• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je tu nějaký chlapeček s náušničkou?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda je tu nějaký chlapeček s náušničkou? Popř. kdy jste je nechávali píchnout? A co reakce okolí?
22. kvě 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já teda bych chlapečkovi nenechala píchnout naušnici.počkala bych až bude plnoletej at sám usoudí jestli něco takového vůbec bude chtít :wink:
22. kvě 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,můj syn měl náušničku od třech měsíců a nesetkala jsem se s negativní reakcí okolí,nebyl jedinej a i kdyby,co je komu do toho? :wink:
22. kvě 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych svému synovi nenechala píchnout náušnici. Myslím, že tato móda už je dávno pryč :wink:
22. kvě 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jí nechala píchnout před šesti lety,to jí měl kde kdo,ale dnes už jí taky nemá,sám se rozhodl,že jí chce vyndat,tak se vyndala. :wink:
22. kvě 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoma, tak vidíš, sám jí nechtěl a vy jste mu to zbytečně píchali :confounded: Já bych taky chlapečka nechala, ať se rozhodne sám, až z toho bude mít rozum.
22. kvě 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si myslim ze o nausnici by si mel rozhodnout chlapecek sam az mu bude 18..............
dítě není věc!!!!!
22. kvě 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendych :dizzy_face: :dizzy_face: souhlas
22. kvě 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lendych, a tvoje dcera nemá náušničky?
22. kvě 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hafik: Na klukovi vypadá náušnice fakt divně :sweat_smile:
22. kvě 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
samozrejme ze u holcicky je to neco jineho......................
22. kvě 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nemame ani u holčičky, zatím ani nikdo neříkal, ež by to bylo divný, mě připadají holky i kluci s naušnicema jako piráti :grinning: když mají pak vlásky, tak už je to hezčí ....:grinning:
22. kvě 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacamar: souhlasím... tento názor mám i na křtiny
22. kvě 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak dát náušničku chlapečkovi by mě ani nenapadlo :confused: takže za mě ne :wink:
22. kvě 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoja, ja si to teda neumim predstavit, pichat ouska miminku - at uz chlapeckovi nebo holcicce. Je fakt, ze pred par lety to byla moda, ale me to pripada divny... sef v praci ma dirku v uchu (nikdy mu nezarostla) a priserne se za to stydi.. tohle bych nechala na klukovi, at si to rozhodne sam. :dizzy_face: i kdyz nadsena bych nebyla, kdyby mi s tim Tonik prisel :unamused:
22. kvě 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych klukovi taky naušnici nedávala. Přijde mi to divné. Naušnice se mi nelíbí ani u dospělého chlapa. Je to zženštilé.

petule.h: s těmi křtinami taky souhlasím! Cpát někomu víru, když ještě ani nemá rozum... no přijde mi to povrchní.

Stejně mi přijde hrozné, když vidím tříleté dítě, jak má obarvené vlasy :confounded:. Co to je za rodiče??? Pletou si děti s panenkou. Podle mně to jsou typy lidí, které se svými dětmi rády chlubí a tak na ně navlečou cokoli, jen aby ostatní říkali jak mají hezké dítě...

Toť můj názor...
22. kvě 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já náušnice na klukách nesnáším, buď to měli homosexuálové a nebo většinou fandové fotbalu
22. kvě 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když se to někomu líbí, je to jeho věc...za to bych nikoho neodsuzovala.
..........Můj názor je ten, že náušnice jsou nesmysl /ať u holek či kluků/. Já sama s tím bojovala, jestli mám dcerce dát propíchnout uši..I když si myslím, že je kravina, aby takto malé dítě mělo na sobě permanentně nějaký kov, propíchnout jsem jí je nechala. U holky je to jiné. Pak se bude ptát, proč ve školce všechny holčičky naušnice mají a ona ne nebo proč je mám já a ona ne...V naší společnosti je bohužel holčičky nosí...a v dětském věku se tím od kluků odlišují. V jiných kulturách (třeba afrických) mají to odlišení pohlaví zdobením i horší :grinning:
............HAFIK: jestli se ti to líbí, je to samozřejmě tvoje věc, já osobně bych takto zbytečně do děts.organismu nezasahovala /akupunkturní bodíky a tak/...Kluci mají to "štěstí", že je mít nemusí a nemusí při propichování zbytečně trpět, tak bych se z toho spíš radovala a toto rozhodnutí bych nechala pak na něm :wink:
22. kvě 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja myslim, ze cas nausnic u kluku je uz trochu pase...
22. kvě 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacka.va - :slight_smile:

Já myslím, že je to každého věc, osobně bych jí chlapečkovi nedala, ale když se to mamince líbí, dírku si může vždycky nechat zarůst.
22. kvě 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych do toho nešla..a doufám že ani do toho nepůjde on až bude plnoletej..je to divný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
O tom ať si jednou rozhodne sám...až na to bude mít rozum. Nezlobte se na mně, ale píchat ouško malinkýmu chlapečkovi jenom proto, že se to líbí jeho rodičům (nic jinýho v tom není)...tak to mi připadá jako neskutečná hloupost. Můj názor, který nikomu nenutím :wink:
22. kvě 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechci dát píchnout uši ani holčičce... a´t si časem rozhodne sama, jestli náušničky chce nebo nechce. Já píchlé uši taky neměla, až jsem si asi v 5 letech vydyndala, že chci naušnice, tak mi je máma nechala píchnout. Zbytečně to působí malému dítěti bolest a stres a když to bude chtít, ať pozná, že něco za něco.
22. kvě 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No...koukám, že debata se ubírá směrem, kde všichni píší svoje názory na náušnice, ale HAFIK spíš hledá někoho, kdo u synka náušnici má :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: Mm??
22. kvě 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Propichnout usi bych nedala ani holcicce a klukovi uz vubec ne.
22. kvě 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabco, však jo, když se to někomu líbí, já to psala za sebe. a stejně tak se mi nelíbí, když batolata lezou po čtyřech s řetízkem na krku
22. kvě 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
s řetízkem? Ty jo, to jsem ještě neviděla, to je fakt asi dost divný :slight_smile:
22. kvě 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to vidět často v létě u vody :slight_smile:, se divím, že se na tom neoběsej a vrchol je, když mají ještě přívěsek, to si říkám, že rodiče asi moc soudnosti nepobrali :wink:
22. kvě 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak řetízek podle mě nemá na dítěti co dělat min. do školního věku. Nejen, že je to nebezpečný, ale mě to navíc přijde nevkusný.

Ale toto téma je o něčem jińém..... :wink:
22. kvě 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně přijde nevkusná náušnice na klukovi :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucky, to mě taky :grinning:
22. kvě 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
1 2 3 ... 5
Tvůj příspěvek