Lovela Sensitive nebo Batole, který prášek je lepší?

misska1
24. črc 2013

Který je lepší prášek na praní pro miminka?

lucyvivien
24. črc 2013

Batole 🙂

jenny.kay
24. črc 2013

Používám oba, podle toho, který je zrovna v akci. Vyhovují nám oba.

speedygon
24. črc 2013

Batole....není předražené, pere dobře, příjemně voní 🙂

olasek
24. črc 2013

já to kombinuju - prášek Lovela a aviváž Batole 🙂

anina32
24. črc 2013

U obou synů jedině Batole😉 Lovelu jsem teď u mladšího koupila jednou když byla v akci a nemohla jsem se dočkat až jí zdělám a budu se moct vrátit k Batoleti. Důvod? Za prvé lépe pere a za druhé příjemně miminkovsky voní😉

antarres
24. črc 2013

My máme vyzkoušenou jen Lovelu.

kikina9
24. črc 2013

Nám nejvíc vyhovuje Persil sensitiv🙂

janahoub
24. črc 2013

Jednoznačně Batole, používala jsem pro obě děti, super voní....

mafeska
25. črc 2013

ZA mě lovelu néééééééééééé a batole neznám. Používala jsem persil sensitiv gel a max spokojenost.

gintare
26. črc 2013

Hlasuju pro Batole 🙂

lindaaax
26. črc 2013

Batole, prášek i aviváž. Mám je v albu a někdo mi tam písnul, že vyhrál D-test. Navíc je to český výrobek 😉

sarkad2856
29. črc 2013

prala jsem v Persilu Sensitiv

lienka434
29. črc 2013

SA8 Baby Prací prášek

veruska007
30. črc 2013

Batole. Lovela nic nevypere 😠

hehena
30. črc 2013

taky batole, jak prášek, tak aviváž. nemůžu se nabažit té vůně .) teď momentálně peru ale v Denkmitu z DM.

mara000
30. črc 2013

Záleží, jak moc špinavé prádlo budeš prát. Může se Ti stát, že sensitivní přípravek bude na skvrny krátký. Obecně uplně nejlépe odstraňuje skvrny prací prášek (Ariel, Persil), ale zaroveň jsou "nejagresivnější" pro dětskou pokožku. Nejšetrnější jsou prací gely pro děti (Lovela, Balote, Dreft Sensitive a jiné s přídomkem "sensitive"). Já opravdu špinavé dětské prádlo namáčím přes noc (prostě napustím pračku a stopnu program). Z prostředků používám Dreft sensitive, je dražší, tak mám nastavené upozornění na slevu na kupi.cz. Když se jedná o hodně odolné skvrny, tak používám prášek Ariel a máchácí cyklus navíc. Mimochodem Ariel se vyrábí také v ČR. Co maminky často opomenou je umytí pračky před praním dětského prádla, Pokud ve stejné pračce používáš i nesensitivní prací prášky, tak se Ti stejne usazují pod bubnem. Moje pračka má hadičku, kterou lze vypustit i zbytek vody pod bubnem..

elastiq
12. srp 2013

Byla jsem spokojená jak s práškem Lovela, tak Batole, oba navíc hezky voní

janaturk
4. srp 2014

Batole, i aviváž. Po persilu se mě zdá, že malé olezla

lucca13
4. srp 2014

za mně Lovela, ale teď už je to pro nás něco jako voňavá aviváž 😒 ...poraďte prosín nějaký silnější prášek nebo gel na praní, nebo už můžu používat klasický? Malé bude rok zanedlouho

kikimaruska
4. srp 2014

Lovela mi po uschnutí prádla nevoní a nic nevypere, Batole sem nezkoušela, ale peru v gelu Dreft senzitive a sem moc spokojená...a krásně jemně voní...

silvapokorna
7. kvě 2015
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

Já Lovelu milovala. Má jemnou skoro žádnou vůni a nepřebíjí tak vůni miminka. Teď mají Lovelu u Alberta v akci, 3l za 249,00, tak jsem si zavzpomínala a koupila z nostalgie znovu 🙂 Prý je ta cena na dýl.

koresta
11. srp 2015

Holky, prosím, v jaké drogerii se dá sehnat prášek Batole??

skvrne2
22. zář 2015

Dobrý večer, zahlédla jsem ho v akci v drogerii Teta http://www.aktualniletaky.eu/letak-teta-drogeri... mají jak prášek tak gel 😉

kaktusarka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kaktusarka
8. srp 2019

Já přemýšlím o Jelenovi (není označen přídomkem pro děti, ale zdá se, že může být šetrnější než mnohé z těch, co se tímto přídomkem vymezují) a kdo má rád gely, asi nemusí být špatný Frosch (ale nemám s nimi zkušenost, zatím - doteď jsem dojížděla své velké zásoby pracího prášku a až teď má smysl kupovat nový a možná jiný).

kaktusarka
8. srp 2019

Každopádně vysoký obsah mýdla u Jelena se mi zdá být pozitivní, neb mýdlo, co vím, pere zdaleka nejlépe. A výrobci hlásají, že má být vhodný pro alergiky...