Je tu nějaký chlapeček s náušničkou?

hafik
22. kvě 2008

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda je tu nějaký chlapeček s náušničkou? Popř. kdy jste je nechávali píchnout? A co reakce okolí?

nensy
22. kvě 2008

no já teda bych chlapečkovi nenechala píchnout naušnici.počkala bych až bude plnoletej at sám usoudí jestli něco takového vůbec bude chtít 😉

svoma
22. kvě 2008

Ahoj,můj syn měl náušničku od třech měsíců a nesetkala jsem se s negativní reakcí okolí,nebyl jedinej a i kdyby,co je komu do toho? 😉

kacamar
22. kvě 2008

Taky bych svému synovi nenechala píchnout náušnici. Myslím, že tato móda už je dávno pryč 😉

svoma
22. kvě 2008

Já jí nechala píchnout před šesti lety,to jí měl kde kdo,ale dnes už jí taky nemá,sám se rozhodl,že jí chce vyndat,tak se vyndala. 😉

kacamar
22. kvě 2008

svoma, tak vidíš, sám jí nechtěl a vy jste mu to zbytečně píchali 😖 Já bych taky chlapečka nechala, ať se rozhodne sám, až z toho bude mít rozum.

lendych
22. kvě 2008

ja si myslim ze o nausnici by si mel rozhodnout chlapecek sam az mu bude 18..............
dítě není věc!!!!!

kacamar
22. kvě 2008

lendych 😵 😵 souhlas

hafik
autor
22. kvě 2008

Lendych, a tvoje dcera nemá náušničky?

lukin
22. kvě 2008

hafik: Na klukovi vypadá náušnice fakt divně 😅

alterna
22. kvě 2008

samozrejme ze u holcicky je to neco jineho......................

bramburka
22. kvě 2008

my nemame ani u holčičky, zatím ani nikdo neříkal, ež by to bylo divný, mě připadají holky i kluci s naušnicema jako piráti 😀 když mají pak vlásky, tak už je to hezčí ....😀

petule.h
22. kvě 2008

kacamar: souhlasím... tento názor mám i na křtiny

luckahr
22. kvě 2008

no tak dát náušničku chlapečkovi by mě ani nenapadlo 😕 takže za mě ne 😉

kachnicka01
22. kvě 2008

ahoja, ja si to teda neumim predstavit, pichat ouska miminku - at uz chlapeckovi nebo holcicce. Je fakt, ze pred par lety to byla moda, ale me to pripada divny... sef v praci ma dirku v uchu (nikdy mu nezarostla) a priserne se za to stydi.. tohle bych nechala na klukovi, at si to rozhodne sam. 😵 i kdyz nadsena bych nebyla, kdyby mi s tim Tonik prisel 😒

lucky.lady
22. kvě 2008

Já bych klukovi taky naušnici nedávala. Přijde mi to divné. Naušnice se mi nelíbí ani u dospělého chlapa. Je to zženštilé.

petule.h: s těmi křtinami taky souhlasím! Cpát někomu víru, když ještě ani nemá rozum... no přijde mi to povrchní.

Stejně mi přijde hrozné, když vidím tříleté dítě, jak má obarvené vlasy 😖. Co to je za rodiče??? Pletou si děti s panenkou. Podle mně to jsou typy lidí, které se svými dětmi rády chlubí a tak na ně navlečou cokoli, jen aby ostatní říkali jak mají hezké dítě...

Toť můj názor...

kacka.va
22. kvě 2008

já náušnice na klukách nesnáším, buď to měli homosexuálové a nebo většinou fandové fotbalu

kalo
22. kvě 2008

Když se to někomu líbí, je to jeho věc...za to bych nikoho neodsuzovala.
..........Můj názor je ten, že náušnice jsou nesmysl /ať u holek či kluků/. Já sama s tím bojovala, jestli mám dcerce dát propíchnout uši..I když si myslím, že je kravina, aby takto malé dítě mělo na sobě permanentně nějaký kov, propíchnout jsem jí je nechala. U holky je to jiné. Pak se bude ptát, proč ve školce všechny holčičky naušnice mají a ona ne nebo proč je mám já a ona ne...V naší společnosti je bohužel holčičky nosí...a v dětském věku se tím od kluků odlišují. V jiných kulturách (třeba afrických) mají to odlišení pohlaví zdobením i horší 😀
............HAFIK: jestli se ti to líbí, je to samozřejmě tvoje věc, já osobně bych takto zbytečně do děts.organismu nezasahovala /akupunkturní bodíky a tak/...Kluci mají to "štěstí", že je mít nemusí a nemusí při propichování zbytečně trpět, tak bych se z toho spíš radovala a toto rozhodnutí bych nechala pak na něm 😉

anatanka
22. kvě 2008

Ja myslim, ze cas nausnic u kluku je uz trochu pase...

gabca1
22. kvě 2008

kacka.va - 🙂

Já myslím, že je to každého věc, osobně bych jí chlapečkovi nedala, ale když se to mamince líbí, dírku si může vždycky nechat zarůst.

mikca
22. kvě 2008

taky bych do toho nešla..a doufám že ani do toho nepůjde on až bude plnoletej..je to divný 😝

lukajda
22. kvě 2008

O tom ať si jednou rozhodne sám...až na to bude mít rozum. Nezlobte se na mně, ale píchat ouško malinkýmu chlapečkovi jenom proto, že se to líbí jeho rodičům (nic jinýho v tom není)...tak to mi připadá jako neskutečná hloupost. Můj názor, který nikomu nenutím 😉

pattie
22. kvě 2008

Nechci dát píchnout uši ani holčičce... a´t si časem rozhodne sama, jestli náušničky chce nebo nechce. Já píchlé uši taky neměla, až jsem si asi v 5 letech vydyndala, že chci naušnice, tak mi je máma nechala píchnout. Zbytečně to působí malému dítěti bolest a stres a když to bude chtít, ať pozná, že něco za něco.

kalo
22. kvě 2008

No...koukám, že debata se ubírá směrem, kde všichni píší svoje názory na náušnice, ale HAFIK spíš hledá někoho, kdo u synka náušnici má 🤐 🤐 🤐 🤐 Mm??

katze
22. kvě 2008

Propichnout usi bych nedala ani holcicce a klukovi uz vubec ne.

kacka.va
22. kvě 2008

gabco, však jo, když se to někomu líbí, já to psala za sebe. a stejně tak se mi nelíbí, když batolata lezou po čtyřech s řetízkem na krku

gabca1
22. kvě 2008

s řetízkem? Ty jo, to jsem ještě neviděla, to je fakt asi dost divný 🙂

kacka.va
22. kvě 2008

no je to vidět často v létě u vody 🙂, se divím, že se na tom neoběsej a vrchol je, když mají ještě přívěsek, to si říkám, že rodiče asi moc soudnosti nepobrali 😉

kacamar
22. kvě 2008

Tak řetízek podle mě nemá na dítěti co dělat min. do školního věku. Nejen, že je to nebezpečný, ale mě to navíc přijde nevkusný.

Ale toto téma je o něčem jińém..... 😉

lucky.lady
22. kvě 2008

Mně přijde nevkusná náušnice na klukovi 😀 😀 😀

kacamar
22. kvě 2008

lucky, to mě taky 😀