Je tu nějaký chlapeček s náušničkou?

hafik
22. kvě 2008

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda je tu nějaký chlapeček s náušničkou? Popř. kdy jste je nechávali píchnout? A co reakce okolí?

lucky.lady
22. kvě 2008

😀 😀 😀

gabca1
22. kvě 2008

kacka.v - hm to je fakt divný. Kdyby to dítě spolklo viď? Je to každýho věc, ale někdy jsou to teda nápady co na ta mimča navěsí 😀

bambusek
27. kvě 2008

Ahoj, ja bych taky nedala nausnici, uz to neni v mode 😀 😀 , ale i kdyby to bylo v mode tak se mi to nelibi 🙂

zuz11
14. zář 2008

zuzac • 1d • Včera o 17:21
maminky, ktoré máte chlapčekov a dali ste mu náušničku, napíšte reakcie okolia a svojej rodiny. Ja mám teda ešte malého synčeka, ale ked mu budú tak 2-3 roky, chcem mu dat náušničku.

marselina • 1d, 28tt • Včera o 17:23
ahojky,můj synek měl ted 3roky a také se mu chystát dát naušničku.děda to nese blbě,tomus e to nelíbí,ale mě je to v celku jedno,mě se to líbí a při nejhorším až syn povyroste to chtít nebude a vytáhne si to sám.

markytkaaa • 1d • Včera o 17:24
Mně to přijde blbý ... holčičky mají náušnice, kluci by je mít neměli - pokud se pro ně samozřejmě sami nerozhodnou. O tom, co se líbí rodičům by to teda fakt být nemělo. Ale to je jenom můj názor 😉

lendy1 • 1d • Včera o 17:43
stejné téma:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

sirinka • 1d, snž • Včera o 19:52
mne sa to nepaci 😔

schwarzovka • 1d • Včera o 20:04
Ať se kluk rozhodne pak sám, až bude velkej...co když mu to pak bude vadit? 😉

asitka • 2d • Včera o 20:07
u nás sú susedia, kde majú dvoch chlapcov...a oboja majú naušničku v uchu...takú fajku (nike) a pravdu povediac, sa mi to nepáči., keď chlapci majú náušničku v uchu. mi to príde ako kompenzácia rodičov, za to, že to nie je dievčatko...ešte im sponočky do vláskov....a tak......ako napísala markytkaaa...nie je to o tom, čo sa páči rodičom....keď by mi syn povedal sám, že to chce...alebo, že si to sám dá...no jeho rozhodnutie...asi tak...

zanett • Včera o 20:13
Nekdy je to taky tak, ze tatinek ma nausnici a mysli si, ze i jeho syn bude ve skolce frajer, kdyz si necha propichnout ucho. Bohuzel ale tatik nevi, ze nausnice na chlapovi vypada vzdycky blbe (s vyjimkou rockeru a R&B zpevaku 😀 ) a na diteti (klukovi) nebude rozhodne vypadat o nic lip 😝

junovka • 2d • Včera o 21:07
podla mna je to prehnane 😕

gucz • 1d • Včera o 21:14
ani mne sa to nepáči, ale je to na rozhodnutí rodičov čo spravia so svojim dieťaťom. A taktiež sa mi nepáči, keď niekto ovešia bábenko hrubými retiazkami či už na krku alebo na rúčkach

konoupek • 1d • Včera o 21:27
Holky,ale za holčičky taky rozhodujou rodiče,jestli jim ty naušničky dají bo né snad.Tudíž holčičky by se taky měly rozhodnout sami.Rodiče totiž mají tu možnost jim je nedávat a třeba my jsme je naší malé taky nedávali,právě proto,že až bude chtit sama,taky si je nechá dát.Jinak je to teda každýho věc a na tak malých"frajerech"se mi to taky nelíbí 😉

berynka • 1d • Včera o 21:35
U kluků se mi náušnice moc nezamlouvají 😒 a taky si myslim, že ta móda je pryč... aspoň zatím 😉 . Ve svém blízkém i vzdálenějším okolí nevím o žádném chlapečkovi, který by náušnici měl.
Naší malé jsme je dát nenechaly. Já sama byla na propíchnutí až v 18ti letech. Tak ať se taky sama rozhodne, co chce nosit na těle. Nehledě k tomu, aspoň zatím nemusíme řešit natrhlé ouško nebo platit nový pár náušniček.

bihan • 1d • Včera o 21:39
Ja na tom nič zlé nevidím... svojmu synovi by som ju asi nedala, ale nejako extra ma to nepohoršuje 😀

makyb78 • 2d • Včera o 21:46
Tak u kluků mi to přijde divný.Takový nedětský a jak už někdo psal,je tahle modní vlna pryč.
Za dcerku jsem rozhodla já sama a naušnice má,ale je to zase názor,nemyslím si,že je to špatné rozhodnutí.

ivee • 1d • Včera o 22:21
Potkala jsem kluka (cca 10 let) a měl propíchlé OBĚ uši 😨 a v nich normálně naušničky, takové ty kamínky. Mně to teda přijde hodně divný a nelíbí se mi to. 🙄 ale každýho boj.

asitka • 2d • Včera o 22:28
mne to tiež nevadí...ale chlapom...ako malinkým,...mladým...ako aj starým sa to jednoducho nehodí....ešte nech sa začnú líčiť...oblečú minisukne...a je to :O)))

nuž...ale každého vec....

verulka • 4d • Včera o 22:28
ja som v tychto veciach naklonena, nech sa rozhodne krpec 😉 aj dcera mala nausnicky az v 5tich rokoch, ked chcela...mne je to uplne jedno ci chalani maju nausnicku alebo nie 😉 moj syn sa pred pol rokom rozhodol, ze si necha narast vlasy a zatial ho to drzi..coskoro uz bude mat normalne cop 😉 ak bude cciet nausicu bude ju mat 😉

k.a.t.k.a. • 1d • Včera o 22:32
aj Horst z Teleshopingu má "krásny krížik" v uchu 😝 😀

asitka • 2d • Včera o 22:33
k.a.t.k.a.....myslíš toho starého pána??? ten mi príde nechutný...aj bez krížiku 😀

emamamamu • Včera o 22:38
jeste vlasy nahore na jezka a vzadu dlouhy... 😀 😀

zanett • Dnes o 00:40
verulka - nas mladej ( 11 let) si taky nechava narust delsi vlasy, uz je ma skoro po ramena, ale na krase mu to nepridava, jenom je nachylnejsi k tomu, ze chytne vsi 😀

kitty68 • 1d • Dnes o 00:46
no my teda mame holcicku a nausnice nedavame, takze chlapeckovi bychom nedali tim tuplem,at se rozhodnou sami

ja myslela ze nausnice u kluku frceli tak zacatkem 90.let a ted ze uz to je pase 😕

zuzac • 1d • Dnes o 08:02
No mne na tom čo je v móde a čo nie moc nezáleží, každý by mal nosiť to čo sa jemu páči.Taktiež si nemyslím, že mamičky ktoré dali chlapčekovi náušničku si tým kompenzovali dievčatko a ani náš tatino náušnicu nenosí, takže to nechce preto, aby sa opičil.Ale zobrala som si z tejto diskusie to, že by bolo lepšie počkať tak do tých 6 rokov a nech sa rozhodne.Uvidíme, možno za tri roky bude zase všetko ináč.

pajmis • 28tt • Dnes o 08:21
Ahoj holky... tak my čekáme tak chlapečka a já mu chtěla dát naušničku už jako novorozeněti... ale nedám, jeto příliš brzo a někdo by si mhl myslet, že to je holčička 😀 ale naušničku určitě dáme tak v těch 3 letech.. to semi zdá ideální... můj partner má také náušnici již od raného dětství a má ji doted... a líbí se mu to... a mě koneckonců taky... tak nevidím důvod to našemu prckovi dát... a holčičku si tím nekompenzujeme... chtěli jsme kluka a také jej čekáme

elize
14. zář 2008

ja by som Maxinkovi nausnicu nedala. Presne ako pisu ostatne baby, nech sa rozhodne sam ked bude mat z toho rozum. Mne pride na malom chlapcovi divne mat nausnicu 😅 ale je to kazdeho vec 😉

cartmanko
14. zář 2008

ja z rovnakeho dovodu nedal nausnice ani mojej dcere. chcem aby sa rozhodla sama. sam mam piercingov viac nez by sa na tatinovi cakalo ale nemam ich z rozhdnutia mamy. chcem byt v medziach normy liberalny rodic a nenechat sa ovplyvnovat modou ani konvenciami a zvykmi. moja dcera nebude mat nausnicky dovtey kym ich nebude chciet. a ked bude chciet nech si daj aj desat do jedneho uska. ale chlapcovi by som nedaval nausnicku.... 😒

blau
14. zář 2008

ani ja moc tie nausnicky u chlapcov nemusim, naco? ale ked sa to niekomu paci ,tak preco nie? Proti gustu ziaden disputat ci ako sa to hovori? 😉

cartmanko
14. zář 2008

jasne ked sa to niekomu paci, mne to nevadi. len ak zhovadim malicku ze ju obleciem ako macika, tak je to prejav mojho vkusu a hlavne je to vratne a prezlecitelne. nausnicka je ale dost nevratny proces.

verulka
14. zář 2008

ahoooooj cartmanko 😵

nikka.vo
14. zář 2008

Ženský a ptal se vas tu někdo na nazor??? 😕 😕 😕

Otázka zněla, jestli je tu nějaký chlapecek s píchnutým ouškem a kdy se mu nechavalo ousko pichnout???

Nikdo se vas tu neptal na vas vkus 🙄

kitty68
14. zář 2008

a jeste a co reakce okoli nikkousi! 😉

nikka.vo
14. zář 2008

Nějaká chatrá, paní Kitty 😝 😀

nikka.vo
14. zář 2008

chytráááá... tam mělo byt 😅

Jestli chátráš to nevim 😀

binki
15. zář 2008

a to vám nevadí, že mu můžete způsobit zdravotní problémy? a proč to nenechat na něm, ať se rozhodne sám, až z toho bude mít rozum?

zuzac
15. zář 2008

zdravotné problémy? to mamičky ktoré prepichjú ušká dievčatkám veľa riskujú.

elize
15. zář 2008

nikka asi som chytra aj ja, pretoze pod pojmom reakcia okolia som pochopila nazor ostatnych na prepichnute uska u chlapceka 😉

zuzac
15. zář 2008

No na tú reakciu okolia a rodiny som sa pýtala ja a nevadí mi keď ma niekto iný názor.Ja tiež nesúhlasím so všetkým čo rodičia robia a ako vychovávajú svoje deti, ale je to každého vec, a tiež si poviem svoj názor. Ale je pravda, že je tu málo odpovedí na to ako reagovalo okolie tých mamičiek ktoré tak urobili. či nebolo dieťa na smiech a či im to niekto vyčítal.

nikka.vo
15. zář 2008

No ja vim, že tam je otázka co na to okolí, ale celé mi to přišlo směřované na maminky, u kterých to jejich chlapeček má 😉 a na reakce jejich rodiny 🙂
binki 😅 - Jaké zdravotní problémy? Co potom chuděry holčičky 😕 😅

To je jako by někdo založil téma: Má někdo z vás zelené číro na hlavě? A jak se s tím vyrovnala rodina? A každý by tam začal psát: Já bych si teda zelený číro nenechala udělat 😝 Na což se nikdo neptá 😝

simaha
15. zář 2008

Ja som videla nedavno maleho chlapceka s dvoma nausnickami ,na ruke mal zlaty naramok a na krku zlatu retiazku. Ked mam povedat pravdu mne sa to nepaci urcite by som nedala mojmu synovi nausnice. Ked bude velky a bude chciet mat nausnicu nebudem proti aj nas oco nosil jednu nausnicu.

binki
15. zář 2008

jo, u holčiček to platí taky 😝 když se napíchne ouško špatně (v uchu je spousty akupunkturních bodů)

sirinka
15. zář 2008

myslim, ze to ako reaguju mamicky tu co to moze napovedat na reakcie okolia....

zrzulka
15. zář 2008

binki presne toho sa bojim a samozrejme aj infekcie. necham to na malu ako sa ona rozhodne. podla mna to aj zavadzia u malych deti.

nikka.vo
15. zář 2008

simaha - mě se to taky nelíbí, což o to 😅

kopcik
16. zář 2008

já bych chlapečkovi určitě nikdy naušnici nedala. a taky se mi nelíbí, když malé holčičky mají takové ty vetší naušničky. ale to je jen ohledně estetiky... a z druhého hlediska - myslím, že by si dítě mělo rozhodnout samo, jestli takovou věc chce.

zanett
16. zář 2008

ahoj binki 😉My na sebe mame stesti 🙂 ...jen k tem akupunkturnim bodum, jak jsi psala; ja jsem si nechala nausnice nastrelit pred 7 tydny. Nikdy jsem je nemela a ted, na stara kolena jsem se rozhodla, ze je cas pro 'revoluci' 😀 Nasi mi je nikdy nechteli dat a ohaneli se prave temi akupunkturnimi body, tak jsem byla trochu vyklepana, ale zasla jsem pred tim k dr. a ptala se ho, jak to vlastne je a on mi rekl, ze ano, v uchu jsou akup. body, ale jejich prostrelenim/propichnutim se ten bod jenom jakoby 'deaktivuje' a nemuze byt pouzit pri akupunkture, ale ze to neni problem, protoze podobnych bodu je na tele spousta a ze misto bodu v uchu bych pri pripadne akupunkture vyuzivala ty body an tele 🙂 Rikal, ze porusenim toho bodu se nezpusobi zadne zdravotni problemy atd, ze je to pry mytus, tak at si to pry necham nastrelit, kamkoliv chci 😉 ...tak jsem si to fakt nechala nastrelit a dobry 😉

alishia
16. zář 2008

tak ja bych taky kllukovi nausnici nedala, to uz bys mohla pak rovnou premyslet nad piercingem do brady oboci atd. at si to jednou rozhodne sam, jestli chce byt jak cednik nebo ne.

sirinka
16. zář 2008

k tym akupunkturnym bodom - uz v minulosti si pirati prepichovali usi, pretoze v tom mieste je udajne bod pre zlepsenie zraku a to bolo pre nich zivotne dolezite... takze prepichnutim sa nedeaktivuje ten bod, ale prave aktivuje a ide o bod zlepsenia zraku...

binki
16. zář 2008

ale musí se to umět, že jo zanett 😀

kalo
16. zář 2008

sirinka: my malé nechali píchnout ouška u doktora akupunktury, právě do tohoto bodíku.. Nemluvě to tom, že jak ouško roste mění se i umístění naušnice. Není to žádná sranda...proto jsem v žádném případě nechtěla nechat malé nastřelit naušnice někde v kosměťáku od nějakého jelita...

Ale to je trošku mimo téma...pardóÓn 🙂 Jen že se bavíte o bodech...

zanett
16. zář 2008

ja jenom pisu, co mi rekl obvodak...osobne neverim nejakym mytum a poveram 'jedna babka povidala'...proto jsem se na to ptala odbornika, ktery obor roky studoval a ne treba babicky, ktera by me zasypala hruzostrasnyma historkama o tom, jak po propichnuti ucha oslepnu/ohluchnu/zblbnu 😀 😀 😀 ...myslim, ze se to s tou holistikou nekdy prehani... 😝