Koupací kyblík, máte zkušenost?

duhovakony
13. únor 2018

Ahoj holky. Mate nedko zkusenost s koupacim kyblikem? Od kolikateho mesice jste v nem zacali prďátka koupat,a nebo hned od novorozeneckeho veku?

lusynkova
13. únor 2018

Ahoj, koupací kyblík byla jedna z nejlepších investic... Koupali jsme od narození do cca 7 měsíců, kdy se už nevešel 🙂. Určitě velmi doporučuji!

mabendov
13. únor 2018

Ahoj 🙂 koupali jsme tahy hned od začátku ;)

dominikaromanova
13. únor 2018

@duhovakony, já mám doma jak vaničku tak i koupací kyblík. Zatím používáme jen kyblík (od narození, malý má dnes přesně 4 týdny). Zkoušeli jsme i vaničku, ale malý v ní zatím hrozně pláče. Takže za mě kyblík mohu jen doporučit.

kamste
13. únor 2018

Mimčo jsem přenášela v látkovce (necítilo tak výraznou změnu prostředí), rohy látkovky jsem přicvakla na okraj kyblíku kolíčkama (zbylé případně držela rukou) - malé nesedící mimčo tolik neklouzalo dolů.
Ve vaničce se vztekaly, v kyblíku byli klidní. Voda jim v kyblíku tak rychle nestydla.
Vaničku vzali "na milost" někdy kolem 6.-9. měsíce.

konidana
13. únor 2018

Zkusila jsem koupací kyblík až když byly malému asi 2 měsíce a už se mi ho do něj nepodařilo dát. Strašně se vzpíral a stoupal. Takže za mě, když kyblík, tak od narození.

duhovakony
autor
13. únor 2018

@kamste čumacek malinkej

duhovakony
autor
13. únor 2018

@konidana jinak dekuju za radu

duhovakony
autor
13. únor 2018

Dekuju moc maminky 😊

duhovakony
autor
13. únor 2018

Prave ze sem nasla na netu tuto variantu,ale je prezentovana jako koupaci vanicka ale prijde mi to jako kyblik s tim ze je pekne ,,vypodlozen" to me dost zaujalo...

kamste
13. únor 2018

@duhovakony děkuju 😊
První je dcerka 3.m a druhý je měsíční syn - jen jsem chtěla ukázat, že v kyblíku byli skutečně spokojení

janablizka
13. únor 2018

Má snacha dávala vnučku do koupacího kyblíku hned od narození dnes už má 18 měsíců a koupe se ve velké vaně.

kacasa
13. únor 2018

Ja mela tummy tub a super od narozeni

handulkak
14. únor 2018

@duhovakony ahoj my máme doma shnuggle a super, teď už tedy mala chodí a už do ni nechce

judlinkadd
14. únor 2018

Ahoj, malej se narodil v 35tt, nebyl nijak malej, ale jak byl asi předčasně, dost těžko snášel moc prostoru kolem sebe, a slyšela jsem, že hodně dětem to dělá problém. Zbytečně kolem sebe mlátí a o to je to ještě horší. Ve vaničce jsme koupali asi 2x a koupila jsem kyblík, máme Bébé-Jou Bubble a jsem naprosto spokojená, i malej je. Koupeme od jeho 14 dnů, jsou mu 3 měsíce, a dokud se tam vejde a bude se mu tam líbit, měnit to nehodlám

duhovakony
autor
14. únor 2018

Dekuju Vam vsem za odpovedi a rady.😊
Ja teda vubec nevim je to jen muj nazor,ale myslim si ze to koupani v kybliku je pro prďolky prijemnejsi ze muzou byt v poloze klubicko,a to je podle me zklidnuje,ale jen muj nazor😉

ellie9
14. únor 2018

Máme shnuggle vaničku a naprostá spokojenost 🙂. Malej se narodil 37tt, byl mrňavej a koupeme v ní od začátku. V porodnici se koupal ve vaničce a děsnej řev ale v kyblíku nám ani jednou nekřičel, naopak řve po vyndání 😀.

duhovakony
autor
14. únor 2018

@ellie9 😀😊

katkatris
14. únor 2018

Holky zkušenosti s tím nemám, jen by mě do budoucna zajímalo jestli není miminko v tom kyblíku nějaké stísněné a jak se vám s ním manipuluje? Mi připadá vanička taková prostornější 🙂.

kacasa
14. únor 2018

@katkatris na manipulaci to chce grif a miminkum se ten prostor prave libi.. my meli ve vanicce rev

katkatris
14. únor 2018

@kacasa Jo myslela jsem si že miminka budou raději v menším, ale právě bych měla obavy z toho prostoru pro mě právě 🙂

kacasa
15. únor 2018

@katkatris jde jen o zvyk😉

katkatris
26. únor 2018

@kacasa Tak až přijde ten správný čas, tak ho taky vyzkoušíme, děkuji za názory 🙂.

dominikaromanova
26. únor 2018

@katkatris, ano, mohu potvrdit, ze jde jen o zvyk. Malý je v kyblíku spokojený, ve vaničce pláče.

petulkabene
26. únor 2018

Naše malá v kyblíku od narození a spokojenost největší...dokonce nám v tom usínala 😉

katkatris
10. bře 2018

@dominikaromanova Krásný 😍 a odkud máte kyblík? Takhle malého držet je asi nejlepší v tom kyblíku že? Tak to nevypadá tak složitě, to bych mohla taky zvládnout 🙂.

duhovakony
autor
10. bře 2018

Dekuju holky za odpovedi😊

dominikaromanova
10. bře 2018

@katkatris, kupovala jsem ho na netu v setu s vaničkou a stupínkem od bebejou. Asi ano, alespoň mi se tak drží nejlépe.

scruffy
10. bře 2018

Taky můžu kyblík jen doporučit, mám celkem malé děti a v kyblíku vydržely dlouho, žádný řev, ono je to těm miminkům v kyblíku příjemnější, chce to jen grif, jak s nimi v kyblíku manipulovat, koupala jsem v něm už od narození a lépe se mi s ním i manipuluje při nalévání a vylévání vody.

katkatris
16. bře 2018

@dominikaromanova Děkuji kouknu se po něm 🙂, i když těch kyblíků je i více typů jsem se dívala, dneska je však od všeho tolik druhů 🙂.

kacasa
17. bře 2018

@katkatris tummy tub je nej