Kosmetika HiPP nebo Nivea, co raději koupit miminku?

veruunek
11. dub 2014

Maminky, ráda bych věděla, co raději koupit miminku za kosmetiku? Moje oblíbené značky jsou HiPP a Nivea, a tak teď přemýšlím, kterou z nich koupit jako první kosmetiku?

lucifereeek
11. dub 2014

tak to je na tobě, my měli obě a obojí je super, Hipp mi asi víc voní, ale jinak to vyjde na stejno.

gosa22
11. dub 2014

mně teda víc voní Nivea 😉 ale třeba tělový olej od Hipp je fajn, od Nivea máme rádi šampony a mýdla 😉

anina32
11. dub 2014

Mě víc voněl Hipp, ale malej se po něm osypal. Takže to letělo do koše, koupili jsme niveu a bylo po problému 😉 Doporučuju pro začátek menší balení, třeba i jen vzorek, nikdy nevíš jak to dítěti bude vyhovovat.

veruunek
autor
13. dub 2014

Děkuji Moc! 🙂

hanivasi
13. dub 2014

Dle zkušeností od mého okolí, co má děti, jsem rovnou koupila BUBCHEN. Není to drahé a prý je to kvalitní. Takže já celou kosmetiku koupila od nich.
např. na JOHNSON jsem slyšela, že po tom mají děti vyrážky. ....ale to je jen jako navíc k tvému tématu. Neporadila jsem ti v tom, na co jsi se ptala 🙂
Hezký večer.

chris_n
13. dub 2014

já osobně jsem na rady taky nakonec kooupila Bübchen. Kvalitní a přitom cenově přijatelná (já to mám navíc z Německa, takže ještě za lepší cenu)

jinak na tvou otázku, chce to asi vyzkoušet u vlastního prcka, co bude vyhovovat. Ale hipp mi přijde dost drahý.

zuza555
1. kvě 2014

Já mám radši Niveu, krásně voní a jsem s ní spokojená, malá na ni neměla žádnou reakci. Hipp jsme měli v porodnici, taky krásně voněl. Asi si ho taky pak koupím.

barinkas
1. kvě 2014

my kupujeme hipp a sebamed.. 🙂

stellamaris
1. kvě 2014

my pouzivame od zaciatku Hipp,Bübchen,Niveu a Weledu.Velka spokojnost s menovanymi znackami 🙂 A Aviril olej je tiez super 😉

lenkazdenek
1. kvě 2014

U starší jsem měla koupenou Niveu a spokojenost,pak jsem zkusily i Hipp a taky dobrý,teď pro mladší jsem zkusila českou klasiku Avril a na koupání olejovou koupel Batole a spokojenost obrovská-akorát bych apeloval na výrobce avrilu aby dělaly větší lahvičky 😀

laska.nezna.hranic
1. kvě 2014

od narození prvního jedině Hipp a spokojenost 🙂

petule_1
2. kvě 2014

pro novorozenátko bych spíše tu Niveu,máme olejíček na dupku a někdy kápnu i do vaničky trošku,moc hesky voní a je příjemná..k tomu mycí gel Nivea sensitive na celé tělíčko 🙂 Hipp má taky jemnou vůni ale ten jsme zkoušeli až později,máme přísadu do koupele,co dělá pěnu a malé se to moc líbí se čachtat..taky krém na obličejík,zmizeli jí po něm tečičky na obličeji,je super 😉 U toho Hippu se vyplatí počkat na akci nebo použít slevový kuponek,jinak stojí docela dost,je to německá značka a opravdu vynikající 😉