Má někdo tento typ náušniček?

hojda
2. led 2013

Maminky, máte někdo pro své holčičky tento typ náušniček? Moc se mi líbí, ale nevím jestli nejsou až pro větší dětičky. Chtěla bych je k prvním narozeninám, tak jesti nebudou působit moc mohutně. Pokud je máte vožíte fotku, jak vypadají v oušku?

díky

d.

steffi23
2. led 2013

Ma je moje neter, vypadaji uzasne, jsou spise drobnejsi (mají je od píchnutí ouška) , ale uz by je nekoupila, protoze se velice snadno rozepinaji.

katika227
2. led 2013

my sme dostali podobné s tým istým zapínaním a poviem ti že to nie je nič moc, ľahko sa rozopnú a keď malej prepichovali ušká tak sa ťažko nasadzovali, strašne zle sa zapínali.

bella22
2. led 2013

Máme přesně ty vlevo a jsou moc krásný, maličký (měli ale víc velikostí, vzala jsem ty nejmenší), vypadají na oušku bezvadně - nosí je od 3m. Na mail klidně pošlu fotku.

ludva
3. led 2013

Ahoj, já je koupila dceři k narozeninám už jako větší... růžové, Bohužel jí hnisaly uši, ale to má prostě alergii na žluté zlato :( Bylo mi jich líto, tak jsem je jeden čas nosila já a žádné problémy se zapínáním jsem neměla 🙂 Dokážu si je představit i na roční holčičce 😉

zanet2009
3. led 2013

Já jsem je koupila 5-leté holčičce typ zapínání těch náušniček vlevo a teda už bych je nezvolila.Zapínání je na nic,pořád se jí otevírají.

pavly
3. led 2013

ty pravé jsme měli hned po píchání oušek, v roce jsme měnili za ty levé -protože první jsem nesehnala v bílém zlatě a chtěla jsem ho 🙂 , fotky mám,ale jestli zvládnu dodat.....zkusím to

kettynka1234
3. led 2013

Ahojky, já měla zy zlaté s kamínky (a le měla jsem s bílími kamínky. Na oušku vypadají moc pěkně, ale to zapínání v zadu dost často při ležení píchalo do hlavy. BYlo to nepříjemné a s radostí jsem je prodala. Naše malá má klasické dětské ( ještě po mně 🙂 naušnčky s modrým kamínkem a až bude větší, budu jí dávat broušené malé kroužky.

petulka25
4. led 2013

Mám kamarádky jejichž dcerky je ztratily ☹

mitote
4. led 2013

ja jsem tohle zapinani mela na svych a po dvou tydnech jsem jednu ztratila..

petrusew
4. led 2013

já měla stejné zapínaní na svých a ztratila jsem