Jaký krém na zimu? Používáte jelení lůj?

janicka006
20. říj 2010

Zajímalo by mne jaký krém se vám osvědčil,když nastane zima...běžně používáme pouze olej z lékárny,takže nevím jaká značka je osvědčená a nezpůsobuje kožní potíže.
A pak by mne zajímalo,zda krém používáte i na pusinku nebo kupujete jelení lůj(Labelo,Astrid atd)
Moc díky za odpověď🙂)

brusinka.pusinka
20. říj 2010

my máme krém Bübchen -Wind a Wetter do každého počasí a máme ho vyzkoušený od loňska a malé sedí je z lékarny a na pusinku kupuji pomádu dětskou s heřmánkem také v lékarně medicalcare 😉

vojtisek2007
20. říj 2010

my máme zimní krém od Altermedu (už ho používám řadu let) - je na něm takovej modrej méďa a na pusinu pomádu s heřmánkem nebo i obyč z lékárny.

beponka
20. říj 2010

My jsme od narození používali krém na zimu a vítr od Hippu (malá se narodila v únoru). na pusu jsme zatím ještě nic nepoužívali. jo a ten Hipp je super. žádná rekace na něj i když manžel má ekzém a tak ho malá taky mohla mít...

ined77
20. říj 2010

my máme zimní krém od astridu-batole wind and weather a labelo chce malý mazat vždy když vidí že se mažu já 🙂 .

beruska2x
20. říj 2010

my jsme na rty tycinku jeste nemeli, mozna letos ale on to patani nesnasi . na tvar jsme meli vzdy masticku od Lecidermu - krem mame i na cele telo a super...

lamarika
20. říj 2010

Na zimu použiváme zimní krém od Altermedu a pusinku jsme ještě nemazali. Možná letos, uvidíme 🙂

sonica
20. říj 2010

jakykoliv jen ne hydratacni 😉 kazdemu vyhovuje jina znacka 😉
a na pusinku uz umime pouzivat tycinku 🙂

kaleilah
20. říj 2010

jsem zvyklá používat klasickou niveu nebo modrou indulonu

madlina
21. říj 2010

U nás taky nivea a jelení jůj.

kristi
21. říj 2010

kupuju klasickej jeleni jůl, a mazu klasickou modrou niveou 🙂

medvidek
21. říj 2010

Karolína má suchou pokožku, nejdříve jsme používali Bübchen - Wind a Wetter do každého počasí, ale teď jsme na ní vyzkoušeli krém, který používáme my, tedy Niveu (v bílé kulaté mističce), je mastnější a ta vyhovuje Káje víc.

coxa
21. říj 2010

Nivea Wind & Wetter Creme a jelení lůj jaký je po ruce - nejčastěji od Avonu. 😉

renat2
21. říj 2010

Krém Altermed, tyčinka od Neutrogeny 🙂

pellullinka
21. říj 2010

my používáme dětskou niveu do zimy a klasický jelení lůj...

sju.v
1. lis 2010

Také Altermed, ve víčku má kuličky jako sníh!.o) Nebo teď i modrou niveu jak píšou holky, pusu téměř nemažeme, přejedu to tím krémem a nebo si malej půjčí můj balzám na rty co zrovna používám!:o)

lucisa
1. lis 2010

Krémy různé - jak kdo, my dětskou Niveu a na rtíky mám doporučené a léta osvědčené mastné krémíky, které jsou i na popraskané bradavky - momentálně máme z DM od Babylove. Je to super a pěkně dlouho to na rtíkách vydrží. A starší holky jsou nadšené, že mají lesk na rtech jako maminka. 😉

brisalek
2. lis 2010

v loni jsme nic nepouzivali a letos zatim take neplanuji, nejsem zastancem patlat na deti chemii atd. uz od narozeni, myslim, ze je to zcela zbytecne🙂.

pajdula
2. lis 2010

používáme klasickou niveu a jelení lůj obyčejný 🙂

zlatouch
2. lis 2010

do mrazu urcite mazat, hlavne kojence. V porodnici doporucovali Infadolan, prvni zimu jsem mazala tim. Loni bambucky maslo, pro toho, kdo nechce parfemy a konzervanty idealni. Letos uz se asi nevyhnu mazat i balzamem na rty (uz slysim "taky, taky") predtim jsem vzala cely oblicej jednim vrzem 😉

renatajjj
2. lis 2010

Na zimu je supr vazelína... tedy pro kojence

laada
2. lis 2010

BIODERMA ABCDerm Cold Cream Krém na zimu 🙂

bluedevils
2. říj 2014

Měsíčkový ochranný balzám od Weledy. Neobsahuje vůbec vodu. Balzám jsem používala už loňskou zimu na novorozeňátko a letos s tím budu určitě pokračovat. Rychle se roztírá (což je při mazání malých dětí k nezaplacení 😀), nevytvoří žádnou mastnou masku (čehož jsem se zpočátku obávala) a krásně voní. S touhle vůní mám už mrazivý počasí spojený. 🙂)

gepe
2. říj 2014

Uz vloni jsme pouzivali Weledu ochranny do zimy/chladu a vetru, letos budeme opet 🙂 Mala je lonska srpnova a vyhovoval od malicka. Nekomu se muze zdat maly baleni, ale konzistence a roztiratelnost super, staci na cely oblicejik pulka hrasku 🙂

matyasek29_6
16. pro 2014

Taky doporucuji Weledu ochranny balzam,pouzivame ted v tomhle obdobi ve skoro sesti mesicich,ale klidne bych pouzila i na novorozenatko,jestli necemu verim tak je to prave prirodni kosmetika od teto znacky..staci opravdu male male mnozstvi,krasne se roztira a kuzicka je po nem vlacna,ale nemastna..

janawei
2. únor 2015

Taktéž Weledu - Měsíčkový ochranný balzám. Používám pro prcka od jeho necelých dvou měsíců. Zkoušeli jsme i Coldcream, ale ten jsem si nechala nakonec pro sebe, ten měsíčkový balzám je jemnější a není tak aromatický. Jsme s ním maximálně spokojení!

marie_s66
Odpověď byla odstraněná
Zobraz