Kvalitní omyvatelná přebalovací podložka. Poraďte

🙂 ahoj maminy, od jaké značky máte přebalovací podložku?nemyslím tu jednorázovou. Měli jsme od Heby a ta se za 2 měsíce rozsypala. děkuji za info.
beruska2x
28. zář 2009
ja mam z ebutiku.cz uz rok a neco.. spodek je malinko popraskany - ten silny igelit ale je taky pravda ze se s ni neprdim, normalne ji peru na 60 v pracce, jsem spokojena 🙂
glumy
28. zář 2009
My máme tuto z Ikea - http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/1014....
Není sice moc drahá, ale máme ji 6 měsíců a zatím jsme spokojení🙂
tytyta
29. zář 2009
Tak my tu z IKEA máme už devět měsíců a není na ní znát že by byla používaná 🙂 .A ještě pořád se na ní vejdem 🙂
martulikk
29. zář 2009
Ahoj, my taky máme nafukovací z IKEy http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/7002... k tomu tam prodávají i froté potahy http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/9014... Pasuje to hezky na tento přebalovací pultík http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/2004...
Když mi manžel řekl, že koupil tuhle kombinaci, byla jsem zklamaná, protože to na mě podle obrázků působilo dost jednoduše a chatrně. Ale jak jsem přišla z porodnice dom a vyzkoušela to, byla jsem fakt nadšená! 🙂 Stůl je hezky stabilní (kvalita jako ostatně u všeho z IKEy) a vejde se tam hromada věcí 😉 Takže opravdu doporučuju.
kocicinka
29. zář 2009
Taky máme z Ikey a jsme spokojeni. Další máme od Baby point přidělanou na komodě.
dendisa
5. čer 2011
ahoj, máte někdo přebalovací podložku z paměťové pěny (Mebby)? Jak vypadá po delším používání? Díky moc. U první jsme měli obyčejnou bílou z ikea a děsně blbě se mi myla, na těch nafukovacích okrajích hlavně - nestačilo jenom otírání na přebalováku, ale vždycky hezky do vany a vydrhnout kartáčkem nebo drsnou houbou, tak jsem ji vyhodila a chci pořídit novou.

Začni psát odpověď...

Odešli