀

benjik
30. kvě 2011

Tak to i záleží jakou má dcerka barvu vlasů a očí,aby to hezky ladilo,naše byla v té době modrooká blondýna,tak má safírové a ted když,ji oči přešli do zeleno.modré tak zvažujeme fialkové.

kamusek
30. kvě 2011

Naše malá má bílé a růžové kamínky, které se střídají 🙂

romana29
30. kvě 2011

Taky máme náušnice po mě, takže my máme krásný červený - ono před víc jak třiceti lety moc na výběr nebylo. Jak je Gábinka vynosí, schovám je pro její dcerku nebo Danečkovu, hold kdo bude mít dřív, bude mít i ty náušničky 🙂
Ale protože napřed nebylo jisté, zda je máti doma najde, tak jsem si zašla do zlatnictví a trošku doufala, že je nenajde, protože tam byly nádherné srdíčkové, bez kamínku.

babulinkab
30. kvě 2011

malá má po mně a byla to trefa jsou s modrým kamínkem a hodí se jí k modrým očičkám

iluss
30. kvě 2011

my máme zlaté naušničky s růžovou hvězdičkou a jsou opravdu nádherné! 🙂

mailli
31. kvě 2011

koupili jsme z bílého zlata s bílým kamínkem. neřešila jsem, jestli se malé hodí k vlasům, očím... tím ale nechci nijak napadat maminky, které tohle zvažovaly! mě to prostě nenapadlo to takhle brát a vybraly jsme s babičkou tyhle 😉

brusinka.pusinka
31. kvě 2011

my máme dvoje jedny poměnky s modrým kamínkem od babičky a dědy k narození a druhé poděděné po malé sestřence jsou to kroužky z bílého zlata s bílými kamínky 😀 a střídáme 😉

klarinetek
31. kvě 2011

my jsme k ročním narozeninám dostali malé zlaté kytičky vyplněné modrými kamínky...malá má modré oči takže se to k ní akorát hodí 🙂

dendaz
31. kvě 2011

Naše malá má naušničky z bílého zlata a ještě než se narodila jsem věděla, že pro ní budu chtít růžový kamínek... 🙂

marti73
31. kvě 2011

My máme motýlky ze žlutého zlata s tmavě růžovými kamínky. 🙂
Chtěla jsem s červenými, ale výrobce je s červenými nedělal. 😒

karmenta
31. kvě 2011

My máme ještě po mě se sytě červeným kamínkem. Kdybych vybírala nové tak bych volila červené nebo růžové

coxa
1. čer 2011

K modrým očím s modrým kamínkem, jinak červené nebo sytě růžové. 😉

majjda01
1. čer 2011

Já bych vybrala bílé zlato a protože má malá modrý očička, tak s modrým kamínkem, ale nakonec jsme se dohodli, že malá mít náušnice nebude vůbec až potom bude starší a bude je chtít tak jí je necháme nastřelit.

mkr
1. čer 2011

máme kroužky z bílého zlata s bílými kamínky