• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jakou používáte kosmetiku na atopický ekzém dítěte?

Linola feet, na horší projevy mám pravou konopku.
26. kvě 2015 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
na promazávání kokosový olej - už nepromazávám za účelem promaštění. Naopak, lepší je vysoušet. Kupodivu až týden je klid po návštěvě bazénu. Jinak Vitela mast se zinkem. A když se drbe až se rozškrábe, tak akutní mám Likangshuang krém, tu a tam je potřeba. Excipial ho pálil, kortikoidy jsem časem zamítla, s promašťováním mám také nedobré zkušenosti... Důležitý je jídelníče, střevo - kůže - játra to je spojené
26. kvě 2015 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Vyzkoušela jsem toho docela dost, poslední byl bepatnhen sensiderm a vypadá zatím velmi slibně...konečně nějaká mast bez kortikoidů a přesto zabírá:slight_smile:
30. srp ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
La Roche Posay:
Lipikar Baume AP+ balzám na tělo a do sprchy Gel Laviant když se nam pokožka zlepšila tak z DM kokosový olej ale La Roche Posay pro me je 1* i ja na sebe kupují od teto znacky
30. srp ve 22:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2016 (44. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Jen listuji svou historíí a objevila jsem tuto diskusi...ráda bych jen potvrdila, že ten bepanthen sensiderm je opravdu výborný, syn má téměř po problému:slight_smile:
3. říj v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Biodermu a Bepanthen Sensiderm na promazávání, jinak super jsou ovesné koupele
12. říj ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Mohla bych vas poprosit o vyplneni kratkeho dotazniku pro moji dceru... https://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/spotrebitelky-kosmetiky/
4. lis ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek