• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Krém na dětský obličej v mrazu. Jaký je nejlepší?

ahojda, v lednu se chystáme na pobyt na horách, jaká je nejlepší mast na omrzliny?zatím jsem viděla Niveu, proti chladu a větru, ale nevím, jestli je to určené do mrazu?díky :slight_smile:
25. lis 2007 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my používáme Altermed z lékárny za 140,- Kč a je super !
25. lis 2007 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Bubchen(nevim,jak se to přesně píše)má taky dobrý krém do mrazu a proti větru,já používám HIPP,normální na obličej a tělo a zatim stačí.
25. lis 2007 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
pessy1,
Niveu jsme měli-píšou tam, že neobsahuje vodu, proto je ideální pro ochranu před větrem a chladem a že má ochranu proti UV záření. Ale chlad a mrazíky, to asi bude rozdíl...No každopádně i když používám pro Davídka kosmetiku od Nivei, tenhle krém nám nevyhovoval-během chvilky se mi po něm osypal, takže jsem si nechal od mudr. předepsat něco jiného a mám nějakou mastičku vyrobenou přímo v lékárně a je fajn.
25. lis 2007 ve 13:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
my používáme Niveu a zatím spokojenost. Ale na Sibiři jsme teda nebyly :confused:
25. lis 2007 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme čistou kosmetickou vazelínu z lékárny za 27 kachlí. Voní hodně slabě po vanilce.
25. lis 2007 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
My Babylove, asi za 40,- Kč. Oranžový obal :wink:
25. lis 2007 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme niveu proti mrazu a větru a taky spokojenost a Sibiř jsme taky nevyzkoušeli :grinning:
25. lis 2007 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám krém z lékárny - Bübchen :wink: (stejně jako viona)

ten je vhodný do každého počasí, nejen do mrazu, ale vodu neobsahuje :wink:

musíš malé hlavně pusinku namazat fest vrstvou - ale jak bude pod -10 tak bych s ní hlavně ven nechodila... :confounded:
26. lis 2007 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky Bubchen z lékárny :wink:
26. lis 2007 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje mamka tvrdila, že nejlepší je indulona
26. lis 2007 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyzkousela jsem krem do zimy od Biodermy a nebyl spatny,ale jak uz jsem doporucovala jinde,vede u nas Weleda ochranny balzam,taky bez vody a i kdyz je to mensi baleni,vydrzi opravdu dlouho..
16. pro 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Modrá Indulona.
16. pro 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
14. led 2015 v 15:52 • marie_s66
Taktéž Weledu - Měsíčkový ochranný balzám, neobsahuje vodu, takže na obličeji nenamrzá a stačí ho opravdu maličko.
2. únor 2015 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pessy1 Ahoj,my používame Niveu,a som spokojná,malá ma vláčnu tváričku a to chodíme po horách...(malá ma 2 mesiace)
2. únor 2015 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
2. bře 2015 ve 23:22 • marie_s66
Tvůj příspěvek