Krém na dětský obličej v mrazu. Jaký je nejlepší?

pessy1
25. lis 2007

ahojda, v lednu se chystáme na pobyt na horách, jaká je nejlepší mast na omrzliny?zatím jsem viděla Niveu, proti chladu a větru, ale nevím, jestli je to určené do mrazu?díky 🙂

machire
25. lis 2007

Ahojky, my používáme Altermed z lékárny za 140,- Kč a je super !

viona
25. lis 2007

Bubchen(nevim,jak se to přesně píše)má taky dobrý krém do mrazu a proti větru,já používám HIPP,normální na obličej a tělo a zatim stačí.

lendy1
25. lis 2007

pessy1,
Niveu jsme měli-píšou tam, že neobsahuje vodu, proto je ideální pro ochranu před větrem a chladem a že má ochranu proti UV záření. Ale chlad a mrazíky, to asi bude rozdíl...No každopádně i když používám pro Davídka kosmetiku od Nivei, tenhle krém nám nevyhovoval-během chvilky se mi po něm osypal, takže jsem si nechal od mudr. předepsat něco jiného a mám nějakou mastičku vyrobenou přímo v lékárně a je fajn.

slonik
25. lis 2007

my používáme Niveu a zatím spokojenost. Ale na Sibiři jsme teda nebyly 😕

dendisa
25. lis 2007

máme čistou kosmetickou vazelínu z lékárny za 27 kachlí. Voní hodně slabě po vanilce.

natalien
25. lis 2007

My Babylove, asi za 40,- Kč. Oranžový obal 😉

danullinnka
25. lis 2007

my máme niveu proti mrazu a větru a taky spokojenost a Sibiř jsme taky nevyzkoušeli 😀

nikka.vo
26. lis 2007

mám krém z lékárny - Bübchen 😉 (stejně jako viona)

ten je vhodný do každého počasí, nejen do mrazu, ale vodu neobsahuje 😉

musíš malé hlavně pusinku namazat fest vrstvou - ale jak bude pod -10 tak bych s ní hlavně ven nechodila... 😖

morusa
26. lis 2007

Taky Bubchen z lékárny 😉

sarkasa
26. lis 2007

moje mamka tvrdila, že nejlepší je indulona

matyasek29_6
16. pro 2014

Vyzkousela jsem krem do zimy od Biodermy a nebyl spatny,ale jak uz jsem doporucovala jinde,vede u nas Weleda ochranny balzam,taky bez vody a i kdyz je to mensi baleni,vydrzi opravdu dlouho..

achjonetusim
16. pro 2014

Modrá Indulona.

marie_s66
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janawei
2. únor 2015

Taktéž Weledu - Měsíčkový ochranný balzám, neobsahuje vodu, takže na obličeji nenamrzá a stačí ho opravdu maličko.

denca1988
2. únor 2015

@pessy1 Ahoj,my používame Niveu,a som spokojná,malá ma vláčnu tváričku a to chodíme po horách...(malá ma 2 mesiace)

marie_s66
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eleanooor
21. lis 2017

Ahoj maminky, obnovuji toto téma. Máte nějaký osvědčený krém na obličej pro roční mimi do chladného-zimního počasí? Na trhu je obrovský výběr krémů a různé novinky, tak nevím co vybrat. 🙂

bayt
21. lis 2017

@eleanooor My jsme koupili WELEDU zimní krém plus čisté bambucké máslo na střídačku. Já mám ráda jen přírodní kosmetiku, kor na miminka.

jitushb
21. lis 2017

Nám se osvědčila výše zmiňovana Nivea, a modrá Indulona taky není špatná, a poslední dobou nedám dopustit na Linolu, dcera má hodně citlivou pokožku a díky kombinací všech tří jí má krásně hladkou. 😉

gepe
21. lis 2017

Weledu přes 4 roky, a když jsou jo mrazy, mazem se i my dospělí. Hlavně se vyvarovat čehokoliv co obsahuje být minimum vody

eleanooor
21. lis 2017

@bayt Nad Weledou jsem přemýšlela. Měla jsem doma tělový krém a byla jsem moc spokojená. To bambucké máslo mě nenapadlo. Děkuji za tip 🙂

@jitushb Moc děkuji za tip na Linolu, ještě jsem o ní neslyšela. 🙂 Určitě se kouknu

eleanooor
21. lis 2017

Tak jak čtu, určitě nešlápnu vedle s Weledou. Líbí se mi že je čistě přírodní. Ještě jsem se dívala na Weledu do koupele. Já používala na malou Hipp na koupání, potom Nivea mýdlo, ale zase taková hitparáda to nebyla. V porodnici jsem dostala sprcháč na vlásky a tělíčko Mixu, ale přišla mi příliš voňavá. Máte ještě zkušenosti s Weledou do koupele?

jitushb
21. lis 2017

Linolu koupíš v lékárně a je jich více druhů, tak chtěj kdyžtak na obličej. Akorát stojí 250 😒

martavy
21. lis 2017

Zatim mazu kokosovym olejem

bayt
22. lis 2017

@eleanooor Z hlediska složení jsme na koupání a mazání koupili Urtekram. Přírodní, super kvalita, uvidíme, jak to bude vyhovovat. Něco máme i od Stadelmann, to je podle mě nej přírodní kosmetika na miminka, jen se dá hůř sehnat a je dražší.