Jakou kosmetiku pro novorozeně?

misska1
16. čer 2013

Zajímá mě s jakou kosmetikou jste spokojené 😉

ratatooy
16. čer 2013

u nas prošla jakakoliv ale ze začatku sádlo a pak seba a ted asi budu kupovat hipp ale z německa,uplne jiná kvalita a cena

tesinka
16. čer 2013

Za mě Bübchen. Měli jsme i Weledu, ale kupodivu na tu měl malý alergii.

aklora
16. čer 2013

Nivea gel na tělo a vlásky, měla sem i olej nivea a taky v pohodě ale vyměnila sem ho za olej hipp ten krásně voní 🙂

katyxq
16. čer 2013

za mě neutrální koupelový olej, dětský levandulový krém, šípkový balzám a baby nosní olej Original ATOK a zásyp Leontýna od Tia Nobilis a nic víc.

loafeer
16. čer 2013

Ahoj, manželov teta je kosmetička, takže se zabývá hodně složením krému a hlavně tomu rozumí. Takže když se narodil syn, přinesla jsem jí různé běžně dostupné kosmetické produkty pro děti a nejlíp dopadl HIPP. My s ním byli hodně spokojení, malý měl ekzémky a tak a tohle nám sedlo

veliisek
16. čer 2013

My používáme na hlavičku klasický aviril a na tělíčko mám krém od nivea a je super krásně se roztírá. Do vody mám tělovou emulzi od babylove a krásně voní. Měla jsem i tělové mléko od bybylove ,ale jde hrozně špatně roztírat. No a na zadek používáme bepanten,babypanten.

irinka
16. čer 2013

My máme Niveu Baby, mycí gel a krém na tělo, na zadeček máme Sebamed a jsme spokojeni 🙂

m_d
16. čer 2013

Ja mam Hadka, original atok, prirodni kosmetika je nejlepsi 😉

pppxx
16. čer 2013

Pro novorozene - na koupani cista voda, na mazani slunecnicovy olejicek z lekarny.
Ted mam nejlepsi zkusenost se Sebamed a Excipial

sartina
16. čer 2013

My zas používáme konopný Cannaderm, řadu Robátko 🙂

socina
16. čer 2013

malou myjeme Niveou a olejíček máme od Cannaderm Robátko a když už náhodou se stane že so oprudí tak máme Sudocrem

gintare
16. čer 2013

My jsme používali na zadeček Bepanthen a do koupele olejíček Hipp. Jinak nic. Později alverde z dm (pěnové mýdlo, krém) a Hipp (těl. mléko, šampon).

mishule12
16. čer 2013

My máme skoro všechno od Nobilis Tilia.

karrison
16. čer 2013

prvni tydny jen voda a slunecnicovy olej z lekarny a pozdeji dle typu kuze..

tkanicka
16. čer 2013

koupu v čisté vodě, na tělíčko mažeme Ondřejovou mastí a zadeček Dětskou mastí, obě nám předepsala dětská doktorka, u první jsem pak přešla na Hipp

nasekuratko
16. čer 2013

za nas do koupele vubec nic, telicko Indulonou (olejicky nam nedoporucil zadny dr.) a na zadecek Bepanthen (po vsem ostatnim mel zadecek bolavy)
Osobne bych urcite nedavala nic typu Nivea a podobne znacky. Hlavne ne Johnson "and" Johnson... Bud neco naprosto prirodniho (jako treba Hadek), nebo domaci sadlo nebo tu Indulonu, popripade cistou vazelinu.

vendulka
16. čer 2013

za mě doporučuji kosmetiku francouzské značky bebe klorane vhodná i pro alergiky 🙂
ale nějakou kosmetiku sme začali pužívat až tak od půl roku, jinak sme si vystačili na koupání s čistou vodou a na zadeček ze začátku bepanthen a pak od bebe kloran krem na zadeček eryteal (daleko lepší a levnější jak bepanthen)

zopata
16. čer 2013

Dětský olejík ale žádný pudry 😉

paulia
16. čer 2013

Za mě Weleda 😉

veronikaka
16. čer 2013

Olivový olej z lékárny, Linola a Sudocrem.

olasek
16. čer 2013

My od narozeni Nivea baby - tuhe mydlo, olej na telicko, pletovy krem, ochranny krem proti chladu a vetru a ted i sampon. Zadecek stridave dodnes Rybilku a Bepanthen. Kdyz jsem premyslela, co koupim za kosmetiku tak jsem vychazela z toho, ze nejsme alergici takze nepredpokladam, ze nase dite bude + Niveu pouzivam roky sama, proc by mela vadit memu diteti + pokud mu prece jen nebude vyhovovat dopouziju sama a koupim neco jineho takze jsem to neprehanela s predzasobenim 😵

terinaf
16. čer 2013

My požíváme sprchový gel HIPP(i na vlásky), potom SebaMed mléko a krém na opruzeniny, pokud je zadeček dobrý, tak jen Lenniens od doktorky (vypadá to jako heboučká vazelína, je to masťový základ). Na tvářičky taky Sebamed nebo měsíčkovou Weledu. Po Bubchenu se nám loupala kůže, hodně ten heřmánek vysušoval.

anitram18
16. čer 2013

Koukám, že značek už ti tady maminky napsaly spoustu...aby se v tom čert vyznal a věděl, co tedy bude pro to jeho miminko to nej...doporučuju kosmetiku na přírodní bázi s minimem potencionálních alergenů (Hádek, Manufaktura...), ev. kosmetiku z lékárny (Excipial, Balmandol, Linola, Bepanthen...) , ale může být super a bez problémů i osvědčená klasika z drogerie (Hipp, Weleda, Sebamed..) ...a co vám bude nakonec nejvíc vyhovovat a po čem se ti třeba miminko nebude osypávat, ukáže až praxe 🙂 😉

sandynka
16. čer 2013

Používali jsme různou kosmetiku, ale problémech s ekzémem můžeme použít pouze BIODERMU. Na zadeček samozřejmě SUDOCREM.

klariska16
16. čer 2013

Od narození,po půl roce,po roce atd.atd. prostě modrá indulona vede!!!!!!!!!!!!!!!

melca
16. čer 2013

Pro miminko Seba med a Bioderma -na koupání a po koupání. Na zadeček Bepanthen a Sudocrem 🙂 Jak povyrostla okolo roku a půl Niveu a sem tam Excipial 🙂

mafeska
17. čer 2013

od narození malé používám sebamed (tuhé mýdlo, šampon, tělové mléko, na zimu krém na obličej, opalovák mám taky této značky), na prdelku sudocrem, pro případ vyrážek, opruzenin bepanthen. Po příchodu z porodnice jsem tělíčko mazala modrou indulonou aby se "vyloupla" z odlupující se kůže. Pomohlo to. Olejíčky nepoužívám, nemám je ráda.

speedygon
17. čer 2013

vnasekuratko vazelína až tak od jednoho roku, dříve by být neměla...

Jinak já u malé vyzkoušela značek více a vše v pohodě, jediné, co nedoporučuji, je Indulona baby-je tuhá, tudíž hodně špatně roztíratelná...teď tu mám olejíček HIPP, na zadeček zpočátku kalciová mast a potom budu střídat měsíčkovou mast se Sudocremem...a zaujala mě(ale zatím pořizovat nebudu, až tak po 3 měsících věku mimi) jedna německá značka, co má za skvělou cenu dětské koupele, tak bych vyzkoušela.....mají je v Teta drogerii, ale značku teď opět nevím 😅 Pokud nebude vyhovovat, tak asi budeme používat koupel HIPP....uvidíme ještě 🙂

bella22
17. čer 2013

Já jsem první dny a týdny myla jen vodou, jinak jen olejíček a Bepanthen.

soleilll
17. čer 2013

Používám Sebamed, protože mi voní. Stačí mi jen tekuté mýdlo a tělové mléko a teď, když už začalo léto i mléko na opalování f. 50. A zadek při přebalování Sudocream. Žádné oleje, pudry, pěny ani další krémy jsem zatím vůbec nepotřebovala, takže toho nepořizuj zbytečně moc.