Kosmetika s lanolinem, v čem je obsažen?

terezkax
26. čer 2013

V porodnici nám doporučili na první dny modrou Indulonu obsahující lanolin (aby se mimčo po porodu neolupovalo a nevysušovalo). Samozřejmě můžeme mít i jinou dětskou kosmetiku, která ho obsahuje, ale já nějak nemůžu žádnou najít. Nevíte některá náhodou, v čem je obsažen? U indulony mi totiž vadí, že se oddělují jednotlivé složky, takže nejdřív vyteče olej a pak masťový základ. 😠

zamilovanadonej
26. čer 2013

Nám doktorka na promašťování novorozeněte napsala Lipobase krém, pomohlo to opravdu. Ale lanolin asi neobsahuje....

hofka1
27. čer 2013

Purelan třeba?

evcounek
4. črc 2013

hmmmmmmmmm tak nám dr. doporučila olivový nebo slunečnicový olej z lékárny 😒 Luky se po něm začal tak loupat, že jsem ho vzala a hodila do koše 😠 Koupila jsem Batole od Alpi (v zelené tubě myslím, že je s olivovým olejem) dávala jsem i na prdelku pod plínu a na zimu bílou vazelínu a bylo to. Luky se přestal ihned loupat po prvním namazání.
to samé bylo s krémem na prdelku. když jsem vzala jiný krém než batole tak se mu na pindíkovi (do dalšího přebalení) udělali červené flíčky

gabina_ch
4. črc 2013

Ahoj, značka Lansinoh dělá mast s lanolinem na zadeček, na bradavky a ještě čistící ubrousky.