Kosmetika pro atopická miminka, jakou používáte?

eldudova
19. bře 2017

Ahoj holky,
Jakou pouzivate kosmetiku pro sve atopicke miminka? A co ciste bambucke maslo? Mate nekdo zkusenosti? Slysela jsem ze pomaha. My jsme dosly od kozni a mame suplik plny vzorku tel.mlek.ale moc se mi to na ni zbytecne patlat nechce,at ji jeste neprihorsim.jeden vzorek je tak na 2x a rada bych taky nechala pokozku dychat. Doma mame z drivejska biodermu atoderm,vylecila nam potnicky,ale tentokrat je to tel.mliko bez ucinku,spis zhorsuje

eldudova
autor
30. dub 2017

My jsme meli uplne to stejne,locoid 5dnu,pak par kremu vzorky,mast od kozni a nic,ja mela mesic vsemozne diety.Zabral Klorane bebe cold creme okamzite jiz ze vzorku! Dokoupila jsem jeste klorane bebe sprchovy gel, jinak pomohlo stridat s bepanthenem a trosku sudocremu na zadecek. Zmizlo to uplne,pak se zas ibjevilo na tyden na zadickach a loktech,ale po mazani klorane + bepanthen zase cista a hladka.zmenila jsem i praci gel-drive lovela,dnes young&blue gel z mycich orechu a avivaz ocet s teetrea olejem.koupu malou co 2dny. Momentane to ma super,mazu preventivne taky skoro obden.at si na to ta kuze zase moc nezvykne a priste to zase zabere.

odula
30. dub 2017

@gabriella85871316 přesně. La roche posay lipikar baum ap. Ještě jsem nenarazila na nic lepšího a to jsme taky zkusili mraky.

mirrina
1. kvě 2017

@eldudova tak skusime to i my! Chcela som kupit Buodermu ale skusim ten Klorane. Diky za radu. Ja periem v mydlovych vlockach uz 2 mesiace.

eldudova
autor
24. kvě 2017

Jinak zeny! Bezvodny lanolin! Na exem a opruzeni hotovy zazrak! Mazeme dale klorane kosmetikou ( ale po mesici pouzivani nebyla jiz tak ucina) a koupeme co 2dny ve vode s troskou soli z mrtveho more a vypada ze funguje.

mirrina
24. kvě 2017

my nemame sancu ani skusat nieco nove lebo mame oslabenu imunitu a ekzem po celom telicku a akonahle cca dva dni bez liecby od lekara, tak sa dost rychlo cely vyhodi zas po celom telicku😥 Dva krat sme boli uz na nemocnicu...

eldudova
autor
25. kvě 2017

@mirrina
To je mi lito. :( Ten bezvodny lanolin je ciste prirodni.konzistenci skoro voskovy.zkuste mazat treba jen na kousicku treba nozicky par dni a uvidite. Nam zase od doktora nic nepomohlo.s kottikoidy jsem odmitla a nepouzivame je. Preji vam at najdete zpusob pro vyleceni.

mirrina
26. kvě 2017

@eldudova dakujem aj vam hodne zdaru🙂

berna90
24. led 2019

@eldudova dobrý den, na atopický ekzém je nejlepší kosmetika od české firmy Eurona,mohu podat bližší informace 🙂 nebo se přidejte na moji fb skupinku Čístý domov (Šárka Berná)