Jaký šampón používáte na mytí dětských vlasů?

andreikakrausova
20. říj 2013

Holky, přijde mi že ty dětské šamponky vysušují vlásky, malá má vždy po umytí strašně zacuckaný, suchý..
Jaký šampony používáte?Má kamarádka má stejně starou holčičku(28 měsíců) a používá normálně pro dospělý a vlásky má super.
Co myslíte ?

laurital
20. říj 2013

Dětský Johnson heřmánkový je super.

laurital
20. říj 2013

@andreikakrausova A ještě mám super zkušenost s dětským šamponem Garnier Natural kids s kondicionerem třešňový.Mám sice už čtyřletou, ale má hodně jemné vlásky a sklony k dredům 😀 .
Ten je fakt výborný a dám za něj ruku do ohně.

andreikakrausova
autor
20. říj 2013

@laurital Děkuju, zkusím 🙂

tina74
20. říj 2013

Syn má teď 18 měsíců a od narození používáme sprchový gel Bioderma ABCDerm Moussant, který je i vlásky. Má je krásně lesklé, nemá je vysušené ani mastné. Dětské šampony nám taky nevyhovovaly... Kupujeme litrové balení za cca 500 Kč, vydrží nám zhruba půl roku...

olusenka
20. říj 2013

máme dětský šampon Sebamed. Jsme s ním spokojení, i hezky jemně voní. V zásobě mám ještě Mixa Baby, ale zatím nenačnutý. Občas jsem umyla vlásky i tím sprch. gelem Nivea Baby Sensitive, je jak na tělo tak na vlásky zároveň.

dana3262
21. říj 2013

@andreikakrausova Myci olej od Hadka. Ten 100% nevysusi 🙂

mafeska
21. říj 2013

já mám dětský sebamed a jsem s ním spokojená

baris
21. říj 2013

@andreikakrausova holky používají stejné šampóny co já - tedy pro dospělé.

Ale oběma holkám se vlasy točí a starší je má až po zadek, takže kromě šampónu používáme i kondicionér (oplachovací) - vlasy zjemní a pak se hezky rozčešou. Mám i kondiconér bezoplachový, ale ten používám při běžném česání - po spaní, když mají přes den rozpuštěné vlasy ....

Jinak já jsem jednou zkusila ted dětský a místo vlasů jsem měla jeden velký dred. 😝

andreikakrausova
autor
21. říj 2013

@baris Já se bojím aby se to malé nedostalo do očiček,
já používám Timotei 🙂))
Děkuju

baris
21. říj 2013

@andreikakrausova u nás timotei skončil v koši - zacuhaly se nám po něm vlasy.

Holkám jsem říkala, ať se koukají nahoru a umyla jim vlasy. Mladší to trvalo přes půl roku, než to pochopila 😀 - takže jsem měla připravený ručník a otřela jí oči.

Ale pokud dcera nemá kudrnaté vlasy nebo nemají sklon se točit, tak stačí jen kondicionér ve spreji. Nám nestačí 😒

blahova_andrea
21. říj 2013

já mám kluka, takže ta péče o vlásky je jednoduchá. používám babylove a vše ok.

2hanah
21. říj 2013

@andreikakrausova My proti tomu používáme po umytí přípravek z přírodního hedvábí, který je výborný na ošetření vlásků a hlavně proti zacuchání, krásně každý vlas obalí (Biosilk, obědnávám z internetu nebo parfumerie Douglas, staší velikost lískového oříšku). Moje dcerka má totiž ještě takové hutné bílé suché lupy, na které taky jinak nezabere žádný šampon.