Kosmetika Nobilis. Máte zkušenost?

maja3.s
1. lis 2011

Ahoj…ráda bych se zeptala, jaké máte zkušenosti s kosmetikou NOBILIS pro mimčo. Byla mi doporučena jako jedna z nejlepších pro úplně malé mimi…ale kdybych chtěla od Nobilisu pořídit celou „sadu“tak mi to asi pořádně provětrá peněženku. Každopádně budu ráda, když napíšete svoje zkušenosti…možná taky jaku kosmetiku používáte pro miminko vy a co všechno si pro mimi pořídit…moc děkuju a hezký večer všem

camelinka
1. lis 2011

Ja koupila od Nobilis Tilia na rymu Nosni olej ktery je uzasny, krasne protahne a olej na dasne, s tim jeste zkusenost nemam,ale radsi pouziju bylinky nez nejaky chemikalie 😉

andrea173
3. srp 2016

Výborná přírodní kosmetika. Dcera miluje mandarinkový koupelový olej. Šampón Toník je taky super. Mají i bezva řadu pro dospělý. Velký výběr mají na www.bylinkyplus.cz Nosní olej máme stále připravený v lednici.

martiniquest
3. srp 2016

Od Nobilisu jsem pro malého koupila mandlový olej na mazání, éterický levandulový olej a olej na břicho Amálka. Nevím, proč by tě kosmetický výbava od Nobilisu měla finančně zruinovat. Potřebuješ nutně pouze dvě věci - něco na koupání (já brala emulzi na tělo a vlasy od Urtekram) a něco na mazání - nejlépe olej. Co víc potřebuješ? Vše ostatní už je navíc.