Jakou používáte kosmetiku na atopický ekzém dítěte?

cuma
26. únor 2012

Prosím o tipy na kosmetiku pro děti s atopickým ekzémem,dostali jsme několik doporučení a mě by zajímalo s jakou máte dobré zkušenosti vy.

kikimaruska
26. kvě 2015

Linola feet, na horší projevy mám pravou konopku.

diamanta
26. kvě 2015

na promazávání kokosový olej - už nepromazávám za účelem promaštění. Naopak, lepší je vysoušet. Kupodivu až týden je klid po návštěvě bazénu. Jinak Vitela mast se zinkem. A když se drbe až se rozškrábe, tak akutní mám Likangshuang krém, tu a tam je potřeba. Excipial ho pálil, kortikoidy jsem časem zamítla, s promašťováním mám také nedobré zkušenosti... Důležitý je jídelníče, střevo - kůže - játra to je spojené

kocour1
30. srp 2016

Vyzkoušela jsem toho docela dost, poslední byl bepatnhen sensiderm a vypadá zatím velmi slibně...konečně nějaká mast bez kortikoidů a přesto zabírá🙂

gabriella85871316
30. srp 2016

La Roche Posay:
Lipikar Baume AP+ balzám na tělo a do sprchy Gel Laviant když se nam pokožka zlepšila tak z DM kokosový olej ale La Roche Posay pro me je 1* i ja na sebe kupují od teto znacky

kocour1
3. říj 2016

Jen listuji svou historíí a objevila jsem tuto diskusi...ráda bych jen potvrdila, že ten bepanthen sensiderm je opravdu výborný, syn má téměř po problému🙂

meta123456789
12. říj 2016

Biodermu a Bepanthen Sensiderm na promazávání, jinak super jsou ovesné koupele

tetejahn
4. lis 2016

Mohla bych vas poprosit o vyplneni kratkeho dotazniku pro moji dceru... https://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/spotr...

yamayca
14. bře 2017

Dobry den, ja vyzkousela pro 2- leteho syna A-dermu Exomega a nyni jsme vymenili za kosmetiku Uriage- krem Xemose relipidante a je uzasny. Take od stejne znacky pouzivame krem na ruce, davali jsme ho v zime na oblicej. Mazeme pravidelne 2x denne.

misko5
5. dub 2017

@fandy Ahojky, prosím jak jste sháněla letiAt4? Potřebuji malé na obličej, teda 9 leté slečně, kterou začíná trápit už to, že místo obočí má červené fleky☹ Moc děkuji za odpověď.

yamayca
5. dub 2017

Ted jsme zkusili z kosmetiky Uriage z rady Xemose krem Cerat, je o dost lepsi, nez ten relipidacni. Na nejhorsi mista, ktera se nelepsila jsem mazala chvili Protopic od lekarky, stridala jsem s Ceratem a ted jen dohojuji Ceratem. Spokojenost.

fandy
7. dub 2017

@misko5 zdravím, už je to delší dobu, objednávala jsem v lékárně, ale pak myslím nešel sehnat. Na promazání obličeje teď používám Epaderm cream a když má červený fleky tak Skin cap - stačí malinko, někdy si stěžuje, že pálí, ale to trvá jen chvíli a zabírá nám dobře.

misko5
10. dub 2017

Holky díky, tak jsem zkusila koupit a začali jsme používat Uriage - xemose visage krém na obličej. Pak písnu co a jak.

andiienka
4. čer 2017

Nám na takový to každodenní promazávání zabírá AD Lotio Chronic, to nám doporučila přímo doktorka a mažu tím syna, když není v akutní fázi. Do koupele dávám Linolu. Jakmile se začne objevovat začervenání hned to mažu Bepanthenem Sensiderm - po něm mi přijde, že ho to ani tolik nesvědí. Tahle kombinace se nám osvědčila nejvíc.

misko5
4. čer 2017

Ahoj, tak Uriage xemose visage nesedl..objednala jsem krém relipidante v pumpičce 400ml ze stejné řady, ten je lepší, mažem, velká změna není..už to má i na rukou ☹ ☹
Ale nepálí, nesvědí a pokožka se zklidní.

kocour1
12. čer 2017

Já jsem vyzkoušela kde jaký krém a nakonec mám nejlepší zkušenost s bepanthen sensiderm, který opravdu funguje a pomáhá. Jinak mýdlo nepoužívám žádné, jen jednou týdně heřmánkový šampon na vlasy.

las
3. srp 2017
Uživatel las je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od las.

můj syn měl ekzém po celém tělíčku - 14 dní po porodu, hrůza.. byla jsem nešťastná.... já mohu doporučit konopnou mast zinkovou - značka Dr. CBD, je to opravdu zcela přírodní, základem je konopný olej a CBD(kanabidiol) - což je léčivá látka ( zcela bezpečná, THC není psychoaktivní, ale léčí), dále zinek - který je na vysoušení ekzému nejlepší.. hlavně tento krém neobsahuje žádné konzervanty, parafíny(ropu), vazelínu , atd. je bez chemie.. stačí krému nanášet opravdu málo - tenoučka vrstvička - nepřehánět to... základ léčby je : nejdřív promazávat celé tělíčko a pak na místa ekzému vysušovat mastí se zinkem .. kupuji na biovitagroup, nebo prodejna v Lipníku nad Bečvou, nebo v Přerově

misko5
4. srp 2017

Ahoj holky, nechce někdo ten Uriage xemose visage ? Skoro celý? Poř.cena 345,- prodám za 200,- i s poštou..Třeba někdo používá a vyhovuje..Ozvěte se..