Krémy pro děti a maminky, máte doporučení?

bacovaa
10. lis 2013
Uživatel bacovaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.

Ahoj maminky, chci se zeptat jestli máte nějaké doporučení na dobré krémy pro děti a maminky? Nejlépe přírodní a možnost objednání si přes internet. Za každý příspěvek do diskuze předem děkuji

kapljhgf
11. lis 2013

ahoj nejradeji používáme znacku nivea i když není prirodni ale je fakt dobra

tmm
11. lis 2013

za nás je to Johnsons Baby

yellowbanna
11. lis 2013

Johnsons ma do prirodni kosmetiky hodne daleko 😉 Ja jsem spokojena s Weledou, stejne dobre se mi osvedcila Manufaktura a zimni krem od Bubchen. Hipp telove mleko. Kluci maji oba pomerne citlivou pokozku, pres zimu se sklonem k ekzemum. Pokud uz se nejaky problem vyskytnul, pomohla Bioderma nebo La Roche Posey. Ty jsou dobre i pro maminku 😉

ek_
11. lis 2013

Když mame problem s pokozkou, ja nebo dite, používáme jenom Bepanten. Pro suchu pokožku Bubchen.

betysek
11. lis 2013

Bepanthen nebo Weleda...nebo Hipp

sandam
11. lis 2013
Uživatel sandam je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sandam.

Zdravím Vás já jsem asi dva týdny zpátky začala používat kosmetiku Calinesse. Mají teď novou kolekci pro děti. Přesněji jsem koupila jemný výživný krém pro miminko. Je dobrý, velmi rychle se vstřebává a je strašně šetrný na pokožku. Můj syn Adam měl menší atopický ekzém a musím uznat, že se mu výrazně zlepšil. Je pravda že krém stál 540 Kč, ale jsem maximálně spokojená... Sája

bacovaa
autor
13. lis 2013
Uživatel bacovaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.

@sandam Zdravím tě, týjo tak o tom slyším poprvé...A nevíš mají i nějaké jiné produkty než výživný krém pro miminka? Tohle bych ráda vyzkoušela. Zní to zajímavě. Myslíš že bys mohla kdyžtak poslat odkaz nebo nějaké ty informace? Díky

sandam
17. lis 2013
Uživatel sandam je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sandam.

@bacovaa Ahoj mají docela dost věcí pro miminka. Jemný výživný krém, tělové mléko pro miminka, čistící tělovou vodu pro miminka… Tady je odkaz na jejich stránky, kde je všechno pro naše nejmenší http://www.calinesse.cz/produkty/pece-o-miminko/ . Jak říkám v životě jsem neviděla šetrnější kosmetiku pro děti než od Calinesse... Sája

berenika39
17. lis 2013

@sandam @bacovaa to musí bý fofr, překlikávat pořád a nahrávat si na další odpověď. průhledné jak sánky v létě 😀 😀 😀 . už po několikáté tu čtu vaši slovní kopanou, jde to, ale dře to 😀 😀 😀

nika_sp
4. únor 2014

Zrovna o vikendu mi radila znama dermatolozka at malyho namazu vubec nicim. Hlavne ne po koupani, protoze se tim nici prirozena schopnost regenerace kuze. Ze pry je to jenom hrozny byznys a mamimnky jsou tim masirovane uz od porodnice stejne jako jsou uplne na prd kremy na vrasky. Chranit pred zimou samozrejme. Z kosmetiky maximalne nejakou, ktera ma kysele ph jako pokozka (sebamed) ale i ta je pry zbytecna. Radila mi male miminko nekoupat cele kazdy den a nezahlcovat ho kosmetikou. Pak pry bude mit krasnou pokozku samo od sebe. Samozrejme ale v pripade nejake vyrazky nebo ekzemu se neco pouzije.

kocour1
12. bře 2014

Ahoj, mě se nejvíce na tvářičky, popraskané rty, odřený nos a samozřejmě dětský zadeček osvědčil Bepanthen. Mažeme se s ním celá rodina🙂. Je hezky mastný a dobře hydratuje. Od té doby, co ho používám např. na noc na chodidla, tak nepotřebuji vůbec chodit na pedikůru🙂.

avantgarda
20. kvě 2014

U nás je to stejné jako u maminky, která přispívala do diskuze přede mnou - od doby, co máme syna řešíme spoustu kožních obtíží pomocí Bepanthenu - v zimě na tváře proti mrazu, při rýmě na odřený noc, samozřejmě jako prevence opruzenin a v létě, když se spálíme tak používám Bepanthen Krém.

kocour1
13. čer 2014

Ahoj, nevím jaké krémy, hlavně na které části těla máš na mysli...ale já osobně jsem asi nejvíc spokojená s Bepanthenem. Používám ho na obličej, zadeček, sobě na ruce, popraskané rty a při rýmě na odřený nos. Je bez parfemací a je hypoalergení a krásně promastí.