Jaký opalovací krém pro děti na dovolenou u moře?

leonunuska
18. črc 2011

S jakým opalovacím krémem jste nejvíce spokojené? Dcera má citlivou kůži se sklony k ekzémům a synovi bude 7 měsíců, samozřejmě toho opalovat nebudeme, ale mazat musíme i tak🙂 Letíme do Řecka, manželovi se líbí kosmetika Eucerin a mě Daylong co myslíte vy? Děkuju

paolin
18. črc 2011

za mě nejlepší Vichy a letos máme i Daylong a zatím je OK. Vichy je rozprašovací a lépe se maže. Daylong je hodně krémový.

kristi
18. črc 2011

my jedem Garnier 50 pro malou a pro nas Niveu 20-30

mamkamarketa
20. črc 2011

testech hoodne propadlo vichy a daylong (daylong neni vubec vodeodolny,coz u more neni dobry 😖)
prekvapive vyhrala opalovaci mleka sundance a sundance kids. je to DM vyrobek i cena je velmi prijatelna. syn je ekzematik a po praze ho mazu 30 sundance kids a nikdy nebyl problem,k mori bych vzala 50.

apollo11
20. črc 2011

@mamkamarketa Jé, dík za pozit. info o testech, zrovna jsem na sundance koukala v drogerii a ta cena se mi zdála až podezřelá 😎 ale pro sebe jsem si ho koupila, pro malou mám na tohle léto biodermu, je ještě prcek 😉

mamkamarketa
20. črc 2011

@apollo11 skoda,ze to ted nemuzu najit 😒 ale vichy a daylong propadly,coz vzhledem k cene mi prijde dost spatny.pokud si dobre pamatuju,tak vichy ani nesplnovalo faktor pro ktery myl opalovak urceny 😠 😖

leonunuska
autor
25. črc 2011

@apollo11 fakt jo? Zrovna jsme se s manželem rozhodli pro Vichy, tak to abychom přehodnotily výběr 🙄 Přece jenom 1200 Kč je 1200 Kč že jo 😅