Linibebe, máte zkušenost?

ba_jo
8. kvě 2017

Hezký den, chtěla bych se zeptat, jestli některá maminka nemá zkušenost s tímto prostředkem na zadeček místo vlhčených ubrousků. děkuji za odpověď

http://linibebe.cz/

lenka.han82
21. čer 2017

Taky by me zajimalo. Asi zkusim objednat a uvidime 😉

ba_jo
autor
27. čer 2017

@lenka.han82 Já ho už právě objednala, ale zatím je miminko na cestě, tak že nemám zkušenost osobní.

blanch89
30. čer 2017

Také zvažuji nákup. Zatím to je asi ještě horká novinka a hodnocení není dost. Jen na facebooku

diginka1993
10. črc 2017

Také zvažuji a miminko teprve na cestě 😀 buď objednám Linibebe nebo Medvídka od Eone (ten má více recenzí) i když předpokládám, že až budu s prckem někde na návštěvě tak stejně použiju vlhčené ubrousky.

lenka.han82
10. črc 2017

Tak jdu zkouset 🙂 Dnes prisel balicek 😉

lenka.han82
10. črc 2017

@diginka1993
Presne tak to mam ja. Zacala jsem Medvidkem, na cestach vlhcene ubrousky a ted zkusim toto 😉

diginka1993
11. črc 2017

@lenka.han82 tak dejte vedet jak vyhovuje 😉 ted nemaji skladen ten s pumpickou zrovna ☹

lucynka46
17. črc 2017

Me by zajimali i na jak dlouho vydrzi ta 10ml lahev.

lucynka46
17. črc 2017

Teda 100ml

lenka.han82
17. črc 2017

@lucynka46 No, ja davam kapicku na ten vatovy tamponek. Tak odhadem by mesic vydrzet mohl.

diginka1993
18. črc 2017

@lenka.han82 a zatim vyhovuje Vam i prckovi? 😉

lenka.han82
18. črc 2017

@diginka1993 Zatim jo. Spise mi to prijde jako emulze, kterou bych pouzila az na cisty zadecek (nechava to prijemny osetrujici film na pokozce), ale da se tim dobre i zadecek umyt 🙂 Ale pouzivame teprve tyden.

berenickaa
24. črc 2017

já tu emulzi Gilbert používám už od narození malé a jsem z ní nadšená. začalo to používat i hodně mých kamarádek a všem moc vyhovuje, žádné opruzeniny, za más super🙂

diginka1993
24. črc 2017

Uz ji mam objednanou 😉 jeste ji vyzvednout na poste 🙂

sabreen
9. lis 2017

Tak jsem taky zkusila linibebe a za mě teda vítězí medvídek...přijde mi, že líp čistí, líp voní a prostě mi celkově vyhovuje to, že je tekutější...i když pravda, to ředění je trochu otrava. Tohle je na mě moc hustý a vůně nic moc teda. Jak jsem objevila medvídka, tak od té doby vlhčený ubrousky vůbec nepoužívám, ani na cesty. Ale je trochu problém odhadnout, jestli mi vydrží namíchaný méďa nebo mám vzít ještě i velkou lahvinku, s linibebe se v tomhle ohledu líp manipuluje. Ale za mě je to jediná výhoda.

diginka1993
11. lis 2017

Pouzivame Linibebe cca mesic a pul (maly ma 2 mesice) a spokojenost 🙂 ani jednou se neoprudil a nemusim mazat prdelku uz nicim, emulze dela krasny mastny film na pokozce a lahvicka s pumpickou je bezva na davkovani 🙂 za me spokojenost a urcite objednam dalsi baleni 👍

sabreen
11. lis 2017

@diginka1993 Jako fungovat to funguje, opruzeniny fakt nejsou. V tomhle ohledu spokojenost.

berenickaa
13. lis 2017

Já zkusila Medvídka asi jen jednou, ze zvědavosti u kamarádky,a nepřesvědčilo mě to. A hlavně to ředění je poděs

dorje
15. lis 2017

Rada bych se zeptala na cisteni tou emulzi, nedovedu si to predstavit- kdyz je pokadeny cely zadek, jak to vycistite jednim tamponkem? A nejde to ztuha, kdyz to neni tekute? Diky

diginka1993
15. lis 2017

@dorje maly ma teprve necele 3 mes.takze to ma tekuty dost 😅 kdyz je toho fakt hodne tak ho rovnou umyju ve vane a pokud jsme nekde venku tak vlhceny ubrousky no

diginka1993
15. lis 2017

@dorje samozrejme pokud je to v unosne mire tak pouziju tamponku vic 😉

dorje
15. lis 2017

Diky!

sabreen
16. lis 2017

@berenickaa Taky mě to odrazovalo ze začátku, ale zvykla jsem si rychle. Za to na to linibebe si zvyknout ne a ne... 😀

smselektro
16. lis 2017

Za mě ne. Dávala jsem tomu šanci, mám doma už druhé balení, ale nevyhovuje mi způsob nanášení na vatový tampon, jeden mi nestačí, špatně se s tamponem manipuluje, při čištění využiji jen jednu stranu tamponu, do toho si vše musím připravit předem, tzn. vypumpnout emulzi na tampony, rozetřít...Za mě je nejlepší opláchnutí vodou pod kohoutkem a sem tam ubrousek...