Je opravdu kosmetika Johnson špatná?

janicka006
29. črc 2010

Od několika maminek,ale i od sestřičky v poradně jsem neslyšela dobré reference na kosmetiku Johnsonn - hodně dětem se prý po ní dělá vyrážka a tak....Máte také takovou zkušenost????

katja77
27. srp 2013

Johnson je opravdu špatná a to tak že fest. V porodnici nám řekli, že sice kdeco sponzorují, ale kosmetika je úplně nanic. Novorencum jen přírodní Weleda, Nobilis Tilia a spol.

leeela
27. srp 2013

U nás koupali v Johnson's uz v porodce a zádný problém nebyl. Koupeme v něm i doma uz rok a pul a v pohode🙂 občas i mazeme ( ted fialovym) a taky v dobry a krasne voní 🙂 takže ja si myslím, ze opravdu záleží na ditku 🙂

dradra
13. dub 2014

Jonshn znacka je v pohodě

curdibilka
13. dub 2014

Já jsem nepoužívala nic, jen na zadeček nebo max nějaké tělové mlíčko a měla jsem Niveu nebo kapku olejové pěny taky od Nivei, byla jsme s Niveou celkově velmi spokojená. Jsou to miminka - k čemu je tedy mýt nějakými mýdly či sprchovými gely - nedělají přece někde v dole, čistá voda je krásně omyje. 🙂 A Johnson´s byl za dcerky (4 roky zpět) přeparfémovaný a i v porodnici mě od něj zdr. sestry i lékařky zrazovaly, tak jsem do něj ani nešla. jsou lepší značky - Nivea, Bübchen, Hipp... 🙂

lucinajda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
denca1988
24. říj 2014

Ja som malej nakúpila Johnsons a myslím,že všetko je to o reakcii danej pokožky toho samotného mrňúsa a nie o kvalite...každému vyhovuje niečo iné....vyskúšame a budeme vedieť....neodsudzovala by som ani jeden výrobok...

veruska007
24. říj 2014

Mám ekzém, takže kosmetiku pro děti napřed zkouším na sobě. Z Johnsonu jsem měla vyrážku a alergickou reakci skoro po všem ☹, jediné, co mi nevadilo, byl jejich šampon.
Mám výbornou zkušenost s kosmetikou Hipp, Nivea, Sebamed. Pro děti minimum kosmetiky.

vendulida
26. čer 2015

Stačí si přečíst složení, logicky, kdo by chtěl mazat takovou škodlivou chemií své díte? ZA ME NE!!

mufos
24. led 2016

Naprosta katastrofa! Tuto kosmetiku by měli zakazat! Druhy den miminko silenou reakci..museli jsme do nemocnice. Tohle se muze prodávat opravdu jen v ČR

janawei
31. led 2016

Myslím, že je to na uvážení každého, pro jakou kosmetiku se rozhodne. Jediným "měřitelným" kritériem je asi její složení. Takže přečíst a zhodnotit, jestli je to to, co chceš na svoje miminko opravdu mazat. Já jsem s tím mívala obvykle problém, takže jsem zakotvila u přírodní kosmetiky, konkrétně u Weledy.