• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je opravdu kosmetika Johnson špatná?

Johnson je opravdu špatná a to tak že fest. V porodnici nám řekli, že sice kdeco sponzorují, ale kosmetika je úplně nanic. Novorencum jen přírodní Weleda, Nobilis Tilia a spol.
27. srp 2013 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
U nás koupali v Johnson's uz v porodce a zádný problém nebyl. Koupeme v něm i doma uz rok a pul a v pohode:slight_smile: občas i mazeme ( ted fialovym) a taky v dobry a krasne voní :slight_smile: takže ja si myslím, ze opravdu záleží na ditku :slight_smile:
27. srp 2013 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jonshn znacka je v pohodě
13. dub 2014 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem nepoužívala nic, jen na zadeček nebo max nějaké tělové mlíčko a měla jsem Niveu nebo kapku olejové pěny taky od Nivei, byla jsme s Niveou celkově velmi spokojená. Jsou to miminka - k čemu je tedy mýt nějakými mýdly či sprchovými gely - nedělají přece někde v dole, čistá voda je krásně omyje. :slight_smile: A Johnson´s byl za dcerky (4 roky zpět) přeparfémovaný a i v porodnici mě od něj zdr. sestry i lékařky zrazovaly, tak jsem do něj ani nešla. jsou lepší značky - Nivea, Bübchen, Hipp... :slight_smile:
13. dub 2014 v 15:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Reklama do Fóra nepatří. ”
19. říj 2014 v 10:32 • lucinajda
Ja som malej nakúpila Johnsons a myslím,že všetko je to o reakcii danej pokožky toho samotného mrňúsa a nie o kvalite...každému vyhovuje niečo iné....vyskúšame a budeme vedieť....neodsudzovala by som ani jeden výrobok...
24. říj 2014 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Mám ekzém, takže kosmetiku pro děti napřed zkouším na sobě. Z Johnsonu jsem měla vyrážku a alergickou reakci skoro po všem :frowning2:, jediné, co mi nevadilo, byl jejich šampon.
Mám výbornou zkušenost s kosmetikou Hipp, Nivea, Sebamed. Pro děti minimum kosmetiky.
24. říj 2014 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Stačí si přečíst složení, logicky, kdo by chtěl mazat takovou škodlivou chemií své díte? ZA ME NE!!
26. čer 2015 v 07:42  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Naprosta katastrofa! Tuto kosmetiku by měli zakazat! Druhy den miminko silenou reakci..museli jsme do nemocnice. Tohle se muze prodávat opravdu jen v ČR
24. led ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Myslím, že je to na uvážení každého, pro jakou kosmetiku se rozhodne. Jediným "měřitelným" kritériem je asi její složení. Takže přečíst a zhodnotit, jestli je to to, co chceš na svoje miminko opravdu mazat. Já jsem s tím mívala obvykle problém, takže jsem zakotvila u přírodní kosmetiky, konkrétně u Weledy.
31. led ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek