Kde nechat nastřelit náušničky v Českých Budějovicích?

hanule05
23. črc 2010

Prosím všechny z ČB a okolí, kteří nechali dceři v ČB nastřelit ouška, jestli by mi neporadili kde. Nějak nemůžu najít doktora, který to dělá.

Moc děkuju

eloana
23. črc 2010

@hanule05 ahoj nejsem z CB- ale doktor obvykle propichuje.nam to nastrelovala sestricka z porodnice mela to doma

hanule05
autor
23. črc 2010

tady v ČB v porodnici nenastřelují a snad ani žádnej doktor mimo porodnici, aspoň jsem žádného nenašla

kalo
23. črc 2010

@hanule05 Jsem z ČB a tady asi žádný doktor nenastřeluje! To samé jsem s dcerkou řešila, protože nastřelení je lepší, ale žádného lékaře jsem nenašla...Všude mě posílali ke zlatníkům nebo kosmetičkám...(Což nejsem blázn aby jí to nastřeloval někdo takový) . Tak jsme nakonec nechali píchnout (od doktora, co dělá akupunkturu) Byla to rychlovka, dobře píchnuté do bodíku, kde to má být a jsem ráda...

hanule05
autor
24. črc 2010

kalo a byli jste u toho doktora z Jihu? Už jsem o něm slyšela, ale zapomněla jsem jméno, prosím napiš mi jak se jmenuje, pokud to víš. Díky

kalo
24. črc 2010

@hanule05 Jojo, ten na polikl.Jih. Dr. Houser. Byla to rychlovka, malá plakala až u druhého ouška a spíš proto, že ji drželi..žádné velké drama. Nebo zkus ještě pátrat, jestli nějaký dr.nastřeluje, ale taky nechápu, že to tu žádný dr. nedělá 😒 Hodně zdraru!