Je tu nějaký chlapeček s náušničkou?

hafik
22. kvě 2008

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda je tu nějaký chlapeček s náušničkou? Popř. kdy jste je nechávali píchnout? A co reakce okolí?

pipos
25. únor 2010

jako mam dvě holčičky a jednoho chlapečka,ale píchnout mu ucho by mě asi ani ve snu nenapadlo jako až bude velkej a bude to chtít prosim at si nechá třeba píchnout 15 naušnic,ale jako nechápu co si tím ty rodiče dokazujou naopak myslim,že to mluví za vše.

mataharyy
25. únor 2010

Já nemyslela kruhy jak z poutě 😀

hanka274
25. únor 2010

mataharyy...tak potom neviem ako by si mohlo male babeno-dievcatko vytrhnut nausnicky ako bodky a podobne... 😉

mataharyy
26. únor 2010

Ale nemyslela jsem ani bodky/pecky 😉 , ona měla něco podobného http://4.bp.blogspot.com/_Qz3OEm26BtM/Sty9kFKpF... a několikrát si je zachytla prstíkem, tak je vyndali, aby nešli i s uchem... 😅
Ono je to vlastně nakonec fuk 🤐

hanka274
26. únor 2010

tak ked vidim, ze sa zachytaju dam bodky...a aj tak nastreluju ti bodky, ktore po dakom case minimalnom mozes vymenit, no mozes aj nechat...ja som prave kvoli tomu nechala prvej dcere asi 2 roky tam tie bodky...a az potom dala nausnicky od krstnych...chirurgicka ocel tu tam mozes mat aj dlhsie...

inac pekne nausnicky v tom linku 😉

mataharyy
26. únor 2010

jo jsou pekne,ale co mi dalo prace najit tvarove podobne jak jsem myslela 😀

hanka274
26. únor 2010

my akurat dnes ideme na stvrt na 6 dat nastrelit...samozrejme bodky, pre istotu...potom kupime mozno k 2.rockom alebo k Vianociam...uvidim ako dlho jej vydrzia tieto nastrelovacie...

hanka274
26. únor 2010

tak, my uz mame po tom... prva ok...plac, druha dlhsie, plac...no do 3 minut bola ticho jak muk...a este sa tam usmievala na cely salon...
uuuuplna parada... aj tetule... Salon krasy na Tomasikovej...odporucam...

tatino sa hneva, ale uz iba tak pohladom... zajtra sa mu to bude pacit rano...xixi...to je zvyk...