Kde v J. Hradci nastřelí náušnice 16ti měs. holčičce?

popelka.miri
6. kvě 2009

Holky, moc vás prosím o radu! Rozhodla jsem se nechat malé nastřelit náušnice, ale tady v Jindřichově Hradci mi to nechtějí udělat ve zlatnictví. A na nábřeží je to prý riskantní (v kadeřnictví) 😖 ..Poradíte mi, kde by jí to udělali ale opravdu vyškolení profíci, nebo jestli, to tady natřeluje nějaký lékař? Nechci propíchnutí jehlou 😨 Pokud víte i o něčem poblíž J.H. nebo v okolním městě, tak mi prosím poraĎte 😉 .Díky!

kalo
6. kvě 2009

Popelka.: já jsem z Č.B. a byl to velký problém i tady....Nastřelování se provádí...ale jen v kosmetických salonech nebo jak píšeš, zlatnictvích 😒 Doktor vůbec žádný to nedělá!!! Já chtěla malé taky nechat nastřelit..ale než to nechat od nějaké kosmetičky, tak jsme zvolili raději propíchnout od lékaře. Byly jsme nakonec u doktora, co dělá akupunkturu, tak aspoň vím, že to má opravdu kvalitně propíchnuté, ne správném místě...

No, tak jsem ti moc neporadila, co 😀 😀 😀 Alespoň toto je moje zkušenost..Hodně štěstí, at najdete 😉

popelka.miri
autor
6. kvě 2009

Kalo, dík 😀 😀 Já myslela, že v Č.B. to určitě půjde, takový velký město.. Já se picnu. A to propíchnutí jste podstupovali kdy a jak to probíhalo? Prý teče krev 😝

janulle22
6. kvě 2009

ja sice nejsem z mista odkud by jsi potrebovala, ale u nas nastreluje jedine decka dr...

popelka.miri
autor
6. kvě 2009

Janulle, no a tady prý dr. jen propichujou..Asi budem bez náušnic do 4 let ☹

kalo
6. kvě 2009

Popelka: naší malé bylo asi 8 měsíců..taky později, protože jsem se k tom pořád nemohla odhodat 🙂 Krev netekla, ale do ordinace s ní šel manžel. Já jsem hrozný "měkkýš"...Řev byl, ale jen chvíli a ani ne proto, že by ji to bolelo, ale proto, že ji 2 lidí drželi hlavu...Fakt rychlovka, doktor profík. Já brečela víc 🙂 Když jsme přišli domů, tak malá ani nevěděla, že je má..naprosto v pohodě..a hojení pak taky

popelka.miri
autor
6. kvě 2009

Kalo, jenže můj ex jí je nechce nechat ani nastřelit, prý jí trápím!! takže tohle by už vůbec nepřekousl..Moje dětská dr. říkala, že takhle velký dítě už na píchnutí ani neudrží, ať je dáme nastřelit, jenže kde? 😒

kalo
7. kvě 2009

No, to jo...už je velká 😉 Ale nevzdávej to...Třeba najdeš. Zkus se poptat po poliklinikách, kde je víc doktorů..Nebo jestli něco najdeš na internetu (?). I kdybyste měly někam dojet..nebylo by to přímo v Hradci, ne?

Jinak já měla taky dilema, jestli malé naušnice nechat..Tak jsem si to pořád dokola zdůvodňovala, proč ano a proč ne. Trápení to samozřejmě je..ALE...Já sama náušnice nosím..Pak se mě bude ptát, proč je mám já a ona ne....Proč je mají všechny holčičky ve školce a ona ne...No prostě..hold jsem si říkala, že i když je to v podstatě nesmysl, aby takto malé dítě mělo na sobě permanentně nějaký kov, žijeme hold v kultuře, kde se tímto odlišují holky od kluků. /a my holčičky musíme trpět už od mala 😀 /

kapulet
7. kvě 2009

ahoj holky, tak my jsme chtěli taky nastřelit malé bylo 15m, tak jsem volala kde se dalo, nakonec jsem se domluvila v Brně u jedné plastické doktorky, ovšem došlo k nedorozumění, přijeli jsme a ouha, takhle malým dětem se naušnice nenastřelují protože ty naušničky mají dlouhý konec, který by se jim zapichoval za ouško, tak nás nakonec píchli jehlou, ale byl to horor, takže jestli chcete naušničky tak buď počkat a zeptat se od kdy by to šlo nastřelit, a nebo před 1 rokem u dětské.
I Brno je velké a přesto to nedělají, asi vědí proč 😉

lentilka11
7. kvě 2009

v praze to dělají..kamarádky dcera na tom byla u pediatričky, ale nevim, v jakém přesně věku (jako jestli úplné miminko nebo už trochu větší)..stálo to dost peněz, ale dostali k tomu náušničky z chirurgické oceli - lepší na počáteční hojení
záleží asi doktor od doktora (co se naučili, jak jsou té metodě přístupní)

hanule05
7. kvě 2009

ahoj holky,

kalo: prosím tě, jak se ten doktor jmenuje?

My náušničky taky nemáme. Když byla dcerka maličká, tak jsem nechtěla, že je moc maličká 😀 a teď když je velká, tak už je na to moc velká (teď ji budou dva roky) a asi ji neudržíme 😀 . Takže fakt budeme muset dát náušničky, až když z toho bude mít dcerka rozum a třeba si řekne sama.

kalo
7. kvě 2009

hanule: pan doktor je na Poliklinice jih a jmenuje se dr.Houser. Dělá laser a tuhle akupresurní léčbu. Kvůli mé mateřské demenci ti teď nepovím, kolik jsme platili, ale něco ano. Ale je to opravdu člověk na svém místě. Píchne naušnici do toho bodíku, který zlepšuje zrak. Také mi vysvětlil, jak dětské ouško roste a kde přesně musí být, aby holka v dospělosti něměla dírku nízko.

Neříkám, že malá neřvala, ale na druhou stranu,jestli si vybrat mezi chvilkovým "trpěním" a dobře propíchlým uchem nebo bezbolestným nastřelením od paní ze zlatnictví, která o tom nemá ani páru, tak varianta první.

Ale holky zkoušejte hledat...snad tu nějaký doktor musí být, který nastřeluje!! 😖